Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka28

Jestem w szoku jak wiele kobiet sprzedaje swoje ciało za pieniądze

Polecane posty

Gość Malutka28

Ten świat jest chory.. Wszędzie ogłoszenia młodych dziewczyn, które zrobią wszystko za kasę. Większość z nich to studentki... Zero szacunku dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkakajskalakala
Nic Ci do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________________________
okey, ale to jest 1000000 razy lepsze od swingu, jawnej piprzonej zdrady chrzanić sprzedaż ciała, zastanówmy się nad modnym ostatnio swingowaniem :P PARANOJA;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka28
Teraz się nie dziwię, że tak jest. Wszyscy to akceptują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a..
co mająto robićza darmo???? Łączą przyjemne z pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka28
Kiedyś myślałam, że seks powinien wiązać się z miłością, ale teraz widzę, że ludzie to zwierzęta. Liczy sie tylko instynkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34
ja sie pierdole z 4 naraz i nie dla zysku poprostu to lubie miec codzien innego miedzy nogami pewnie jestem niemoralna ale spiesze kochac ludzi tak szybko ..odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks może się wiązać z miłością, ale nie musi. Dla mnie seks to przede wszystkim przyjemność, nie robię tego z każdym napotkanym chłopem, ale miłosć nie jest wg mnie warunkiem koniecznym do seksu i wcale nie czuję się przez to zwierzęciem. Poza tym nie sądzę, żeby ludzie tak bardzo różnili sie od zwierząt, może nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo naszymi upodobaniami i wyborami kieruje biologia. Zresztą, krytykujesz te dziewczyny, a nie zastanawiało Cię jak zepsuci i prymitywni musza byc faceci korzystający z tych usług..? Dlaczego tylko te dziewczyny nie maja do siebie szacunku? A moze są niezaradne, moze sa głupiutkie, moze bardzo biedne. Ale jakim podczłowiekiem (bo nawet nie zwierzęciem) trzeba być, zeby płacić za ruchańsko albo loda. Dla mnie to nie człowiek, to penis z kawałkiem mięsa. A najgorsze, że niektóre z prostytutek zarabiają w ten sposób żeby mieć na żarcie dla dzieci, żeby nie umrzeć z głodu, a napaleni faceci z tego korzystają - dla mnie to szczyt zepsucia, czerpać korzyści seksualne z tego, że ktoś nie ma na chleb dla rodziny, nie ma za co żyć, to jak kopanie leżącego. Zresztą niech każdy robi ze swoja dupą co chce, nie nam to oceniać. Dopóki nie krzywdzi swoim zachowaniem innych mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apogea
sex tylko z milosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a sex bez milosci to dziwkarstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka28
Już się nie rozczulajcie nad tymi biednymi kobietami. Większość z nich zarabia swoim ciałem na super samochody i apartamenty. Przynajmniej tak jest w Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka28
Uważam, że oddawanie się za pieniądze jest wstrętne. Ja tam nie gardzę żadnym kindybałem, wszystko jedno, czy wchodzi we mnie od przodu, od tyłu, w usta, czy wszędzie jednocześnie (chociaż właściwie - nie jest mi wszystko jedno; ostatnią wersję lubię najbardziej). Ale nigdy, przenigdy nie robiłam i nie zrobię tego za pieniądze, tylko dla sprawy! Poza tym nikt by mi nie zapłacił za sex, tak naprawdę to sama muszę płacić. Ostatnio, kiedy oglądałam w TV program przyrodniczy o wodach Arktyki to kaszalot wychylił się z telewizora, popatrzył na mnie i zwymiotował. Chyba przegrałam życie, tylko dlatego że jestem brzydka i zalatuję gęsiwem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka28
Poprzednia wypowiedź nie jest moja. I musze Cię rozczarować brzydka nie jestem. Kilka razy byłam Miss np. Koloni, szkoły, grupy itp. Nie mam sobie nic do zarzucenia pod względem urody, wręcz przeciwnie. I nie jestem też samotna. Mam od 3 lat faceta. Ale mam inną morlaność i jakieś zaszczepione wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
chyba kolonii karnej, szkoły specjalnej i grupy wsparcia AA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka28
Nie znasz mnie, nie widziałeś ale wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram apogea
sex bez miłosci tylko dla zwykłej przyjemności fizycznej to KURESTWO!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHOGUN 3D
Seks da sie uprawiać bez miłości, tylko po co? Hotaru ma bardzo wiele racji. Co prawda niektóre prostytutki sa bogate i jak sie oddają, to za nową kolię z brylantów, ale to sa wyjątki. Wbrew pozorom prostytucja też rządzi sie prawami rynku na równi z handlem kapustą. Te prawa to prawa podaży i popytu, wiec dopóki bedzie i popyt, będzie i podaż. Szkoda tylko, że spora część tej podaży opiera sie na "pracy przymusowej". Zgadzam sie z Hotaru w kwestii prostactwa mężczyzn, którzy z usług prostytutek korzystają. Dojrzały mężczyzna nie ma problemu ze znalezieniem żony, albo kochanki. Osobiscie jestem za legalizacją prostytucji i zapewnieniu tym dziewczynom opieki prawnej. To da państwu ogromną pomoc i wsparcie oraz narzedzie do walki z przestepczościa zorganizowaną działajacą w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka18
tez popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×