Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

wstajemy i klikamy moi drodzy :) lato wrocilo - takei prawdziwe sloneczne i gorace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochani:) ... mam juz płytke z fotkami.. ale.. nie umiem jej otworzyc.. cos jest z nią nie tak :/ ... w weekend wybieram sie na wies na grzybobranie wiec w poniedzialek cos wykombinuje i otworze te zdjecia choćby niewiem co ... klikam i do pracki zmykam.... ech piękny dziś dzień... słoneczko świeci... jakby poczatek wakacji :) buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez ladnie, ale juz troche czuc jesienia... Podobno weekend ma byc ladny, to moze sie jeszcze doopalam :) Bezka- w Tunezji tez podobno ladnie :) ale ja nie bylam, to nie wiem :) A w Bulgarii bylam i mi sie bardzo podobalo :) Chociaz spotkalam tam takich egzaltowanych Warszawiakow, ktorzy sie krzywili na kazdy papier na ulicy i kazda dziure w drodze- jakby nie mieli innych problemow :D Girl- no ja mam nadzieje, ze sie dostaniesz do tych zdjec :) Ja tez chce sie w weekend na jakies grzyby wybrac, bo w srode zrobilam pyszny sosik grzybowy, ale grzyby kupilam, a napewno lepiej bedzie smakowac z wlasnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie pada, ale nadal jest cieplo a weekend ma byc (i bedzie!!) ladny, sloneczny, goracy :) Ghana -> jaka jesien?? ja jej (na szczescie) jeszcze nie czuje, nawet ostatnio noce sa cieple :) Girl -> potrenuj przez weekend otwieranie plytki, zebys miala co nam w poniedzialek wysylac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najlepiej rozpoczac weekend?? od klikania oczywiscie!!! bardzo milego i udanego weekendu Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka no wlasnie nie wqiem moze Bulgarie zaplanuje bo neiw iem jak bedzie z praca przez styczen luty i marzec (w tych miesiacach z nia cienko) a Bul;garia tansza :D:D mam nadzieje ze do Egiptu tyz pojade :D:D Girl otwieraj bo sie doczekac nie moge :D:D Ghanus wszyscy chwala Tunezje an zdjatkach wyglada slicznie fakt ale ja oprocz tunezji chcialabym zobaczyc i Bulgarie i Rumunie i wiele wiele innych miast ktore np. tym ktorzy byl;i w Tunezji sie nie podobaja tzn. w ogole ich nie interesuja wiec nei wiem czy moze my mamy inne gusta i mi sie tunezja podobac nie bedzie :(. Tygrys u nas pada i podobno przestanbie w czerwcu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D słoneczne pozdrowienia z Wisły śle Kamorek 👄 właśnie na chwilę dopadłem kompa papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wyzej pierwsza wypowiedz miala byc do Tygryska a nie do mnie alez ja jestem zakrecona :D:D Kamorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik wyobrazcie sobie, ze dopiero teraz mam czas zeby poklikac i pare obiadkow wyklikac... widzialam sie z Margot :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca ogrodniczka
dajcie link do pajacyka dziewczyny! Gdzieś mi wsiąkł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatkujaca- www.pajacyk.pl - nie trudno zapamietac :) Tygrys- prosimy o relacje! Co slychac u Margotki?? Na jak dlugo jest w Polsce? Kamorek - wakacje w Wisle? A widziales gdzies Malysza ;) Girl- jest poniedzialek czekamy na zdjecia :) Bezka- no rzeczywiscie troche zakrecona :D Bo rzeczywiscie wygladalo, ze sama do siebie piszesz :) A ja bym chetnie do Tunezji pojechala, a w Bulgarii juz bylam, wiec to nic dziwnego, ze chcialabys byc i tu i tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Margotki wszystko dobrze :) Opalona jest slicznie, niestety w tym tygodni wraca do francji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mam dzis warjacki dzien... w dodatku probuje w miedzyczasie poslac wam jakies fotki z zakopanego.. chyba skrzynka sprzysiegla sie dzisiaj przeciwko mnie.. nic mi nie idzie... i chyba zapycham wam skrzynki.. jutro porzadnie sie do tego zabiore.. i pozmniejszam jakos zdjecia bo chyba sa olbrzymie :/ ale na szczeście na grzybkach było superowo... juz sie nie moge doczekac kolejnego weekendu....:))) trzymajcie sie kochani 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam z domku i do sprzątania zmykam :) girl ps. Ghanuś... juz pliki poprawilam na zip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ladnie i cieplo jest :) Girl -> ale zdjec :D dziekuje, zaraz sie biore za porzadne ogladanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl - wielkie dzieki, zaraz ogladam :) I zeby mi wszyscy zapamietali (Kamorek juz sie przekonal) nie mam rara i prosze zdjecia spakowane w zipie!! Jak dostane nowy komputer to sobie zainstaluje rara tez, ale na razie mam zabronione cokolwiek instalowac bo i tak sie wiesza! Dobrze, ze nie zabronili miec gadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam klikam i do pracki zmykam... ha ha haa.. Ghanuś... juz zapamiętane...:) będziemy zipować jakby coś sie jeszcze fotograficznego przytrafiło :):):) 😘 Tygrysku... 😘 Beziku ...😘 buziaki też dla don Kamorra, Margotki, Kati... i całej reszty 😘😘😘 paaa girl ps. u mnie dziś fajny letni dzionek.... zapowiada sie ze będzie gorąco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dzionek :) rano bylo chlodno ale slonce juz wychodzi i zapowiada sie naprawde piekny, letni dzien :) ech ja nie chce zeby znow zima byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl- zdjecia super! A i aparat chyba calkiem dobry, bo te zdjecia \"wies\" sa super! Szczegolnie mi sie podoba ten bąk (chyba) na żółtym kwiatku :) No i slicznie wygladalas na weselu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ghanuś...:) a aparat to calkiem nowy nabytek ... wiec moj robaczek dopiero sie do niego przyzwyczajal .. narzekał że czasem mu wyszło lepiej czasem gorzej (o ile sie nie pomyle to jest Canon EOS) .. mi tez sie podobają te wsiowe fotki ... w sumie wszystkie mi sie podobają bo ja to sie nie znam za bardzo na fotografi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O my tez chcemy kupic canona S13S - albo cos takiego - ja to sie kompletnie nie znam na tym :) Ale akcesoria juz napewno bedziemy kupowac w stanach, bo sa prawie 2 x tansze z tego co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sobie ponarzekalam na diablach na glupote klientow i troche mi lepiej! Wiec tylko podciagam temat do gory! KLIKAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu a ja nie moge sciagnac z interii zdjec :( 👄 ... Wybrali się Kaczyńscy z Gosiewskim na przejażdżkę po pustyni Błędowskiej. Jadą stępa aż nagle zza wydmy wychodzi do nich piękna dziewczyna. Jarek się zatrzymuje i mówi: - Jedźcie koledzy dalej, ja was dogonię... Co mieli robić, zostawili Jarka i jadą dalej. Nagle zza kolejnej wydmy wychodzi im na przeciw jeszcze piękniejsza dziewczyna. Lechu zatrzymuje się i mówi: - Jedź Przemo dalej, dogonię Cię... Pojechał Przemek, co miał robić. Jedzie stępa i nagle zza kolejnej wydmy wyłania się dziewczyna przepieknej wprost urody. Przemek podrapał się w głowę i pomyślał z szelmowskim uśmiechem: \"Wszystkie kolejne dziewczyny są piękniejsze od poprzednich! Pojadę dalej.\" Klepnął konia w zad i jedzie dalej. Daleko nie ujechał i znowu przed nim pokazała się dziewczyna. Niebiańskiej wprost urody, skąpo odziana, rzucająca tęskne spojrzenia... Przemo tylko uśmiecha się pod wąsem: \"Pojadę dalej, tam dopiero spotkam cudo...\" I nagle odzywa się koń: - Idź dalej Przemku... dogonię Cię... *** Leży facet w szpitalu. przychodzi koleś w bialym kitlu i pyta: - ile pan ma wzrostu? - 180 cm. facet w kitlu wychodzi, a pacjent krzyczy: - panie doktorze, ale co mi jest, byly badania, jakie są wyniki? - jaki doktorze? ja jestem stolarzem... ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez klikam z pracy z domu i skąd sie da... w pajacyka :) drogi Kamorku... jeśli nadal wyrażasz chęć obejrzenia tych moich zakopiańskich fotek i posiadasz oprócz konta w interii jakieś inne konto e-meilowe... to z wielką przyjemnościa przesle Ci na nie to czego nie mozesz na tej podłej interii otworzyć.. tylko podaj jakis adres :) 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja zawsze zwarty i gotowy :D wlasnie skonczylem ogladac super zdjecia sa :D ach ach piekna sprawa jeszcze raz stokrotne dzieki 🌻 Ghana, Adasia nie widzialem ;) ale za to mieszkalem niedaleko domu Tajnera oraz widzialem pare ladnych kobiet ;) caluski dla was i ide przesmarowac lancuch bo wczoraj wracalem w mega ulewie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kamorku za zdjecia - te Wasze wyprawy rowerowe to sa niesamowite... i zawsze takie piekne widoki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek- chce zdjecia w zipie! :) Prosze! U mnie wczoraj lalo i nie bylam z psem na spacerze, bo jedyny moment kiedy bylo jako tako to robilam obiad :) Mam nadzieje, ze dzis nadrobimy mega dlugim spacerem :) Chociaz na polu nie najlepsza pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×