Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość majunia77
Witam wszystkich...nie palę od dwóch tygodni z czego jestem bardzo dumna. Tak, tak...wiem że jeszcze długa droga przede mną ale mam nadzieję że wytrwam w swoim postanowieniu i nie wrócę to tego paskudnego nałogu:) Pozdrawiam wszystkich niepalących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja__
Witam wszystkich "rzucaczy". Przed nami nowy tydzień, nowe wyzywania, nowe pokusy!! Nie dajmy się. Trzymam Kciuki za wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kolejny dzień BP. Zapraszam na kawę, herbatę-czerwona, zielona. Miłego dnia dla wszystkich rzucaczy. 🌻🌻🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika :) zacznij od poczatku :) i wracaj du do nas z nowymi wynikami ...:) dla reszty załogi 🖐️ :D to moj 51 dzien :) bez tego ścierwa w płucach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja pije herbatke zurawinowa ;) bo to zalecenie lekarza duuuuuuuuuuuuzo wit. c nie palimy pachniemy ja tez mysle czasem o fajkach ale wieej mysle o dzidzi w brzuchu i o truciu jej wiec nie mam opcji palenia mam nadzieje ze ani teraz ani po porodzie :0 teraz mam etap wybierania imienia dla chlopaka :) cos na M michala juz mam moze marek albo maksymilian :) pozdrawiam trzymam kciuki marjola53 jak syn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53 :D dzieki 🌻 dodob mam nadzieje ze po porodzie nawet nie spojrzysz na to świnstwo które juz zaczyna drożeć :O ? imie na M ??? osobisce podoba mi sie Mateusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres- gratuluje piędziesiątki :) dodom- dobra ta herbatka??? ja tylko żurawinę do mleczka z owsianką dodawałam-bo taka fajnie napęczniała była( kupowałam suszoną) -ale herbatki nie piłam!! mariola- cholera!!!- nic, niech syn szybko zdrowieje- a Ja pije kawcie z mleczkiem -pogoda do dupy, ja sie biore za robote wreszcie - boto są już jaja jak sie lenie-az sie bać zaczynam NIE PALIMY-PACHNIEMY !!!!! LORICA- musisz powalczyc-kazdy czas bedzie ci nie w porę, ja tak odkładałam rzucanie-musisz teraz i zaraz rzucic i sie pilnowac-wlasnie teraz najlepszy czas- dasz rade- wpadki kazdy prawie zalicza na początku- trzeba dązyc by było ich jak najmniej.Wierze ze idziesz ku lepszemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika zobacz ile ja mialam prob nawe na tym forum tak jest w zyciu ze czlowiek bledy popelnia ja cale zycie jestem bylam albo bede na diecie i tak jest tez u mnie z paleniem ale w zadnym temacie sie nie poddaje bo wiem ze jak czlowiek probuje to w koncu mu sie uda i nie ma co odkladac niektorych spraw takich jak rzucanie smierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iff
hej, rzuciłam palenie 14 miesięcy temu, było ciężko ale nie byłam sama. Mój ówczesny narzeczony rzucił razem ze mną, było to nasze postanowienie przed ślubem. Pomogły plastry niquitin, choć naklejałam je tylko przez tydzień a mój mąż przez dwa tyg. Wesele było super no i najważniejsze że nie śmierdziałam tańcząc z gośćmi. To prawda że można przytyć i ma się chęć na słodycze, ale to chyba nie taka duża cena w zamian za zdrowie. Trzymam kciuki za wszystkich rzucaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iff gratuluje i zamazpojscia i slusznej decyzji niestety wielu z nas oszukuje sie i wiele razy ja tak robilam mowiac ze jakbym chiała to bym rzucila ja tak myslalam do momentu kiedy musialam zyc bez dymka czyli teraz w ciązy i doszłam do wniosku ze co innego chciec z wlasnej woli a co innego kiedy wiesz ze naprawde nie mozesz zapalic bo zaszkodzisz maluszkowi wielkosci dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja__
dodob jesteś w tej komfortowej sytuacji, że wiesz, że nie mozesz zapalić i nie zapalisz. My mamy trudniej. Nie chcemy, ale zawsze możemy. Zazdroszczę Ci :). Tak trzymaj. Tobie uda się na pewno :) Nam pozostałym też, ale chyba trudniej. Ale nie damy się!! POzdrawiam wszystkich. Dzisiaj 6 pap :((14 mniej niż zwykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
hej pamietacie mnie ??? melduje sie, nadal nie pale minely juz 64 dni zaoszczedzialam 800 zl pozdrawiam wszystkich pachnacych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7.10- PEWNIE ZE PAMIĘTAMY :) no to BRAWO :) super a ja zasuwam, zakuwam i zaczynam żreć jak świnka znowu:( Jak tak pójdzie to te 4 kg co spadłam szybko wrócą :( ratunku zaczęłam się uczyć i tyję:P ale nie palę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawke zaparzyłam herbatke czerwona zielona też jest Tak wiec zapraszam Wsatawać bo dziś zapowiada sie ładny dzień za wszystkich trzymam kciuki by dzień upłynął nam pachnąco 🌻 NIE PALIMY PACHNIEMY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzień zapowiada się faktycznie dobrze. Pachnąca Aga🌻 dzięki za kawę. Pyszna.:D Życzę wszystkim miłego pachnącego dnia. 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaPa
Ja to sobie myśle tak, palenie to chyba choroba psychiczna jest- nawet jak mi się nie chce palic to i tak bym sobie zapaliła :/ I to jest najgorsze, ta myśl, ta chwila kiedy Ci się przypomina papieros. I ten czas z ktorym nie wiesz co masz zrobic... I jeszcze ta ręka, ciągle wolna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez witam :D 🖐️ dzien bez fajki jest PIEKNYM :D dniem :) na pływalni wykrecam coraz lepsze czasy :) lepszy i głebszy oddech sprawia ze rece i nogi szybciej pracuja ... z całego serca polecam wam ten sport ...:) ale byłem głupi ze tyle czasu paliłem :( teraz wiem jak to jest bez papierosa nie zamienie tego stanu na żaden inny :) pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka trzeba sie czyms zajac ... chce ci sie palic ? idz po rower i jedz gdzies :) minie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelek morderca
dzien doberek! dzisiaj mija tydzien jak nie pale:) od wczoraj stopnelam z obzarstwem,wiecej cwicze mniej jem i co najwazniejsze nie pale:)fakt faktem ciagnie mnie,ale nie po to tydzien nie palilam zeby teraz znowu wrocic do fajek! chyba kupie sobie cos w nagrode:P udanego dnia dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolka - jak tam syneczek???, będzie dobrze - borelioza wykryta nie straszna - będzie ok Dodob - a może Miłosz????, albo Maciek??? pozdrowionka dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika musisz sama podjąć tą decyzję. Wiesz, że mi tym razem nawet nei było tak ciężko? Po prostu jestem pewna, że nie chcę palić. Nie mówię na zawsze ale na tyle ile dam radę. Fajki są za drogie. Jak można tyle kasy puszczać z dymem. Bez sensu. Mi dziś mijają 2 tygodnie. Mój sposób polega na tym, że staram się nie koncentrować na rzucaniu. Wynajduję sobie masę zajęć np. mycie okien, oblatanie wszystkich sklepów, rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Nikt kawy nie zrobił? To ja zapraszam: kawa i herbata- zielona i czerwona. Kolejny dzień BP. Pani sędzina:) masz ładny staż. 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻 Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×