Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziwny

Moje marzenie - Rodzina z dwiema kobietami

Polecane posty

i owszem, ja nie twierdze ze jest odlegla, chcialam tylko zachecic do studiowania problemu u zrodel :) ja sama od dziecinstwa mam taki obraz swiata: to ze istnieja 2 plcie nie jest rownoznaczne z determinizmem postepujacym w kierunku monogamii dwuplciowej, to nie zaden uniwersalny schemat, tylko po prostu jedna z wielu mozliwych ukladow i konfiguracji :) kazdy wiec powinien miec prawo nieograniczonego warunkami spol- kulturowymi wyboru a jedynym kryterium wyboru byloby tylko dobro wybierajacego oraz jego bliskich :) p.s. wtedy jeszcze nie czytalam opracowan naukowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam czasem watpliwosci czy czlowiek stworzony jest do monogamii... Jasne, wspaniale jest miec ta jedna ukochana osobe u boku ale w takim razie skad tyle zdrad, rozwodow? Moze byloby lepiej gdyby w rodzinie bylo wiecej osob do zaspokajania swoich potrzeb? Nie wiem. Ale przypuszczam ze w bi lub poligamicznych zwiazkach jest tak jak w monogamicznych, jednym wychodzi, innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie tu na mnie rzucaja co niektorzy... Jakies niedojebane to towarzystwo :) A za to sami jaka oryginalnoscia sie wykazuja :) Buhuuhahahahahahahahhaaaa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak myslalem
Ale pewnie mialbys takze dwie tesciowe...A to juz nie byloby takie fajne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja uwaga nie byla skierowana do wszystkich, ale przepraszam tych co sie poczuli urazeni a na to nie zalsuguja .. Bo tych co zasluguja to dalej @#&##@#@ !!! :) ALIYAH_NYPD witaj :) wolalem twoj stary nick ;) O jakich ty mowisz pieskach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nick moge przeciez zmienic prawda? ;) tyle ze mialam ochote go ujawnic :) no more surprises :) \'Chodzi o to zeby sobie pomagac, opiekowac sie soba nawazajem, dziecmi, chorymi, psami wszystkim\" a wiec psy mnie interesuja....lubisz psy, ze tak napisales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja to chyba arabka w poprzednim wcieleniu bylam. Moj maz moglby miec jeszcze jedna zone pod warunkiem ze mialabym wplyw na jej wybor - mi tez musialaby sie podobac, nie tylko fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. Dziwny, stwierdzenie \"troche lubie\" jest jak \"zaczynam Cie kochac\" - tych dwoch rzeczy nie da sie chyba robic polowicznie albo po troche :D Ale dzieki, doceniam ;) A czy mezczyzna potrafilby kochac tak samo obydwie kobiety? Czy generalnie kochanie dwoch osob jednoczesnie jest mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka42
dziwny lolek42 - trafiłeś ze swoją oceną jak kulą w płot :D:D:D Pod względem zaspokojenia seksualnego mogę o sobie powiedzieć ( używając twego słownictwa :P ) jestem "dojebana :P. Moja ocena twojej osoby dziwny lolku oparta jest na twoich pogladach jakie prezentujesz na kafe od jakiegoś juz czasu zakładając topiki. "Mlod adziewczyna przygarnieta do haremu, taka ktora w polsce nie wiedzialaby co ze soba zrobic, ma w haremie calkowite bezpieczenstwo, milosc i sens przynaleznosci " - to cytat z twojej wypowiedzi. Moim zdaniem młoda dziewczyna ma mnóstwo innych możliwości ( szczególnie w Polsce) i jej celem w życiu nie powinien być cytowany już : "sens przynależności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka42 -> nie wiem jaki masz problem, ale jak tam sobie chcesz ... :) A z tym \"dojebaniem\" to nie jestem taki pewny, jak czytam co tu wypisujesz :) no to pieknie -> wlasnie nawet to troche przemyslalem, i stwierdzilem, ze bylbym naparwde w stanie kochac dwie kobiety jednoczesnie, i nie faworyzowac zadnej ... To w sumie jak z dziecmi :) Jak masz dwojke, kochasz obydwa, i sama sie pilnujesz zeby zadnego nie faworyzowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pozostaja Ci jeszcze 2 problemy: 1. W Polsce jest to nielegalne a skoro tak jest to ofcjalnie ta druga kobieta nie bedzie miala praw naleznych zonie - np. spadek czy jakies pelnomocnictwa 2. Trzeba jeszcze takie 2 chetne znalezc a to nie jest takie proste ;) Poza tym najlepszym ukladem bylby taki w ktorym obydwie by byly bi :D A co tam, jak marzyc to marzyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie- mysle, ze jest mozliwe kochac rownoczesnie 2 osoby przeciwnej plci , jak najbardziej, tyle ze moim zdaniem najbardziej optymalny bylby uklad 2 kobiety, 2 mezczyzni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie -> wiesz.. nie zamierzam tego tak naprawde realizowac, chociazby dlatego ze szanse spotkania 2 interesujacych mnie i jednoczesnie zainteresowanych idea kobiet sa praktycnie zadne ;) Wbrew pozorom nie chodzi mi wcale o to, zeby miec seks z 2 laskami ;) To bylby tylko byc moze fajny resultat uboczny :) Fascynuja mnie naparwde najbardziej aspekty \"uczuciowe i \"rodzinne\" takiego ukladu .. Ale wlasnie jak marzyc to marzyc ... ;) a 2+2 to juz nie moja fantzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co- zapytac nie mozna? :D aspekty uczuciowe i rodzinne mowisz..... :) ciekawe jakie byloby prawdopodobienstwo spotkania takich kobiet, potrafisz obliczyc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackie -> No niestety moja znajomosc rachunku prawdopowodbienstwa jest juz w tej chwili zerowa :) ale jak jestes dobra to indywidualne prawdopodobienstwa sa takie: (1) szansa ze znajde jedna kobete ktora mnie interesuje, powiedzmy 1/100 (2) szansa ze ta kobieta jest bi , powiedzmy 1/100 :) (3) szansa ze kobieta bylaby zainteresowana takim ukladem, powiedzmy 1/100 (4) a teraz uwzglednij jeszcze proawdopodobienstwo jednoczesnego spotkania 2 takich kobiet, i prawdopodobienstwo tego, ze one sobie przypadna do gustu :) Jaki wynik ? Cos w rodzaju 0,00000000001 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie :D, zawsze sa oddane, posluszne, pieknie sie pasa w sloncu ( to o koniach) :D, jasne kolory, sklonne do figli i zabaw.....oo...i jeszcze cos..mowia ludzkim glosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym juz gdzies slyszla taka fantazje o koniu... moja zakazana fantazja erotyczna... tak to chyba bylo, Dziwny, Ty tez tam chyba zagladales ;) Chociaz ja przyzanm ze dla mnie to tez ciut niepokojace ;) Ale nie wnikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×