Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witajcie kochani 😘 w Gliwicach piekna pogoda :) slonko swieci az zyc sie chce :) dostalam szwungu do roboty-okna podlogi posciel pranie sprzatanie od razu sie jasnie zrobilo :) Ja-ka-----no 30-stki to juz tu dawno nie bylo buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko odkurzyłam bo nie chce mi się sprzątać. I nachodzą mnie myśli, że jednak nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja-ka wyrzuć te myśli do kosza i weź sobie relaksującą pachnącą kąpiel i napij się gorącej herbatki... poczujesz sie lepiej masz moją gwarancję. Wiem że ci ciężko ale tylko początek jest ciężki Dasz radę wierzymy w ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-ka poprzednim razem tez bylo ci ciezko pamietasz?? na pewno pamietasz,wroc do tamtych stron,poczytaj sobie nasze dawne posty,zobaczysz ze zrobi ci sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka 🌼 jesteś zuch dziewczynka dasz rade postaraj się nie myśleć o śmierdzielu może zaparz melisy albo idź na spacerek zrób cos tylko nie pal ja wiem ze to jest bardzo ciężko bo to tez przerabiałem tez przeżywałem horrorale teraz tak mi się podoba te nie palenie ze już do końca zycia nie zajaram bo nie palić to jest cos pięknego :D jak mi się udało to i tobie tez wierze ze dasz rade i nie zajarasz OK.? tylko za wcześnie nie można znikać z tego topiku bo śmierdziel tylko czeka na male potkniecie i szepcze :( zapal zapal :( ja już na tyle jestem silny w nie paleniu ze mogę już swobodnie żyć bez śmierdziela ale tu jednak jestem bo chce oddać to co tu dostałem od Was wszystkich :D paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie Nie palę już 1841 dni (+ 20g07m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 110510. Będę żyć dłużej o 844 dni (+ 04g13m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 37 020,94 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 auto żona kupiła sobie :D i jeździ już trzeci rok widzisz ile pieniędzy szło z dymem :D nawet człowiek się nie zastanawiał ze tyle przepala szok w głowie się nie mieści :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia-ma
Witam wszystkich. Miesiąc temu rzuciłam palenie dokładnie 24 marca br. i jest coraz gorzej.Z wiosną chciałam schudnąć , a przytyłam. Mam dni lub godziny kiedy myślę tylko o papierosie no i w efekcie pojadam. Jestem zrozpaczona i coraz częściej myślę, że chyba nie wytrzymam. Pomocy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia kup sobie tobacoff jak rzucalam i chcialo mi sie jesc to ssalam tak mnie zamulalo ze ani jesc ani palic,ale przytyc i tak przytylam niestety nie mozna miec wszystkiego na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ależ tu puściutko :D Macham do wszystkich i życzę spokojnego wieczorku a pana powyżej proszę o przetłumaczenie na Polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
desztnik--- Dziekuje za tłumaczenie. Jak dla mnie pierwsze wrażenie rewelacja :D napiszesz coś o sobie? Wszyscy nie palący :D:D pachnący 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 0.5 roku nie palę i czy zasadne byłoby tutaj z wami przebywać?Tylko z ciekawosci zapytałem czy faktycznie nikt nie pali.To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszyscy są tu mile widziani Warunek jest tylko jeden Nie palimy :D skoro nie palisz dobrze trafiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie wieczorkiem nadal BP Jestem juz po pracy ;dziecko wykapane;czytaj tesciowa :D dzien minal dobrze jest ruch w interesie to i dobrze bo nie ma sie czasu myslec o smierdzielu czasami przeleci przez glowe,wiecie mam teraz w pracy luzik i komfort bo nie pale i nie mysle caly czas otym zeby wyjsc zapalic bardzo sie ciesze ze niepale choc jest naprawde ciezko nie chodzi o to zeby zapalic ale te nerwy i chwilami czlowiek jest rozdrazniony miejmy nadzieje ze w koncu to minie to tyle a teraz poczytam sobie co dzisiaj sie tu dzialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim pięknie pachnącym!:) Niestety ostatnie dni praca po 12-15 godzin i nawet czasu nie mam do Was zaglądać:( Ale pozdrawiam i całuję wszystkich... Nie palę już 167 dni (+ 02g50m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 2339. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 20g56m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 818,88 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moje nowe postanowienia : 1 Nie palę 🌻 2 Biegam co drugi dzień 3 Brzuszki minimum 30 codziennie 4 Dieta 5 0 słodyczy ,nie odrobinkę raz w tygodniu np w niedziele do kawy 6 Postaram się nie być złośliwa dla otoczenia Na razie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak ja mam czas posiedziec to nikt sie nie pokazal wiec zycze spokojnej nocki🌻 troche mnie nosi i jestem podminowana i tak sobie mysle a moze by tak zapalic a pozniej se mysle i po co ci to nie lepiej jak nie palisz i ladnie pachniesz no to ide zrobic sobie cieplutka kapiel i do lozeczka jutro bedzie nowy dzien i napewno lepszy tak se mysle dobrze by bylo jakby przespal ten najgorszy okres :D dobra spadam dla wszystkich 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
basiek czemu sie nie odzywałaś ja tu warte trzymam dla potrzebujących ❤️. Przespać też bym chciała tak jak niedźwiadki zimę budzisz się patrzysz wiosna i nie palisz > Zaraz zaraz jak się rano obudzisz bedzie swiecić słonko znaczy sie ze wiosna, zime przespaliśmy. :D mam rację najgorsze za nami przypomnij sobie kochana jak było w pierwszym tygodniu żle teraz to pikuś O Przepraszam Pan pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i uwaga wszyscy się chwalimy (śpiochy mogą rano) :D nie palę 5 dni (równiutko)! ilość nie wypalonych śmierdzieli 149! Będę żyć dłużej o 12:25 godzin! Zaoszczędziłam 81.95 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ile mi wiadomo żabka
nie paliłaś od 19.01.2010.To gdzie tutaj konsekwencja.Jaja sobie robisz z porządnych ludzi.Przecież mówiłaś,kto przerwie niepalenie będzie zbesztany przez ciebie.A kto ciebie zbeształ za to??KTO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chętnych zapraszam na kawę BP :D ------------------🌼-------------------- o ile mi wiadomo to miałeś odejść na razie bez obelg chyba ze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam zlosliwiec no dzisiaj mnie wyprzedziles zta kawa wlasnie mialam zaprosic wiec dzisiaj napije sie znowu Twojej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zapraszam na lampeczke winka albo szampana a lasuchow na kawalek torcika. Dzisiaj mam taka okraglotko 40-sci dni jak nie pale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka:) chyba dalas sie wkrecic złemu duchowi cafe i tylko dlatego ze jestes jak my wszyscy zyczliwa ech skad sie takie typy biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko--kochana wczoraj sie nie odezwalam bo mnie taki smutek naszedl ze musialam sie polozyc zeby szybciej noc minela a Ty jak sie trzymasz mam nadzieje ze dajesz rade ❤️🌻 kachna--jak tam u Ciebie Ty jestes 1 -den dzien przedemna trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Złośliwiec dziękuje za kawkę pyszna jest 👄 farbowana trzymaj się dzielnie z ta praca i nie daj sie zajechać :D Basiek no kochana moje gratulacje (40-sci dni jak nie pale } dobrze że napisałaś bo bym ci życzenia urodzinowe znowu składała :D:D:D trzymam się i nie narzekam ty też się trzymaj dzielnie, ❤️ 👄 Sadny dzien -skąd się takie typy biorą? Nie mam pojęcia ale... te typy nie umieją liczyć :D:D:P:P Nieźle się uśmiałam z daty. i oczywiście całuski dla wszystkich pachnidełek 👄 👄 👄 U mnie dziś ponad 20 stopni normalnie wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie teraz zdenerwowalam tyle sie naprodukowalam i mi wcielo niepoprawne haslo kiedy indziej napisze:D no to sobie pogadalam teraz ide jakis obiad ugotowac i do pracy dobrze ze jest cieplo to bedzie ruch i nie bedzie czasu myslec o smierdzielu:D Zycze wszystkim nie bede wymieniac zeby kogos nie ominac spokojnej i pachnacej niedzieli 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abka :)
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mam cudowny nastrój więc chce się z wami nim podzielić :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×