Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynkajusti

seks podczas okresu hihihi

Polecane posty

Eeeeh... załadować by was wszystkie na furę z gnojem.... I wyyyyywieźć za wieś.... na rozstajne drogi.... Eeeeeh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianuśka
hmmmm......... ja uwielbiam taki seks..rozluźnia moje mięśnie macicy i minimalizuje ból miesiączkowy! nawet facet zorbił mi minetke podczas okresu:) cos niesamowitego..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja................
Kochalem tak sie pare razy z dziewczyna (ma raczej skape okresy). Bylo OK i mielismy swiadomosc, ze na 100% nie zajdzie w ciaze mimo braku jakiegokolwiek zabezpieczania. BTW: nie uzywamy zabezpieczen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja................
Ale na pewno nie zrobilbym jej wtedy minetki. Ale seks klasyczny jak najbardziej!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to jest tak ze
jeszcze jestem dziewica i nie wiem jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za bardzo bo wtedy masz
dni nieplodne ale jak masz cykl regularny najmniej ok 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak i nie
zalezy od nastroju, JAK ZAWSZE zreszta. Choc raczej na tak. Tylko zeby jeszcze byl na to czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwunia
Ale głąby z was i brudasy......I myślcie dalej że zjść w ciążę w tym czasie nie można....to zraz się będziecie pytać jak się wyskrobać .....co za ciemnogród.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadza nam okres Dziwnie sie tylko czuje jak ide umyc peniska pod zlewem a on caly we krwi Dziwne uczucie bo krew u facetow zwiazana jest z bolem a tu sie myje i nic nie piecze czy boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianuśka
wiadomo,ze zrobił to w końcowych dniach okresu !!! odp : smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaSzparek
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbeline
no co wy...to wy sie kochacie podczas okresu z tamponem?? ekhmmm,a gdzie miejsce dla penisa, co za przyjemnosc jak czuje ze jest cos jeszcze w srodku:) ja sie kocham ze swoim partnerem podczas okresu, wlasciwie tylko wtedy uzywamy gumek zeby bylo schludnie i higienicznie a ze mnie wtedy nic nie wyplywa, zreszta podczas seksu krwawienie zanika...jeszcze niczego do tej pory nie pobrudzilismy mimo ze zabawiamy sie bardzo aktywnie...nawet jakies 15min "po" moge lezec obok wtulona i wciaz nic... nawet gumka nie jest zabrudzona :) ide do toalety, podmywam sie i zakladam swiezego tampona i wszystko bangla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magister sexu
sexk podczas okresu .. hm ... jak najbardziej .. to nic takiego tylko penis po wszystkim czerwony od krwi .. Pozdro ziomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem z ejak facetowi
Myslę, że piszą tu dzieci... Te dziewczynki, które biora tabletki i pisza, z emaja bardzo skąpe krawawienie...Dziecko drogie, jak bierzesz tabletki antykoncepcyjne, to ty w ogóle nie masz menstuacji - to co masz, to krwawienie z odstawienia, nie masz owulacji, więc nie możesz mieć menstruacji...Bozeesz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okinawa
Mozna zaciazyc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt
do majka/// no zdarza sie ze mozna zajsc w ciaze podczas okresu. a co do tematu to ja lubie a nawet bardzo seks podczas okresu, a mój facet to tak troche nie bardzo... ale jak ja bardzo chce no to on mi raczej nie odmawia.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktoś stary temat odświeżył :classic_cool: osobiście wolę sie wstrzymać te kilka dni i nie bzykać w okres. nie raz po takim seksie dziewczyna łapała infekcje, poza tym wszytsko upaćkane. podczas penetracji kutas przykleja sie do zasychającej krwi a jak czasami kończyłem na zewnątrz i chwyciłem sprzęt w dłoń to miałem wrażenie jakby się do niego przyklejała. choc nie powiem zdarzy mi sie strzelić minete w okres tzn krwawienie z odstawienia ale tylko wtedy gdy tampon w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczas okresu
mam największą chcice:D próbowałam z moim facetem i było beznadziejnie w ogole n ic nie czułam i on chyba też bo mu "oklapł" z poprzednim było zajebiście,oby dwoje byliśmy zadowoleni,nie wiem dlaczego tak jest,moze ze obecny ma znacznie mniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddurhrrfnnvjgjk
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehefa
tez mam jeszcze weksza ochote na seks podczas okresu i na szczescie mojemu facetowi to nie przeszkadza...a i minetke potrafi mi wtedy zrobic oczywiscie gdy mam tampona bo inaczej to by bylo ble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja08
Hej! Ostatnio robiłam to z chłopakiem podczas okresu był to 3-4 dzień miesiączki podczas tego on miał założoną prezerwtywę. Coprawda daleko mi swojego członka nie wprowadził do pochwy,a sperma wyleciała odrobine w czasie tego czynu ale większa część po stosunku PRZYPOMINAM IŻ MÓJ CHLOPAK MIAŁ WTEDY PREZERWATYWĘ A JA MIESIĄCZE!!! Czy mogę być w ciąży proszę o szybką odpowiedź:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
kochamy sie codziennie, w zwiazku z tym rowniez w czasie gdy moja zona ma miesiaczke. Jest nawet lepiej bo moja pala reaguje w ten sposob na wydzieliny mojej kochanej, ze dluzej utrzymuje ja na bacznosc. Pozwala nam to na dluzsza jazde niz normalnie. Tylko posciel jest prana wtedy kazdego dnia po rznieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcvjlkjv
dobry koń nawet po błocie pójdzie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
nie jestem taki tego pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primadonna
My też lubimy w czasie okresu, podsyca to podniecenie i zaufanie. Czuje wtedy niesamowita bliskość. No i podczas okresu mam dużą ochotę. Pewnego razu podczas seksu właśnie podczas okresu, juz bylismy tak wymiętoleni :), wybrudzenia i napaleni, kochając się od tyłu mój wyczerpany mężczyzna oparł jedną rękę o ścianę, by sobie pomóc... ...a po wszystkim leżąc nagle patrzę a na ścianie mam wielą czerwoną łape Hayah :) umarłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nieeeeee
a mnie bardziej boli w czasie okresu i za przyjemnie mi nie jest, jestem jakby bardziej ciasna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
primadonna no to fajna raczka na scianie uwielbiam to w czasie miesiaczki. To jest tak jakpiszesz z bliskoscia i zaufaniem. My jestesmy dlugo razem to nie ma tabu z niczym. Kiedys placilismy za przescieradlo w hotelu. Ale wiocha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
ja tez sie kochalam podczas okresu :) kwestia zrozumienia dwoch stron :) Jak ktos ma ochote nic go nie powstrzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olowki i kredki
zawsze mozna zrobic to pod prysznicem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×