Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej studia skończyłam w zeszłym roku pól roku byłam na stazu potem pracowałam 3 miesiace i niestety teraz.........od 18.10. siedzę na bezrobociu , szukam pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilczek
jestem bezrobotna od stycznia tego roku..to juz bedzie 10 miesiąc..mieszkam w małej miescinie otoczonej wioskami, do większego miasta 50 km, na wyjazd brak kasy..zaczynam juz miec glupie mysli, depresja to mało powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Trzymajcie się dziewczyny!! Starajcie sie robic wszystko co sie da, aby deprecha Was nie pochłonęła, ja tez mam lepsze i gorsze dni, teraz daje korki z różnych przedmiotów, niech żyje szara strefa. A zauważyłyście, że to jednak kobiety mają największe problemy ze znalezieniem pracy?? to przykre........... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dołączę. Na bezrobociu od ponad roku. Żadnego doświadczenia nie mam oprócz 4-mies. stażu. Zaczynam mieć już dość. Zycie mam już poukładane - do pełni szczęścia brakuje mi tylko tej cholernej pracy. Początkowo szukałam wyłącznie w zawodzie, ale teraz rozglądam się już za czymkolwiek. I nic. Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainu
proponuję pracę prowizyjną, na terenie całego kraju. I nie, nie są to kosmetyki, garnki itp. Zainteresowanych proszę o maila ainu@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
do Paszcza Lewiatana: dzieki :) wysle tam CV choc pewnie i tak nic z tego nie bedzie. Wiecie dziewczyny, najgorsze w byciu bezrobotnym jest to ze czlowiek chce pracowac a nie wie od czego zaczac. Bylam rok na stazu ale w urzedzie pracy ale to mi niewielka przewage daje. Niewiem, najchetniej bym sie zakopala pod biurkiem :) :) Czy ktoras jest moze z Bialegostoku?? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahanna
Cześć! Fajnie, że tu sie znalazłam, jednak świadomość że nie jestem sama (tragiczne podejście, wiem:))) dodaje optymizmu. Teraz zacznę "biadolić" jak mawia moja babcia :) Ja, po studiach od razu wyszłam za mąz i juz doczekałam się chwili, że moje drugie dziecko już samodzielnie goni po domu z pierwszym - wniosek - mogą iść do przedszkola. Więc stanęłam przed faktem poszukiwania pracy-jak na razie kiepsko bez doświadczenia. Na dodatek doskonale znam rosyjski, a angielski muszę wziąść pod uwagę w najbliższej przyszłości. Plus prawo jazdy - brzmi jak bym zaczynała po raz pierwszy życie dorosłe :)) Mam juz obsesję, że, jak skończe jakiekolwiek kursy (a tu finanse wchodzą w grę, prawo jazdy odkładam na zaś już któryś raz) to bedzie po prostu wspaniale, albo, że co ma się stać to się stanie, widocznie tak ma być, moje na mnie czeka. Może to i dobrze, jako taki optymizm jeszcze pozostał:) Napiszcie, jak się pisze list mot. do firmy na zaś, jeśli tam nikogo aktualnie nie poszukują i czy takie zwykłe chodzenie po firmach przynosi jakieś efekty oprócz żylaków? Znajomi często mówią, że trzeba wiedzieć, gdzie by się chciało pracować, a ja nie wiem kto czym do końca w firmach się zajmuje, uparłam się na działy eksportu i tyle, a tego, zwłaszcza z rosyjskim nie jest zbyt dużo. Na domiar złego, jestem mgr. pedagogiki, nie chcącym pracować w szkole (zbyt dużo czasu już straciłam, żeby zaczynać w szkolnictwie). Koniec, ponażekałam i już lepiej. Będę wdzięczna za każdy "portret psychologiczny", czyli komentarz, wszystko sie przyda :)) Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropi
Graj i wygrywaj!!! Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=tropikalna i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: tropikalna Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobotni? - jedynie na własne życzenie. Tez byłem i nadal w ogólnym mniemaniu jestem. Ale pracuję , praktycznie od rana do wieczora, przed komputerem. Można ? Jasne że można, trzeba tylko chcieć. Przewertowałem masę ofert, teraz wiem co gdzie i jak. Polecam wszystkim to - www.lavylitesbiznes.webnode.com Fakt że na początek trzeba włożyć trochę grosza, ale zaraz go odzyskamy i następnego dnia już zarabiamy. A jak zarabiać? Podpowiem, i to skutecznie , uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skorzystaj z tego, zanim nie znajdziesz pracy na etacie - Najbardziej dochodowa praca czy biznes obecnie. Tu zarabiasz na wyjątkowym produkcie z dziedziny medycyny. O działaniu natychmiastowym. Ogromne zapotrzebowanie na ten produkt gwarantuje Ci nie tylko najłatwiejszy sposób na super dochody ale i wyjątkową łatwość budowy biznesu. Tu zarabia każdy i w dowolny sposób.Współpracując ze mną zapewniam Ci bardzo skuteczną pomoc, oraz sukces finansowy i dochody na lata. www.lavylitesbiznes.webnode.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×