Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

witajcie robaczki:) ale mnie wczoraj zlała ulewa w dodatku po kostki brodzilam w wodzie... u nas to juz ta woda nie ma gdzie wsiakać i odplywac... z butów wiec woda mi wypływala i wpływała :):):) :P Kamorku... wielkie dzięki za porcję zdjęć z rowerowej - górskiej wyprawy... tak jak Tygrysek tez je bardzo lubie ogladac... bo i góry lubię bardzo:) 🌻 buziaki dla wszystkich 😘 brykam do robotki... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Klikacze!! z samego rana kliknelam, ale potem zajelam sie praca i... zapomnialam o wpisie tutaj ;) Jaki deszcz?? nic nie pada... i mam nadzieje, ze nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglaszam, ze zaraz zasne na biurku! Taka jestem padnieta, a grzecznie spalam w nocy, zeby nie bylo watpliwosci!! U mnie przed chwila lało teraz nie pada, i tak caly czas w kratke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik Ghanuś zdjecia poszly wedle zyczenia :D u mnie to wyglada tak: pada, pada, slonce, pada, pada, grzmi :( ale za to bedziemy nawodnieni ze ho ho :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek- wielkie dzieki zaraz przegladne! Dzis jakis straszny zapieprz w pracy... czyzbym odrabiala wczorajszy dzien nic nie robienia?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce - raz jest a raz nie ma (z przewaga na nie ma) chmury - oj sa, sa humor - jest sennosc - tez jest dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) u mnie sloneczko wzialem na dzisiaj urlop i jade w gory hehe :D ...pracujcie wydajnie hihi :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja juz dzis klikalam... taka jestem zamotana... jeszcze miesiac do targow, a ja juz sie nie wyrabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był cięzki dzień... jestem i klikam w pajacyka...:) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikuklik :) podeslalem wam zdjecia z Równicy i zmykam pod prysznic a rano do pracy ale za to w sobote na grzybobranie jade z rana :D Tygrysku moze zapodaj grzanca? 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - wielkie dzieki za zipa! :D Ogladnelam wszystkie zdjecia i coraz bardziej zastanawiam sie nad kupieniem roweru :) Widoki super! Tygrys- i jak gardlo? Girl- moze dzis bedzie troche luzniejszy dzien- ja tez mam taka nadzieje, bo wczoraj nie moglam sie odnalezc! Oglaszam, ze od poniedzialku ide na szkolenie z psem :) Taki szybki kurs wakacyjny (jak dla ludzi kursy jezykowe) przez 2 tygodnie codziennnie po ok 1h, tzn 10 zajec- weekendy wolne! Mam nadzieje, ze obu nam sie to przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka cudna pogoda - slonecznie i cieplo :) az sobie spacer przed praca zrobilam (wysiadlam wczesniej z autobusu) :) gardlo nie boli - przeciez, mowilam, ze dzis bedzie juz ok i jest!! Ghana -> jakie szkolenie?? podstawowe komendy czy cos bardziej zaawansowanego?? Kamorek -> o grzybobranie.... ostanio wszedzie widze ludzi z grzybami i tak mnie ochota na wyprawe do lasu, na grzyby naszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W samochod moich rodzicow uderzyl kabel trakcji tramwajowej! Tata byl w srodku ale nic mu nie jest... Ale ja przezylam szok! Jak to sie urwal?? czy oni tego nie sprawdzaja... Tygrysek - podstawowe szkolenie, mam nadzieje, ze nauczy sie chodzic na smyczy bez ciagniecia :) I omijac biegnacych ludzi - bo ona sie chce z nimi bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajacyk cos nie dzialal, ale teraz juz chodzi, wiec ttzeba nadrabiac klikanie bo malo obiadkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochani:) .. uff ojeju Ghanuś.. dobrze ze nic sie nie stało twojemu tacie... moj wujek ostatnio mial zderzenie z sarną... udanego szkolenia pieska 🌻 Kamorku.. dzieki za kolejną porcje wspaniałych zdjeć z górskich wypraw :) 🌻 Tygrysku ... 🌻 mnie dzis okropnie \"ciasno\" w głowie... jakas spiaca okronie jestem..po prostu padam na nos... ale dziś smigam znow na wies i na grzybki jutro:):):) paa robaczki moje ... udanego weekendu 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie, mnie tez cos Pajacyk szwankuje ... Ghana -> madra z niej psina to sie na pewno nauczy!! Girl -> na szczescie weekend tuz, tuz to odpoczniesz :) chociaz nie wiem czy sie wyspisz, skoro an grzyby chcesz sie wybrac... Kamorek -> piekne sa widoki z tych Waszych wypraw rowerowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby, Mokre niebo się opuszcza coraz niżej, żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę, Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople, patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic. Ciągle pada! Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu, Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc, ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze. A ja? A ja chodzę, nie przejmując się ulewą ani spiesząc, Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą, ze złożonym parasolem idę pieszo, o tak! Ciągle pada, alejkami już strumienie wody płyną, Jakaś para się okryła peleryną, przyglądając się jak mokną bzy w ogrodzie. A ja? A ja chodzę w strugach wody, ale z czołem podniesionym, Żadna siła mnie nie zmusza i nie goni, idę niby zwiastun burzy z kwiatkiem w dłoni, o tak. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa, Potem zaczął deszcz ulewny siec z ukosa, liście klonu się zatrzęsły w wielkiej trwodze. A ja? A ja chodzę i niestraszna mi wichura ni ulewa, Ani piorun, który trafił obok drzewa, słucham wiatru, który wciąż inaczej śpiewa. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa... który wciąż inaczej śpiewa. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór... patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik z Wisły :) Elles dzieki serdecznie za zdjecia :D Tygrysku to ja zanuce: sloooonce w okolo rozpala moje nagie ciaalo :classic_cool: hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak stanowczo od wczorajszego popoludnia trzeba spiewac: \"slonce swieci nad nami... \" pieknie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj jeszcze nie wiem jaka bedzie pogoda, a w weekend pogoda w kratke! Mam poparzone stopy pokrzywami i strasznie mnie to swedzi :) Klik! Dzisiaj prosze trzymac kciuki z dwoch powodow- 1. idziemy na spotkanie w sprawie kredytu mieszkaniowego- zeby nie bylo problemow ze zdolnoscia finansowa :) 2. ide na pierwsze szkolenie z pieskeim - i oby dobrze sie zachowywala, zebysmy sie nie zniechecily :) PS. rozeslalam wam maila z zaginionym panem, to tata kolegi mojej znajomej- moze ktos go zobaczy, bo to straszne, jak ktos wychodzi i juz nie wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) chmurzy sie... ale nie moze padac, bo ja nie tylko nie mam parasola ale nawet zadnej kurtki, tylko bluzke z krotkim rekawkiem... Ghana -> tak jest, kciuki bede trzymac!! Kamorek -> juz w pracy, czy jeszcze gdzies szalejesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) ... dziekuje za tyle fotek:) Ghanuś, Elles, Tygrysku 😘 Kati pewnie wypoczywa jeszcze i urlopuje sie :) 🌻 Kamorku.. i jak tam w tej Wiśle było? widać już jesień w gorach??? ... ja dziś zasypiam na siedząco..(a jestem juz po kawie) chyba to cisnienie mnie przygniata:) Weekend uplynął mi pośrod okropnych komarów i pełnych koszów z grzybkami:) ... biore sie do robotki ps. u mnie słonko ale juz nie grzeje tak jak kiedys.. jest na dworze \"rześko\" :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Urlopik zakończony weselem :D Było super :) Trochę cięzki był pierwszy tydzień (jak przyjechała moja koleżanką z córeczką), bo jakos ciężko mi wytrzymac z dzieckiem z adhd ;) Najgorzej przeżył to Korniszonek - przez pierwsze 3 dni siedział w garderobie i nawet bał się zrobic siusiu :( Potem się rozbrykał, ale do końca unikał tego dziecka. Nad jeziorem pogoda nie dopisała, ale piwo było zimne a zapiekanki pyszne :D Dziś szara rzeczywistość - ponad 20 mejli na mnie czekało :O Ghanuśka - jaka nadwagę?? Marmoladek jest tylko dobrze zbudowany :P Urlop w Bułgarii?? Zazdroszczę - byłam 3 lata temu i było cudownie :) Tajgerek - kupiłam i przeczytałam ta książkę o kotach - normalnie BOMBA :D A jesli chodzi o Drakulę (księcia Vlada Tepesa IV) to jestem jego wielką miłośniczką :) Kamorek dzięki za zdjątka :) Girl 👄 Piękne zdjęcia :) Bezik ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja już zwarty i gotowy w pracy :) W Wiśle było wspaniale jeszcze jesieni nie widać :D i niech się nie pokazuje hihi. Zmykam bo jeszcze 4 godzinki i koniec a chcę potem robić zdjęcie do konkursu fotograficznego w \"Zwierciadle\" i wysłać do ostatniego sierpnia. Paa narazie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia530 :) ja ostatnio projektowałem zdjęcie na kartę z banku Śląskiego :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×