Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezorientowany

maalutka, a ten cytat to z której książki Remarquea?

Polecane posty

Bo ja już dawno nie byłem pod Łukiem Tryumfalnym (jakby napisał SIW) i już nic nie pamiętam. Jeśli chodzi o Paris z tych lat to ja ostatnio raczej w okolicy Zwrotnika Raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z której książki Remarquea? a wiesz, że nie wiem:) czytalam wszystkie jego powieści, ale to już jakiś czas temu, na ten cytat natknełam się przypadkiem. "Łuk Triumfalny" piekna książka o milosci :) polecam ale Ty widzę po dachach szalejesz;) było zapytac gdzieś na topiku a nie nowy zakładać:) Jak na razie pusto, do jutra :) to z \"Czarny obelisk\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytellnick
Ja czytałem wczoraj ulotkę z programem wyborczym A. Leppera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa a ja po raz kolejny męczę \"Czarny Dom\" Kinga - poziom nie przystający do Remarqua, ale przynajmniej się można odstresować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rewelacja gratuluję! poziom to często rzecz względna ulotka wyborcza to dobry początek do świadomego czytelnictwa, ja bardzo lubię ulotki wyborcze przekładane reklamami tzw agencji tow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narnia21
Czytałam wczoraj w kibelku etykietę od płynu WC Picker. Nawet dość ciekawe, nie znudziła mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezorientowany:) widzę, że orientujesz się całkiem nieźle, oczywiście, poziom to rzecz względna, fikcja jednak musi mieć sens. Obecnie czytam Zahira, nie obchodzi mnie co ktos powie, czasami lubie takie bajki i już:) kilka cytatów \"wolność absolutna nie istnieje, istnieje tylko wolność wyboru, a kiedy dokonamy wyboru, trzeba konsekwentnie działać w zgodzie ze własną decyzją\" \"ta sama osoba, która tak bardzo pomogła mi w zbudowaniu mojego życia, teraz prawie obróciła je w gruzy\" \"w miłości nie ma ani dobra, ani zła, nie ma budowania ani burzenia, jest tylko ruch.\" Ten topik w dziale kultura powineś założyć:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dziale kultura? a gdzie misja upowszechniania czytelnictwa? Cytaty dają do myślenia i bardzo trafne. Ja lubię coś poczytać coś co nie bardz wiadomo co to jest. Czasami sie tarafia na oceany, odmęty i głębie tajemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek_19
Wertowałem w niedzielę książkę telefoniczną, bo szukałem numeru do jakiegoś dobrego psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maraaauu własnie skonczyłam kilka thrillerów kinga: strach, głod i plagi.. średnie ale przeczytałam :) ogólnie czytam dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz:) jak nie jak tak:) Mnie się King kojarzy z Zielona milą: \" Każdy musi umrzeć, wiem, że od tej reguły nie ma wyjątku, ale czasami, Boże mój.....Zielona Mila jest taka długa...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! witam kotkę czarną! jak miło, nawet nie pytam jak spędziłaś wieczór mrauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! a ja w ciemnościach nocy tak ciemnej, że nawet koty już nie widzą wypatrzyłem... ... zjawę, nie zjawę, marę... ... płynęła ponad dachami i przyzywała... ... marzysko takie... miau!!! i do meritum pyszczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jest Mastertona. A czy ktoś czytał \"Zwrotnik Raka\", proszę o opinię, bo mnie się podobało, najbardziej ten obraz Paryża... Ciekawie by to wypadło w konfrontacji z innymi Amerykanami w Paryżu w tych latach, niejaki Hemingłej, a czy Scott-Fitzgerald też tam wtedy nie bywał, nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzytwa Ojca
niezorientowany hehehehe ty sanatoryjny podrywaczu z tanimi zagrywkami "na intelektualistę" ubawiłeś mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanie, to one nie są bo mnie dużo kosztuje czytanie bo ledwo składam litery, a w sanatorium nigdy nie byłem, a na pewne skłonności tzw. intelektualne pewne kobiety o podobnych skłonnościach bardzo silnie reagują o czym Ty zapewne nie wiesz... ach kotko czrna, czarne kotki ponad wszystko... a wtym wypadku to nie podryw ciemna maso tylko zwykle pytanie do oczytanych ciemna maso albo zgrywusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzytwa Ojca
dobra, dobra... :-D miauczenie przez net, hehe numerek jak z Domu Wczasowego FWP z Polanicy Zdroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×