Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedak ze zlamanym groszem

tytaj piszemy teksty podrywow na jaki mozna poderwac dziewczyne!

Polecane posty

Hm.... ja tam nie zwracam uwagi na laski i udaje, że je nie zauważam, wiec się wkurzają i robią wszystko, by zwrócić moją uwagę na siebie .... ;) czasem tak to pociesznie robią, że boki zrywać ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynks
-bardzo przepraszam,ale musiałem zaczepić-jest mi strasznie głupio,ale jestes tak piekna,że nie mogłem się oprzeć-jakbym tego nie zrobił to nigdy bym sobie nie darował,że nie spróbowałem-czy mogę zaprosić Panią na kawę?? KILKA RAZY SIE UDAŁO- NIESTETY W TRAKCIE ROZMOWY WYCHODZIŁO ,ZE ALBO ONA NIE PASUJE MI ,ALBO JA JEJ. W KAZDYM BĄDŹ RAZIE SPOSÓB SPRAWDZONY I CZASAMI PRZYNOSZĄCY POZĄDANE SKUTKI POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki misjonarz
odradzam mówienie "cały błekit nieba schował sie w Twoich oczach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDENTYFIKATORR
"Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przejść koło Ciebie jeszcze raz bejbe? :classic_cool:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wpisy wyzej
super:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanowczosc
mam uprzedzenie do facetow poznawanych w klubach...ale, kiedys na imprezie podszedl do mnie facet i poprosli do tanca , w zwiazku z tym co napisalam wczesniej odmowilam ale on nie dawal za wygraną wziął mnie za reke spojrzal gleboko w oczy i powiedzial "wydaje mi sie ze jednak zatanczymy" i zatanczylam:D spotkalismy sie pozniej dwa razy .... na drugiej randce chcial mnie zaciagnac do lozka... ale podryw mi sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podryw
a nie lepiej poprostu, podejsc i w zaleznosci od miejsca, zaprosic na kawe, piwo, czy ogolnie poprostu byc milym i dac odczuc ze sie ta osoba poprostu podoba? to naprawde robi cuda:) wiem, bo stosowalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą i zgadzam się z \"podryw\"!! Te wszystkie wypacykowane teksty to możecie sobie wsadzić w wiadome miejsce... na takie teksty lecą tylko pustogłowia o twarzy lalki Barbie i ilorazie inteligencji piłki do futbolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja25.
Wybaczcie, że jestem dzisiaj taka nieuczesana, ale jak juz mówiłam rozwaliła mnie właśnie wonna pałka mojego owczarka kaukaskie. Opierałam sie ile mogłam i o co mogłam, ale to i tak nie zapobiegło rzęsistemu wychlastaniu mnie po twarzy psią frytą. Podniecona idę zapodać sobie kulki analne, w użyciu których jestem mistrzynią. Wkładam je do nosa i wyjmuje uchem.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet - I am Bond. James Bond. kobieta - I\'m Lost. Get Lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwieczny problem. Dziewczyna chce bliskości i rozmowy, a przy okazji seksu, a facet odwrotnie, chce seksu, a przy okazji bliskości i rozmowy. Oczywiście są wyjątki typu blachary, która chce kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista z netwarsa
"czesc, znam Stratussa! on byl w wcg tv!" zawsze dziala. ewentualnie, jesli nie lubicie w ten sposob: "ema, mam A+ na PGT i jestem trendi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówię tak, jestem Leon, zapamiętaj to imie bo wkrótce będziesz je krzyczeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mozna po prostu? Jak do czlowieka? I byc soba? Ja tez bym sie usmiala z jakis pochwal na sam poczatek od kogos kto mnie zupelnie nie zna... blekit oczu...duze usta... jakie to trywialne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopiec kopiec
raz podszedłem do dziewczyny i zapytałem "każesz mi spadać, czy mnie zignorujesz?" Zadziałało, nie kazała mi spadać ani nie zignorowała, wręcz przeciwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×