Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

linka co robić ? a to zalezy ... na poczatku mozesz zrezygnowac ze stania z nimi Po pewnym czasie jak sie juz przekonasz ze fajka mniej ciagnie isc i sprróbowac postac z nimi ale ty juz bez papierosa :) Uda ci sie , spróbuj .pozdrawiam ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo one idą na fajeczke i mi ciężko się powstrzymać i co wtedy robić?" linka32 albo pisać tutaj na topiku :P jak one tam palą My ci pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres nie moge używać kompa w pracy,pracuję w sklepie i użeram się z pijakami i żulami i mnie roznosi.postaram się odmawiać mam nadzieję że mi się uda.Będe sie wyżywać na klijentach:) dziwie sie że wytrzymałam 3 miechy a mój facet pół roku nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
regres - Oj miałam ja chłopie złe przeczucia co do ciebie .Tak nagle zniknąłeś :( zostawiłeś "swoje" kobiety tak na pastwę losu . Ja się na to nie zgadzam , niewolno ani tobie ani złośliwcowi nigdy więcej nas zostawiać. Bo niewiem czy zdajecie sobie sprawe z tego jak bardzo jesteście nam tu potrzebni i jak bardzo Was kochamy ❤️ Dziewczyny mam rację ?? Niech ta co się ze mną zgadza się podpisze :D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Niewolno ani tobie ani złośliwcowi nigdy więcej nas zostawiać. Bo niewiem czy zdajecie sobie sprawe z tego jak bardzo jesteście nam tu potrzebni i jak bardzo Was kochamy ❤️ - żabka -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
linka skąd jesteś? jeśli to nie tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze sie podpisujemy nie wolno nas opuszczac. Regres witaj nigdy wiecej pamietaj Zlosliwiec tez ma u nas zostac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka---ja tez pracuje w sklepie wiesz jaki ja mam luzik jak nie pale jezeli Twoje kolezanki ida na papierose to Ty przekladaj towar z polki na polke ale nie idz z nimi moze sie obraza ale Ty chcesz nie palic a one beda z zazdrosci kusic Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam no moi kochani zycze wszystkim pachnacej i spoojnej nocki ide lulu:D jutro nasze nowicjuszki podpisywac liste jako nie palace:D ❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka jestem z opola a ty?wogóle mnie wkurza bo one co pól godziny chodzą na fajke a ja że staram się nie palić to stoje za ladą i się wkurzam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja z zielonej góry Nie przejmuj się że musisz stać w tym momencie za ladą. Po kilku dniach zobaczysz że będzie ci to na rękę byle tylko nie czuc śmierdziela. A jak koleżanki wrócą ty możesz wyjśc na chwilę sama i cieszyć się tym pięknym zapachem wiosny kilka głębokich wdechów i poczujesz się lepiej :D Wiesz jak to fajnie nie palić .Przypomnij sobie, czuć zapach perfum, nie mieć żółtych paluchów i żółtych zębów , co chwilę myśleć tylko o tym żeby zapalić wszędzie ,w pracy ,na przystanku ,w domu ,przy kawie ,po obiedzie ,po kolacji, po kąpieli , w nocy, rano ciągle ciągle. Wiesz jaki jest pożytek z niepalenia jak kiedyś zaśpisz to zdążysz zrobić makijaż bo nie będziesz musiała najpierw wypalic kilku papierochów :D bez papierosów ma się więcej czasu i jest się szczęśliwszym i co mnie zdziwiło spokojniejszym. Jak zwykle się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka dobrze że tyle piszesz,nawet się ciesze a w dużym sklepie pracujesz?ja jestem bardzo znerwicowana i dziwie sie ze wytrzymałam 3 miesiące bez fajki i jak to nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka a kiedyś tzn obiecałam że nigdy nie wezme fajki do ust i poszłam do szkoły średniej i namowa znajomych i się zaczeło:(a i nerwy i przyszła teściowa mam dość chociaż mieszka 240 kilometrów od nas a i tak robi mi na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
linka to basiek pracuje w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Basiek ja jestem tak zakręcona że masakra skleroza i zaniki pamięci i ogólnie życie i czasemmam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadłam życzyć Wam miłego dnia Nowicjusze za Was najmocniej trzymam kciuki , pamietajci nie palić to coś pięknego Warto wytrwać, przeczekać ppierwsze dni bo potem jest tylko łatwiej Meldujcie sie wszyscy pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja już wstałam, byłam u lekarza, teraz śniadanko i do pracy. Wieczorkiem się zgłoszę zdać relację. To się sądny dzień zdziwi jak mnie tu zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻🖐️ ja-ka ale fajek nie kupilas?Spokojnego dnia CI zycze i pamietaj nie palisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zanim wczoraj usnelam to sobie pomyslalam ze moze my zalozymy klub AP(anonimowi palacze)bo jest AAto my bedziemy mieli swoj co wy nato hahaha:D U mnie zapowiada sie piekny dzien swieci sloneczko wiec ide teraz na ogrod dalej dzialac ioddychac czystym powietrzem :D pozdrawiam cale nasze pachnace grono pamietajcie my nie palimy:D bede wieczorem jak zwykle ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek , żabka ja was nie opuszczam i nawet nie zamierzam ;) 🖐️ Miłego dnia wam wszystkim życze :D i ciepło pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozymy klub AP(anonimowi palacze)" hehehehe troche dziwnie brzmi ;) tak jak bym ukradkiem sobie podpalał taki własnie anonimowy palacz chowajacy sie po katach w bramach z petem w buzi :P ale basiek wiem o co ci chodzi ;) Ok ja jestem za AP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ----witaj🖐️ To tak dla jasnosci innych bo my chociarz nie palimy to i tak zostajemy palaczami do konca zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ha, ha... ale topik się "rozkręcił". regres, widzę, że nie masz nas "gdzieś" :P basiek i żabka- dobrze, że trzymacie tu warte:), fajnie tak rano zajrzeć i poczytać ze 2 strony:D to jak nałóg- czytanie topiku::P ja-ka- 🖐️ pachnąca aga- dobrze, że nalal pachnąca🌻 linka32--> do Ciebie mówie- jak zapalisz to pokonam te 55 kilometrów i strzepie Ci "dywan". Witaj "sąsiadko", bo tu prawie większość ze ślunska:P żabka- hihii.. nie mów "hop", ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze w wiadomym temacie:) regres🖐️...i bądz tu zawsze NIEZMIENNY:D Pozdrawiam i papapaaaa Złoślieiwc👄. Moje dziewczyny też już na wylocie, tzn. już jedna w Opolu prawie na stałe, ale pamietam, jak starsza dorwała wódkę z kieliszka (na jej roczku) i potem chodziła szlaczkiem....ale się wtedy bałam....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam całe grono BP.Cały czas jestem z Wami,mało piszę ale cały czas podczytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha... ale topik się "rozkręcił". regres, widzę, że nie masz nas "gdzieś" " jovik nawet bym nie śmiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich starych i nowych bywalców,nadal jestem nastawiona na nie palenie i jest to 39 dzień; chociaż od kilku dni jestem jakaś przygnebiona i jakoś w ogóle dziwnie sie czuje coś mi brak,ale mam nadzieje że to przejdzie żabko podpisuje sie pod twoja listą ze nie moze zabraknąć ani złosliwca ani reges na tym topiku trzymam kciuki za początkujących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna to przejdzie tylko nie mysl o smierdzielu i nawet niech Ci przez mysl nie przejdzie o zapaleniu pamietaj jezeli Ty zapalisz zabka jezeli Ty tez sprobojesz jeszcze raz tego smierdziela to ja Wam obiecuje ze tez zapale i co Wy na to:D o.k.zmykam do pracy:) Pachnacego dnia wszystkim🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiek co to za pomysł?? Nikt tu więcej palić nie będzie prawda kachna? Kachna przejdzie na bank to tyko takie chwilowe jest uczucie. Pisałam już kiedyś o tym ale powtórzę KAŻDA PRÓBA JEST PO TO ŻEBYŚMY STAWALI SIĘ SILNIEJSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i znowu ja :D Regres miło że się pojawiłeś :) a razem z tobą przybyło nam troje nowych pachnidełek. Chyba posiadasz cudowne zdolności przyciągania kobiet :P kachna trzymaj się i jedz marchewkę :D przecież obie chcemy żeby nasze maluchy nie musiały wąchać śmierdzącej mamy, pij gorącą herbatę na mnie ona działa jak " danio na małego głoda" Twój synek na pewno doceni kiedyś ten trud i wysiłek. Dom wolny od dymu. Dzieciństwo bez smrodu papierosów. I maleństwa nie zmuszone do biernego palenia.Kachna damy radę . Poza tym ja nie chcę mieć basiek na sumieniu :P ;D jovik- Wiesz ja też mam ten nowy typ nałogu -czytanie topiku ja też mam taką nadzieję :D Pachnąca aga 🌻 Ja-ka czujesz jak pachniesz 🌻 zuch dziewczynka. linka trzymaj się i melduj 🌻 ewusia ty też się melduj 🌻 zupek oczywiście 🌻 dla mamuśka 🌻 farbowana 🌻 👄 madziuchna🌻 vonk🌻 złośliwiec🌻 i dla reszty pachnideł o których zapomniałam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka32
jovik mam nadzięje że nie zapale ale fajnie że jesteśmy sąiadkami w razie czego za dużo na paliwi nie stracisz:) żabka i reszta trzymajcie kciuki:) pozdrawiam cieplutko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
finka32 czy linka 32 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×