Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

A ja tez bylam dzis w biedronce na zakupach i mają wywieszone, że od 1 lipca wyższe ceny papierosów. Pani powiedziała, że nie wie ile ale z 12zł na pewno. i Że teraz te zwykłe Red&White kosztują ponad 8zł. Masakra:). Ludzie będą rzucać palenie, bo nie wyrobią z kasą. A ja sie cieszę, że zrobiłam to akurat przed podwyżkami:). Najodpowiedniejszy czas:). A tak to zjadłam śniadanko, popijam kawkę, wolne dziś mam. Pogoda przepiękna:)!!! Żar leje się z nieba:). Trzeba do lasu rowerkiem jechać;). A przypomniało mi się, ktoś tu opowiadał w zeszłym roku, jak się chował przed młodszym rodzeństwem w lesie żeby zapalić a potem mówił, że był kupkę zrobić:). Kto to, przyznać się;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pogoda piękna ja dziś wstałąm nastawiona na zmiany Poszłam do fryzjera obcięłam włośki i kolor zmieniłam :):):) Czasami musze coś w sobie zmienić Lubie tak a Wy?? Miłego dnia Ja lece obiadek zjeść potem zakupy rowerek aj i wolny dzień szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich pachnących 🌼 marjola 53 🌼 moja psinka lubi pływać całymi dniami by tylko siedział w wodzie i pływał :D ja dziś po trzy miesięcznym zwolnieniu lekarskim byłem pierwszy dzień w pracy :D było OK. wszyscy byli ciekawi jak z moim zdrowiem a ogólnie było super :D pachnąca aga 🌼 ja-ka 🌼 ojejkujejku 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 bella 1962 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sie wsciekne-opisalam sie do kazdego a tu mi sie skasowało:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec od nowa raz jeszcze:P:P:P zlosliwiec-🌼 rodzice maja pieska ktory rowniez uwielbia wlazic do wody, tylko czasem wychopdzi z tego śmierdząca sparawa:P marjolka-🌼 zdrowo sie staram ale sama wiesz jak teraz smakuje jejecznica:D-szaleństwo smaków z nastawieniem na roznorodnosc:) pachnąca aga-🌼 :)-pachniesz jak zawsze:P:P Regres🌼 -basen wole obok siebie,niz dojezdzac godzinke dalej+mam znizke -wejscie za 5 zl a nie za 12 zl:) Mat 🌼 -trzymaj sie dalej mocno!!! ja-ka-🌼 u nas brzydka pogoda na rowereku nie moge jedzic buuuuuuu bella🌼 -gratuluje:) 30-stka🌼 -niewydziwiaj, tylko pomysl ze to gorsze niz narkotyki-bo nie powala cie odrazu tylko zabija pomalu caly czas-sama wiesz, SMierdziel nie śpi-czeka na okazje!!! ojejkujejku-🌼 zielona rowniez:) ale i kawcia:) Pozytywnie..🌼 .nastawiona-oby tak dalej!!! Chciałam wam wymienic co zrobilam ale juz musze uciekac placic rachunki-bo pieniazki splynely na konto i ide poplacic:) Dzisiaj gotowalam pol dnia pysznosc same:):):) a weekend baaardzo aktywnie:) PACNIEMY NIEPALIMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cieszmy sie ze ceny fajek już nas nie tycza Ja ciesze sie każdym pachnącym dniem i wiem że te dni są bo Wy jesteście pomagacie wspieracie Musimy trzymać sie razem to wtedy na pewno nigdy juz nie będziemy śmierdzieć Nasze motto NIe palimy Pachniemy i tego sie musimy trzymać ja dziś po obiadku poszłam na rowerek (od rana nie mogłąm bo byłam u fryzjera aj zmieniłąm całkiem fryzurke kolor duz ścięłam włosy) i hmm pech zmokłam tak że szok ale jak ruszałam to było zachmurzone ale jakoś myślałam ze wczoraj dość sie na padało a tu pech hihi Jutro do pracy ale jeszcze wolny mam cały wieczór:) złośliwiec 🌻 ja-ka 🌻 bella1962 30- z gdańska 🌻 marjola53🌻 Vitalijka 🌻 Regres 🌻 ojejkujejku🌻 Mat 🌻 sadny dzien 🌻 miłego wieczorku wszystkim 🌻🌻🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
melduje sie nadal pachnaco 43 dni juz za mna przytylam 4 kg i od tygodnia jestem na diecie i nawet dobrze mi idzie tzn jem zdrowiej nie jakies tam drastyczne matody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawka zrobiona hrbatka zielona, czerwona czeka A dziś są jeszcze ciepłe chrupiące bułeczki TAK WIĘC ZAPRASZAM DZIŚ SŁONECZKO ŚWiECI cZY DO KOŃCA DNIA ZOBACZYMY jA MYKAM DZIŚ DO PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Niestety u nas słoneczka brak:( Aga przyślij parę promyków:) Pachnąca Aga🌻 dzięki za kawę.Jesteś mistrzynią w parzeniu kawy:D:D Kolejny pachnący dzień:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia:) Nasze motto: ❤️❤️❤️ NIE PALIMY.PACHNIEMY.❤️❤️❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola prosze ///// promyki dla Ciebie Złośliwiec z nami kawy rano nie pije bo pewnie w pracy ja też zaraz lece to życze wam miłego słonecznego i pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- dzięki za herbatkę - smakuje bardzo - z bułeczek na razie zrezygnuję - dupsko rośnie :( Fajnie tak coś zmienić - chociażby fryzurę :), a u Ciebie Aga (poczynając od zmiany nika) zmiany wyłącznie - bo jak się nie pali, to się zmienia : sposób życia, organizacja wolnego czasu, poczuwanie świata poprzez zmysł węchu, wyzbywa się człek wyrzutów sumienia i kaca moralnego z powodu palenia i .................................................. i tu niechaj każdy wpisze swoje 🌻 Złośliwcze - fajnie, że już się wykurowałeś - pozdrowienia wielce wielkie ❤️ Marjolka - podporo Ty nasza 😘 Vitalijka - poopowiada co ugotowałaś i zaproś - takie wirtualne jedzonka jast dietetyczne :) Ja-ka - ja też rowerkuję - ale w tym roku jakaś taka pogoda nie rowerowa - wyjątkowo zimny maj :(- jak śpiewała Kora 7.10. - powodzenia siostro w diecie 🌻 Sądny dzień - nie trzeba podrasowywać licznika, bo i tak jest sporo kasy w liczniku - ale ja namacalnie to jakoś tych pieniędzy nie mam :( Bella 1962- fajnie, że nie tyjesz 😘 - ja niestety muszę się katować jakimiś dietami, ale z drugiej strony - jak się teraz zapuszczę, to potem będzie jeszcze gorzej :( 30-stka z Gdańska - piękny wynik;), ciężkie dni przejdą - OBIECUJĘ!!!! Trzymaj się 😘 Pozytywnie nastawiona - 3 tygodnie to bardzo dużo - teraz już z górki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53 nie bede palił :D z nutka dekadenckiej niesmiałosci i z wypiekami na twarzy chciałem wam oznajmic ze wczoraj minał miesiac jak kopnałem w dupe tego smierdziela który kosztowął mnie 9 zeta dziennie :D i wyrzuciełem go z mojego zycia .... ROZWóD BEZ MOZLIWOSCI POWROTU ... nie wiem jak wy ,ale ja sie zdrowo nakrecam z tymi dniami bez papierosa :D tzn chodzi o to ze jak bym teraz zapalił to by mi chyba strasznie żal tyłek scisnał ze tyle dni wytrzymałem i sie przemeczyłem bez celu i bez sensu ...:( tylko po to by po 30 dniach znowu zapalic :( bez sensu to by było :) Ta droga wysyłam gorace całusy dla pewnej osoby która w realu DZIELNIE MNIE WSPIERA I MI POMAGA bym nigdy wiecej nie wział tego do ust :D TOPIKOWCóW sciskam i ciepło pozdrawiam dla dziewczyn 🌻 :D dla chłopaków graba 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - pewnie ,że też motywujące jest takie nakręcanie, że człek może być z siebie dumny :) Każdy tak ma ;) A osobie wspierającej w realu przekaż całusy w realu - wszak już nie śmierdzisz papierochami :( 3-maj się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja jestem pokichana ze stachu jutro badania penatalne strasznie sie boje i gdybym palila to bym chyba paczke wypalila naraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob - ja dziś dyżurna na topicu, więc w imieniu WSZYSTKICH - TRZYMAM KCIUKI - i głowa do góry - BĘDZIE DOBRZE !!! 🌻 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieki ojejkujejku no musi byc dobrze ale tak sie denerwuje tyle mysli przez łeb przelatuje a co bedzie jesli cos wyjdzie ;( i jest mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jak to jest - ale zwykle jak się człek nie spodziewa, to spadają kataklizmy, natomiast takie wymartwione kończą się heppyendem - co nie znaczy, że masz się martwić :) :) :) Jutro nam powiesz, że wszystko w porządku, i maluszek zdrów - pozdrowionka i trzymaj się 😘 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam zajrzeć:). Pewnie to następny nałóg:D:D:D. Ojejkujejku:D dobrze, że trzymasz dyżur. Regres🖐️ otwarcie i śmiało powiem Tobie: jesteś wielki.Gratuluję tego miesiąca:classic_cool: Dodob:) na pewno będzie dobrze. Wiesz,że wszyscy trzymamy kciuki. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku-ja tez namacalnie ich nie mam (kasy) bo wydaje na bierzaco na inne rzeczy,fajne i pachnace :) dodob-bedzie dobrze kochana 😘 pozdrawiam wszystkich i spadam tak mnie leb dzis boli ze az rzygac mi sie chce bleee fuuuj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:D Myślałam ,że będzie słoneczny dzień.Jednak niestety nie. Kolejny pachnący dzień BP. Kawa, herbata: czerwona, zielona i czarna. Zapraszam:D Dzisiejsze motto dnia: 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie również pada deszcz..A ja mam za 10 dni święto:D. Bo dziś mam 355 dni bez peta. Oj trzeba jakąś dużą imprezę zrobić. Przyjedziecie:D? Widzę Mariolka tu pilnuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka u mnie teraz też pada od rana wiało strasznie mocno A na imprezke prosze mnie zapisać jeśli są jeszcze wolne miejsca :) marjola ja teraz chętnie kawki sie napije takiej po obiadku Miłego dnia a raczej już popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie BP też jest zimno wieje silny wiatr i pada deszcz :D marjola 53 🌼 pachnąca aga 🌼 ja-ka 🌼 sadny dzien 🌼 ojejkujejku 🌼 dodob 🌼 vitalijka 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 Bella 1962 🌼 7.10 🌼 Regres 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pale od jakiś 5 lat. (mam 19) :( co jakiś czas chce rzucić to g***o. niestety nie potrafie... dziś zrobiłam postęp ponieważ nie kupiłam kolejnej paczki... mam tylko 2 papierosy... chce to rzucić ale boje się że nie dam rady. wszyscy wokół palą i mnie też do tego ciągnie. mój chłopak nie wie, że pale, wiem że źle robię bo go oszukuje, ale chce to zmienić. moi rodzice też nie wiedzą. gdy wyjeżdżam gdzieś na dłużej i nikt nie pali, ja nie mam możliwości to też nie palę nawet tydzień. ale gdy tylko poczuje dym to nie potrafie wytrzymać. prosę o pomoc CHCE TO RZUCIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pale od jakiś 5 lat. (mam 19) :( co jakiś czas chce rzucić to g***o. niestety nie potrafie... dziś zrobiłam postęp ponieważ nie kupiłam kolejnej paczki... mam tylko 2 papierosy... chce to rzucić ale boje się że nie dam rady. wszyscy wokół palą i mnie też do tego ciągnie. mój chłopak nie wie, że pale, wiem że źle robię bo go oszukuje, ale chce to zmienić. moi rodzice też nie wiedzą. gdy wyjeżdżam gdzieś na dłużej i nikt nie pali, ja nie mam możliwości to też nie palę nawet tydzień. ale gdy tylko poczuje dym to nie potrafie wytrzymać. prosę o pomoc CHCE TO RZUCIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie potrafisz? Ja paliłam 13 lat, złośliwiec jeszcze więcej,wiec wszyscy POTRAFIMY:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palę ok.10lat (początkowo przez 2lata od czasu do czasu a jakieś 8lat nałogowo) Chcę rzucić palenie, podobno \"chcieć\" to podstawa w rzucaniu...ale chciałam już rzucić wcześniej, stosowałam ograniczanie (z ok12 papierosów zeszłam na 3, ale potem znów zaczęłam palić więcej). Postanowiłam,że od jutra nie palę, kupiłam sobie cukierki (małe landrynki) i ziołowe tabletki na uspokojenie...mam nadzieję że mi się uda tymbardziej że teraz kilka dni mam wolnych i nie będę szła do pracy... (:) powiedzcie mi co mam robić jak zacznie mnie ciągnąc...wytrzymam np do wieczora (bo tak bywało i wieczorem paliłam..).Mam 31 lat i proszę Was którzy rzuciliście palenie=pomóżcie mi rzucić, napiszcie jak sobie z tym poradzić. Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×