Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość madziuchna04
miało być potrójnie.... coś się żle napisało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja po raz pierwszy wkleje swój bilans :) pozdrowienia 🖐️ dla bywalców :) Nie palę już 43 dni (+ 09g32m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 607. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 15g23m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 270,36 zł! jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wolna także od związku... Jestem wkoncu szczęsliwa..." madziuchna tak czasami jest :p ze jedno jest równoznaczne do drugiego :P wiem cos na ten temat :) mam nadzieje ze szczescie jeszcze przed toba :) 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciele!! Regres-------dziękuję za piosenkę świetna jest... ps.wiesz każdy znas znajdzie kogoś,tylko przyjdzie na to czas...po 4latach wiem teraz że żyję...a nic niema na siłę...nawet znajomi i obcy ludzie mówią ze się zmieniłam...bo powrócił uśmiech na moją twarz...:) bynajmniej coś wniosłam do swojego życia po tych długich męczących latach...to tak jak rzucalam fajki...jestem wolna i niezależna od dymu i faceta... To dobre motto...dla nas singielek... Milego dnia dla Was wszystkich... a to dla Ciebie Regres...🌻jak bedziesz miała chwilkę posłuchaj.. http://quality92.wrzuta.pl/audio/7eApwhq4nwa/cliver_vs_mallancia http://pigul1987.wrzuta.pl/audio/4ywUVeNkPuj/gigi_d_agustino_-_la_passion http://savik94.wrzuta.pl/audio/4FNsSd5BuqS/q-bass_-_jadwiga_dotknij_mego_dzwiga http://diver2.wrzuta.pl/audio/0PzAUbpZvOF/02_prima_notte_d_amore_enlaces_sur_lesable_al_bano_romina_power_felicita_dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak się wprowadza jedną zmianę to za tą jedną idą następne:). I wtedy już łatwiej:). Lecę do Gdańska na imprezę rowerową. Miłego dnia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaPa
Drugi dzien na TABEXiaku, przyznaje popalam troszke ale stanowczo mniej i jakos po dwoch, trzech mechnięciach mam dosc! I rany julek, jak mi sie chce jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuciłam palenie 63 dni temu i już prawie w ogóle nie pamiętam że kiedykolwiek paliłam (paliłam 10 lat)! czasami mam sen że zapalam papierosa i od razu w tym śnie czuję się okropnie, że co ja zrobiłam itd. Już wiem że nigdy więcej nie zapalę! to niesamowite uczucie, na początku było ciężko ale dałam radę! i wy też dacie~! dopiero teraz zauważam jak bardzo palenie staje się niemodne.. Niedawno zmieniłam miejsce pracy, wielka firma i dużo młodych ludzi i prawie nikt tam nie pali... trzymam kciuki za wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich;-) heh własnie mi sie przypomniało o tym forum;-) pamięta ktoś o mnie jeszcze?? 2 wrzesien 2008 zaczynalam rzucanie.. teraz minęlo juz 285 dni! (ponad 9 miesięcy) jestem dumna z siebie nie ciągnie mnie,nie chce mi sie palic nie przytyłam, jest fajnie bez papierosów.. nie wyobrażam sobie zycia z papierosami teraz. nie żaluj emojej decyzji i jestem z siebie cholernie dumna:):) pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 4 dni wypaliłam TYLKO 5 papierosów. mam nadzieje, że nie długo nie zapale żadnego. bardzo się staram i męczę ale czuję, że jestem coraz silniejsza. GOSA78 dziękuję za radę- mam nadzieję, że poskutkuje. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym dziś ja robiła kawę????, no to proszę bardzo - kawa, herbata - czarna, zielona, biała, mięta, owocowa - do wyboru ;) Wstawać śpiochy :) i miłego pachnącego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Ojejkujejku🌻 już wstałam. Dzięki za kawę:D W sobotę byłam na babskim spotkaniu.Spotykamy się raz na rok. Ostatnio na sześć osób nie paliły 2. Teraz wszystkie nie palą. Tak się cieszę, że rzuciłam to świństwo:D.Niepalenie jest modne:D Pozdrawiam wszystkich serdecznie:) Miłego dnia:classic_cool: 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę kawki....i to mocnej co od razu postawi mnie na nogi... dzisiaj idę do szpitala na badania....może wrócę do was cala... ale dalej pachnąca... miłego dnia dla Was wszystkich...🌻 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna dzieki za fajne piosenki 🌻 :D FAJNE :) no i jak najszybciej do nas wracaj z tego szpitala :) Bedziemy czekac :) na ciebie tutaj :) pozdrowienia dla załogi BP 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monikaaaa ja Cię pamiętam:D! A Ty mnie:D? Pozdrawiam wszystkich:). Pogoda się poprawia, może w końcu lato idzie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam sie zameldować pachnąco Byłam na wypoczynku w górach i dlatego nie było mnie kilka dni Jutro siadam i czytam zaległości a teraz miłego wieczorku dla wsyztskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula_K
Cześć dziweczyny. Nie wiem czy słyszałyście o biologii totalnej. Daje ona spora wiedze na temat naszych zachowań i tego dlaczego postepujemy ta a nie inaczej. Dlaczego niektórym nie udaje się wyjść z nałogu i powracają do niego a inni bez problemu zrywają z paleniem. Już w najbliższy czawrtek odbywają się warsztaty na ten temat. Myślę, że warto wziąć w nich udział. Tu macie garść informacji na ich temat: http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/biologia_totalna_szkolenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pogoda straszna. Pada deszcz i 12 stopni. Okropnie:( Ja-ka :) ja mam zawsze wakacje. Pachnąca Aga:) wypoczęta jesteś. :) Zapraszam na kawę i herbatę- czerwona, zielona i czarna. Miłego dnia dla wszystkich. Nasze motto: 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszna kawka Marjola dzięki Pogoda straszna tak więc kawka postawi na nogi Aj jestem wypoczęta pochodziłam po górach pierwszy raz bez peta i widze różnice jak wcześniej sie chodziło a jak teraz dużo łatwiej dziś mam wolne wpadne do Was miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trochę pobawie się:D. Przez topik przewinęło się dużo ludzi. Spróbuję ich wymienić. Dodob🌻 Agnie🌻 Paląca inaczej🌻 Madziuchna🌻 Julka85🌻 Monikaaa🌻 Sadny dzien🌻 Ginet34🌻 Ja-ka🌻 Biuralistka🌻 Lena111🌻 Milka33🌻 Ojejkujejku🌻 Aurelka1988🌻 Jedrek30🖐️ Neri11🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię to na raty co by mi nie wcięło:D Kasia3🌻 30stka z Gdańska🌻 Kulka777🌻 Kania2a🌻 Bella1962🌻 Aram55🌻 AniaB🌻 Misiek121🌻 Famona🌻 Jola388🌻 Do niej podobna🌻 Kwietniówka🌻 Balbina723🌻 Renatka3355🌻 Pachnąca Aga🌻 Amaranth🌻 Clapp🌻 Judyta🌻 Karminadla🖐️ Askap🌻 Anesia1🌻 Praja🌻 Vitalijka🌻 Alienkaa🌻 Disturbia🌻 Widelec w potylicy[czesc Leloof85🖐️ Anatera🌻 Akne14🌻 Bezsenna niepaląca🌻 Ryjekkk🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ostatnia część: 7.10🌻 Bert🌻 Tatarak🌻 Farelka198🌻 Regres🖐️ Paląca inaczej🌻 Złośliwiec🖐️🌻 Przepraszam tych, których nie wymieniłam. Wszystkich serdecznie pozdrawiam. Zastanawiam się ilu z tych ludzi nadal nie pali a ilu poległo. Mnie topik bardzo pomógł. Właściwie spowodował, że zaczełam myśleć o rzuceniu tego dzidostwa. Paliłam 35 lat.Dużo i długo:( Nie palę od 5.01.09:). Zaliczyłam też potknięcie. Jednak walczyłam dalej. Człowiek nie palący inaczej odbiera świat. Wszystko cudownie pachnie, kondycja poprawia się. No i w kieszeni zostaje fura kasy:D:D Musimy pamiętać, że rzucając śmierdziele nic nie tracimy. Tylko zyskujemy:D:D:D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolu🌻skoro sprawdzasz obecność to miło mi zameldować,że nadal nie palę i tak już pozostanie.Też paliłam długo-26 lat i ten topik pomógł mi przetrwać trudne chwile,czasem we śnie martwiłam się jak ja Wam napiszę,że poległam no i na szczęście okazywało się,że to tylko sen.Nie palę już 10 miesięcy i 6 dni,nie myślę o śmierdzielu i nawet przegapiłam swoje 10 miesięcy BP.Nie palić to jest coś pięknego-ten to wie kto to rzucił.Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona BP :D 🌼 marjola 53 🌼 naprawdę się wysiliłaś i to sporo się na pracowałaś 🌼 marjola 53 jestem obecny BP :D podpisuje listę 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę uwierzyć, że dziś 11 dzień bez papierosa. Mieliście rację, że najgorszy jest pierwszy tydzień, a w zasadzie wg. mnie to najgorsze są przyzwyczajenia typu kawa (bez papierosa), po obiadku (bez papierosa), udane zakupy (bez papierosa), jakiś stresik ( bez papierosa), wypoczynek na leżaku (bez papierosa), grill i piwko ( bez papierosa) itp. Jednak można wytrzymać i nie zapalić ale na początku było ciężko....teraz jakoś się przyzwyczaiłam i papieros nie jest mi potrzebny w takich sytuacjach w których kiedyś był \"niezbędny\". Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×