Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość coś dla Was
Jestem obserwatorką, ale tylko dlatego, że pozytywnie na mnie wpływacie i może niedługo dołączę do Was:p 🖐️ Wytrwałości życzę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och...ale jestem z Was dumna :):):) Marjola -----> ale zleciało...już jutro masz 6dzień BP :D:D:D ja paliłam podobnie jak 30-stka 2 paki na dzień............ straszne to było.....też pamiętam swoją panikę,strach... jak rzucałam {dwukrotnie z topikiem}.....ojej dobrze pamiętam:) ale widzicie jak zleciało ...nie palę już ile ??? {muszę zerknąc w licznik} Nie palę już 130 dni (+ 01g01m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 5201. Będę żyć dłużej o 39 dni (+ 17g38m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 820,60 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i znalazłam mój początek i 1-sze podejście do bycia pachnącą :):) wspólnie z topikiem - jak ktoś ma chęc przeczytac moją wtedy krótką historię to zapraszam na stronkę 238 był to 8.01.2007r. godz.00.20 :) od początku tamto podejście było skazane na porażkę mimo wspaniałego wsparcia {m.innymi Złośliwca:)} ponieważ ja wtedy wcale nie chciałam rzucic....nie byłam na to odpowiednio przygotowana psychicznie :P po raz drugi i jak narazie skuteczne rzucanie zaczęłam z topikiem na stronce 643 26.08.2008r. godz.1.49 :) tu już od początku było inaczej - czułam to...był straach i lęk ale wiedziałam że przy odrobinie prawdziwej chęci rzucenia tego dziadostwa uda mi się pokonac śmierdziela skutecznie :D:D:D jak ktoś ma ochotę to zapraszam do przeczytania mojej papierosowej opowieści :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla Was
no właśnie.......... gdzie jest Złośliwiec?? ZŁOŚLIWCUUUUU, ODEZWIJ SIĘ!!! BARDZO CIĘ BRAKUJE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 2 1 zero start Nie palę już 0 dni (+ 00g00m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 0. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 00g00m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 0,00 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu B. pięknie licznik pokazuje Twoje pachnące dni dużo do Ciebie mi jeszcze brakuje ale dzielnie podążam za Tobą i wszystkimi wytrwałymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no leloof postaraj sie tym razem ...trzymam kciuki... pokaż sobie , nam i śmierdzielowi na co Cie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokonałam właśnie aktu zniszczenia świeżutkiej paczki fajek, pokruszyłam w drobny mak. Uffff...., hmmm, jakiś rodzaj mieszanych uczuć mi towarzyszył, ni to żal, ni..., no dobra... KONIEC! NIE MA! Niech tak pozostanie, niczego bardziej sobie nie życzę! bella - 28 lat? Hohoho, więcej niż ja, tym bardziej podziwiam! marjola - jak dobiję do 5 dnia, tak jak ty, to dopiero będę dumna z siebie... A mam teraz tak samo jak Ty, jedna połowa mnie zwizualizowała sobie życie pachnące w szczegółach na co najmniej 20 następnych lat, życie zdrowe i bezdymne, życie wolne, w którym ja rządzę, w którym nie muszę szybko wychodzić z miejsc, gdzie nie można zapalić... A druga polowa mnie? Zastraszona jakaś, pełna lęku, niepewna, chybotliwa, labilna, szymko - no faktycznie stary jesteś, hahahaha, w sumie to niedługo ćwierćwiecze ci uderzy, pomyśl, że zaczniesz je jako człowiek WOLNY! To dopiero! Też jestem mało asertywna, zresztą Carr wcale nie widzi sukcesu z bp w posiadaniu silnej woli. Po lekturze mam wyprany mózg, wyzerowany i ta druga moja połowa wierzy, ba, jest pewna wręcz sukcesu! kasia 3 - zaczynamy razem, mam opóźnienie kilkugodzinne w stosunku do ciebie..., zatem od jutra, po przebudzeniu... ania b. - dzięki za strony, poczytam jutro z chęcią, gdy będę na głodzie... leloof - czytałam tu o twojej walce ze śmierdzielem, jeśli ty również od jutra, tym bardziej się cieszę... Nikotyna zaczyna opuszczać moje ciało.... I co teraz, jak będzie???? Schiza po calości, złośliwiec, pisz, twoje dębowe kciuki potrzebne! Dla wszystkich :):):):):), których nie wymieniłam... :):):), a wymieniałam tylko z ostatnich stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymko i Leloof to ta sama młoda osóbka czyli Szymon :):) :D:D jezu...zaś tak pózno a ja nie śpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dla was -----------> ale super ta poseneczka z Twojego linku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam
właśnie życie mi się posypało, mam stare ręce, pije - nie pale, szkoda że nie siedzisz w mojej głowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku! Aniu.B dobre na poczatek dnia.....chyba powinnismy tego sluchac kazdego ranka! pozdrawiam i zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
baczna z Ciebie obserwatorka Ania hehee:) a piosenka dobra nam tez ja puszczali ale bez efektow jak widac... milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki leloof, widać nie umiem czytać ze zrozumieniem, ania b. dzięki za refleks nocny, żyję bez ..., jednak ciężko, ech, nie dam się..., no nieeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloo85
a toi bez roznicy szymon jestem:) milo mi! a wogole czuje sie strasznie dziwnie juz chyba zapomialem jak to:) mam chyba pierwszy atak od rana wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloo85
ale zarzylem dopiero pierwsza pastylke bo juz nie moglem doslownie a chce sie z nimi ograniczyc bo pamietam jak chyba po nich niemoglem spac wogole no ale bralem ich chyba za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palę 7 dzien,uz trzeci raz wyszlam ze sklepu:((( w trakcie czego mialam kupic papierosy.oj zle. nie uzywam tabletek,nie uzywam gum,zadnego cukierka ani slonecznika nic.a wy??? bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos,nie mowie rzucam,mowie odpoczywam.a najgorsze jest dopytywanie sie czy pale czy nie.. w domu powiedzialam ze pale i ze bede palic(nie pale w domu,tylko na dworzu jak cos) ale w tajemnicy wszystkim nie pale wcale:D:D:D hehe mam dosc dopytywania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dzisiaj tabex. Jest mi ciężej niż myślałam. Nie wiem czy dam rade dziś. A wam jak idzie? Lelof, tartina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nienajgorzej powiem Ci ale gdzies dobrego nastawienia nie moge sobie wpoic tak jakos ziwnie jestem przygotowany na kleske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloofek nie negatywuj sie tylko pozytywuj :) daj przyklad kobietkom :) ja juz mam spory staz BP a wiecie co ze ostatnimi czasy normalnie chcialo mi sie palic to jest nienormalne ilez mozna kurde a dzis wkurzyl mnie sasiad i zas chcialo mi sie zapalic ;/ bez sensu zupelnie bo sasiad i tak by od tego nie zmadrzal ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa a krwi mi dzisiaj napsul ze hoho wiesz ja mieszkam w starym budownictwie,mamy tu piece ja pale weglem brunatnym ten sasiad mieszka pode mna i od jakiegos czasu jak ja pale to on ma dym w lazience a kazde mieszkanie ma swoje kominy czyli ze jego komin dostal wstecznego cugu i zaciaga to co ja wypuszcze dzisiaj popil i sie awanturowal ja mam nie palic bo jemu sie kopci do lazienki kuzwa to wezme i sobie zamarzne bo jemu dym wchodzi niech se komin swoj wlasny naprawi a jak oni z zona kurza cygarety na korytarzu i ja mam w chuj dymu z fajek w kuchni i lazience chociaz sama prawie rok nie pale to jest ok??kuzwa mac i to jeszcze dzis akurat palant juz dawno by komin naprawil jakby trzezwy chodzil a fajki na korytarzu pala bo ich pieskowi dym szkodzi kurwosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak trochu w sosnowcu mieszkalem to podobne problemy z kafelkowym mialem:D a wrzuc mu sadny jakas opone a nie bedziesz sie cackac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta i sama sie udusze ;/ ma wsteczny cug a sie do mnie rzuca od zeszlej zimy co on przez ten rok robil ze se komina nie naprawil cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kolega mnie probowal namowic na fajka.nie udalo sie:D:D:D probowal,ale nie.palil przy mnie 3.nie udalo mu sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×