Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewel25

Zapraszam wszystkie mamusie po przejsciach!!!

Polecane posty

Gość Ewel25

Witajcie..mam nadzieje,ze przynajmniej w owym serwisie znajdzie sie kilka przyjaznych osob ktorzy "doradza" "poradza" w mojej nieciekawej sytuacji.Otoz jestem w trzecim miesiacu ciazy (co oczywiscie baardzo mnie cieszy),nie byla to zaplanowana decyzja,wrecz duuza niespodzianka powiazana na poczatku ze strachem,obawami.Po kilku nieprzespanych nocach i dniach pelnych nerwow stwierdzilam ze to najwspanialszy dar jaki moglam dostac,chociaz zdecydowanie moje wczesniejsze plany byly zupelnie sprzeczne z owym faktem.Chcialabym sie dowiedziec jak wy "dziewczyny" kobiety "sobie poradzilyscie w takiej sytuacji ; kiedy ciaza byla nie zaplanowana,ojca dziecka nie bylo-odszedl,praca ktora zaspokajala wasze potrzeby i zachcianki nagle nie jest dla was musicie odejsc,wasze plany i marzenia musialy zejsc na drugi plan.Powiem szczeze,ze to dla mnie narazie troszke wirtualne,co w tym czasie powinnam robic,jak zyc,z czego sie utrzymac?Musialam sie gdzies wygadac,mam nadzieje,ze ktos napisze pare slow :))nawet pseudo przyjaciolki odwrocily sie na piecie kiedy przestalam "bywac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×