Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

nie podobała mi sie pewna wypowiedź zszokowanego chyba wiesz o kim mówie coooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podobała mi sie pewna wypowiedź zszokowanego chyba wiesz o kim mówie coooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie 🌼 nie wiem dokladnie o co chodzi :( moze zacytuj ? to bedzie latwiej :) wiesz przy tym nawale tych topikow trudno jest mi cos powiedziec :) muf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zszokowany sie tu powtorze : tyle uswiadamiaja w TVP pr 1 ze nie nalezy zawierac znajomosci przez net ! i co ? a ja tu sobie siedze i pisze .. wypalam przy tym 46 fajek ,z tego wzgledu mam bardzo zolte zeby klatke mam wklesla bo caly czas przy kompie .. oczy czerwone , nosze szkla +5 juz mam wgnioty na nosie moim garbatym .. nieraz juz zalalem ze smiechu maja klawiature po Comodore 64 nawet nie chodze siku tylko mam nocniczek swoj obok mojego biurka.. na scianie wisi juz okolo 73 fotek dziewczyn .. ( buhahaha) ktore poznaly tego jedynego na swiecie mena a ja jeszcze qwa lekcji dzisiaj nie zrobilem !! znasz to?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslisz? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm może i racja :P ale i tak nie podobalo mi sie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×