Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

Gość i pocałuj mnie w dupę
mówię ci jaka słodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona :) buziaczki na dobranoc przesylam i jak zwykle dla zazdrosnikow tylko pa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszku chodź tu do mnie szybko i przytul mnie mocno :( będe płakać :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rexona 🖐️ witam wszystkich 🌼 rexona jak zdrowko ?:) ja juz lece do ciebie tylko powiedz co sie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz jestem..:) no chodz do mnie :) a ty lezysz jeszcze w lozeczku moze ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona ja ciebie ogrzewam a ty mi robisz masaz :) bo ledwo zyje :( a jaki to jeszcze cos wymyslimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koooochanie gdzie jestes ? :) czy ty moze sie bawisz ze mna w chwanego? :P to ja zaraz bede szukal ... a ty muf czy cieplo... czy goraco .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie bede wieczorem :) mam nadzieje ,ze tez bedziesz i wspolnie ladnie i grzecznie spedzimy ten wieczor razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj kara bedzie dluuuuga i ciazliwa :) \"chora\" wlaz do lozka ! ja tez zaraz sprawdze jaka masz temperature :P ale tak sprawdze jak u malych dzieci to sie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialas lezec w lozku i sie wygrzewac a ty lazisz po calej cafe lozko juz zimne jest , kto teraz ogrzeje je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie myli :P sama piszesz o dzieciach wyzej :P a ja nic nie wiem , to moze jednak tobie sie cos pomylilo mala? muf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisze ? a to kto ? 20:43 leszek ojjj kara bedzie dluuuuga i ciazliwa \"chora\" wlaz do lozka ! ja tez zaraz sprawdze jaka masz temperature ale tak sprawdze jak u malych dzieci to sie robi Magia pocałunków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×