Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość straszny dwor

skoro gadamy o zdradzie

Polecane posty

Gość straszny dwor

to czy jest jakas kobieta ktora zdradzila poniewaz jej maz ma malego fiutka i chciala sie pobzykac z wieksza armatka?ciekawi mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ..........
a faceci to zawsze myslą ze dla kobiet rozmiar fiuta jest najwazniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny dwor
Tak tylko pytam,bo też mam malego fiutka i nie staje mi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały...ale wariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_wawa
Ja zdradzam swojego z kazdy napotkanym brudnym Rumunem co ma 10 cm w zwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 90
Przez miesiąc spotykałam się z facetem bo ma kasę i gest. Dobre restauracje, teatr, małe a drogie butiki z mega ciuchami. Przed tygodniem w jego interesach pojechaliśmy do Berlina. Odjazdowy sportowy mercedes.Hotel Ritz w Berlinie , apartament i pierwsza wspólna noc. Porażka.W jego spodniach maleństwo, sznurówka . Lizał mi myszę, piersi, całował pupcię ale w środku ledwie pobudził.Jak był na tym spotkaniu gdzieś obok Berlina, to pochodziłam trochę po mieście, tak żeby się nie zgubić. W napotkanym bistro przysiadłam się do fajnego faceta około 30. Rozwiązywał krzyżówkę popijając piwo i zerknęłam, że po polsku. Krótka piłka, kilka słów i byliśmy u niego.Dużo nie mówiliśmy. Przez godzinę obracał mnie na różne sposoby.Robiłam wszystko co chciał z największą ochotą.Chciałam orgazmów i miałam. Kilka razy drżałam i łapałam w spazmach oddech. Z tym moim dalej się będę spotykać.Wiem, że w łóżku z niego dupa wołowa, ale korzystam z lekkiego życia za jego kasę. Na moją wierność jednak niech nie liczy. Porządny ku/ tas mi potrzebny, nawet nie jakiś mega, ale żeby extra wyr//chał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luuuubię takie zdziry jak ty. Dobra jesteś. Z Wa-wki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×