Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

syrena ja juz myslalem ze poszlas spac:) dlatego sie nie odzywalem do ciebie, natomast rexona -biedactwo jest chora, potrzebuje opieki duchowej tez::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, przytuliłam ją...Ale nie sądzisz, że lepsza grypa niż kac moralny czy tam jakiś dół:o??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty co masz ? :) rexona cos sie nic nie odzywa :( chyba biedna lezy sama w lozeczku i mysli .... tylko o mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa, skromność jest cnotą chrześcijańską i Ty ją posiadasz Lesiu:P Kurde, trzymaj tak dalej:P!!My tu z Rexoną problemy mamy a Ty w samozachwyt popadasz...Feeeest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona :P powiedz cos :) przeciez kazdy chyba wie na tym forum ,ze my sie lubimy :P nie bede wymianial kto tego nie wie a kto byl bardzo zly :D rexona 🌼 no wstan z tego lozka i rzeknij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Rexonko:)!!Życzę szybcutkirgo powrotu do zdrowia - nie męcz już tak siebie i tego Leszka, bo się chłopak nie doczeka i skona z tęsknoty...:PWięc wracaj szybciutko!!Żegnam forever:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, teraz tak, bo to moje ostatnie pożegnanie (nie mylić z tym co piszą na wiązankach pogrzebowych):)Żegnam Was, bo to mój ostatni post na tym topiku (i proszę mi wybaczyć, że znalazłam sie właśnie tu - tak jakoś wyszło, że niewłaściwy człowiek znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie)Nie jestem wcale słodka:)Życzę Wam owocnych pogadanek, mile spędzonych wieczorów i czego tam chcecie!!Trzymajcie się ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem .....ledwo zwloklam sie z łóżka ....ja umieram :( witaj leszku 👄 no nie wiedziałam że tak za mna tęsknisz :) syrenko czemu forever? chyba nie przeze mnie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrenko ale ja też nie jestem TĄ slodką ja nawet slodka nie jestem :D a lesio chyba chce wzbudzić w tobie zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona :) jestem i czytam i sam nie wiem o co tu chodzi ? ja nic nie chce wzbudzic ! rexona wiem ,ze to jest goraczka ale przejdzie ci :) syrenka skad takie stwierdzenia to nie wiem :( to jest forum i kazdy i zawsze moze pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zaraz lepiej :) :) :) zmykam jestem padniety :P pa pa 👄 no i kuruj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek pilnie poszukiwany :) no tak jak mnie nie ma to siedzi przed kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ jestem telepatycznie wyczulem ,ze mnie bardzo potrzebujesz :) jak zdrowko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmmmmmm no jestem ,ale od czasu do czasu musze popracowac :) muf jak zdrowie ,czy potrzebujesz jeszcze czegos moze ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal żle sie czuję:( przydały by sie oklady z mlodego ciała ;) to by mi chyba pomoglo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slcluchaj, gdzie ty znowu chodzisz po sasiadach :P aa ja tu czekam na ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chodze na filke tylko weszlam ja tu jestem caly czas :) ale chyba bede zaraz musiała się polozyc bo zaczyna mi wirować w glowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moge pomoc tylko zebys byla w domu a nie u sasiadow jak przyjade :P ok grzej lozeczko ja tez jestem jakis taki nie wyspany 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to ze mna raczej sie nie wyspisz :P jakoś na spanie to ja ochotki nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm a jam yslelm ze ty chora bidulka jestes i potrzebujesz pomocy lekarskiej :) a tu slysze ,ze cos innego jest ci potrzebne :P (lub ktos ) muf co potrzebujesz ? moze mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×