Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedak ze zlamanym groszem

tytaj piszemy teksty podrywow na jaki mozna poderwac dziewczyne!

Polecane posty

Gość Biedak ze zlamanym groszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blachara
tam stoi mój mercedes klasy A;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasa A to niezbyt super
klasa :D może: zrobisz mi laskę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podrywacz
siedziałem w pubie , przy barze i podeszła dziewczyna i poprosiła barmana o 2 piwa.Barman nalał, ona zapłaciła i zanim odeszła zapytałem go ironicznie czy nigdy nie sprawdza dowodów osobistych jak sprzedaje nieletnim alkohol.Ona się rozesmiała i wróciła do znajomych do stolika.Wróciła za jaką godzinkę i fajnie pogadaliśmy ale niestety nic wiecej z tego nie wyszło :( dupa jestem i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blachara
może być lepsze auto;) i koniecznie dodać: mam skórzane siedzenia i podgrzewane fotele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkapir
malenka wylize ci cipke jak nikt inny na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
mój kumpel przypiął sobie do kluczyków od malucha breloczek od porsche...położył kluczyki w widocznym miejscu i chyba ze 2 blachary zaliczył buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M....
Nie ogladacie tv?? "dużo ćwiczę żeby mieć takie ciało" w tym momencie zrób wdech a ręce odchyl od tułowia jakbyś miał z każdej strony telewizor pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze teksty
mam duzo kasy, wspaniały samochód, ponad 20 cm, jestem wolny, zrobie wszystko co zechcesz...... ale pewnie dla wiekszosci to i tak by bylo za mało.... dlatego jestem samotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedak ze zlamanym groszem
undertaker zarabisty tekst! napewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw ciągniesz
potem dajesz? czy odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijemwoko
na imie mam Marian chlopak Romana moze sie zabawimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLYKASZ
:D tez zawsze dziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedak ze zlamanym groszem
A teraz piszcie naprawde a nie se jaja robicie to ma byc wiecie powazny topick . Ma pomagac innym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki maupa
Mała, zdejmuj majtki bo będziemy się całować :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeeh
twój ojciec musi być złodziejem bo skradł z nieba gwiazdy i umiescił w Twoich oczach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
nie ogladaj tyle seriali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm dostalas kiedys sms o tresci \"Czesc slyszalem ze chcesz sie umowic ! \" chcac nie chcac, musialam odpisac, kim jestes:) i tak zaczelo sie znajomosc:):):) za najglupsze uwazam teksty tyup\"masz piekne, pelne usta, moge ich skosztowac?\" buheuehuehe, wtedy moge kogos tylko opluc ze smiechu hehehehehehehehe albo masz fajny tylek juz od razu widac brak inteligencji !! Najlepiej, isc kolo niej rzucic, ksiazki ona pomoze pozbierac,ty w podziakowaniu za pomoc, zapraszasz na kawe, pizze itd, prosisz dokad sie nie zgodzi:) hehe ewentualnosc : jesli nie podniesie ksiazek, znaczy ze nie wpadles jej w oko:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kidys moj przyjaciel mi mowil, ze na 90% kobiet dziala tekst : Powiedzialem mojemu aniolowi strozowi zeby cie pilnowal, a on mi odpowiedzial, ze aniol aniola pilnowac nie musi :D ale jakbym ja cos takiego uslyszala, to bym chyba padla ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przeczytalam te wasze teksty i powiem czyje na mnie zadzialaly by. Od kogos o nikcu najlepsze trksty,tyle ze bez rozmiaru penisa a o kasie mozna wspomniec w inny sposob:P Pozniej hehehe..pomyslala bym\"ale on roamntyczny\"... no i karolinka jak malinka...tzn tekst jej kolegi:) tez mily dla ucha reszta niech idzie precz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Co ty chodzi
no o co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibynóżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhhaaaaaaa
heh, przeciez te teksty kazdy juz chyba slyszal...czy dziewczyny naprawde leca na takie gadki>??? chyba bardziej mnie rozsmieszaja teksty typu MAM FAJNY SAMOCHOD czy ALE MASZ TYLEK niz te pseudoromantyczne wyjete z amerykanskich komedii jakby mi facet rzucil takim tekstem o aniele czy gwiazadach w oczach to peklabym ze smiechu ze tanie sztuczki stosuje bo te z kluczykami , samochodem i innymi bajerami to wogole bez komentarza, ale przynajmniej widac od razu IQ koleisa i wiadomo ze nie ma co tracic czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops980
"podobasz mi sie jak chuj!":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tekst po angielsku, ale daje czadu: \"Fuck me if I\'m wrong, but don\'t you want to kiss me?...\" Mój ulubiony nr 2: \"Nice shoes... Wanna fuck?\" Niestety, obydwa teksty słabo tłumaczą się na polski, nie oddając lapidarności oryginałów. Ale może komuś się spodobają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najleoszy jest tekst
łooo zobacz jak muchy sufit popścyły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×