Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający o biust

Uwielbiam małe biusty, czy to normalne?

Polecane posty

Gość pytający o biust

Uwielbiam małe biusty, z dużymi sutkami, czy to normalne?? (Mam normalnego penisa, nie mam kompleksów)... Po prostu na sam widok takich piersiątek przechodzą mnie przyjemne dreszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia20
Bardzo mnie to cieszy bo myslałam ze faceci lubia tylko ogromniaste balony. Moim zdaniem wszystko z tobą OK! To poprostu kwestia gustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający o biust
Dzięki!:) A może są tu jakieś dziewczyny z takim biustem z Lublina?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie twoja
pierwsza partnerka takie miala albo ta ktopra najbardziej kochales czy kochasz i dlatego bo co w tym ladnego jak brodawka jest prawie taka jak cala piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający o biust
;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jednak, są tacy! :-D Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy! Nawet, jeśli to prowokacja, to nie będę dociekać, żeby się przypadkiem nie rozczarować... ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający o biust
nie znam się na tych wymiarach ale mówiąc małe piersi miałem na myśli minimum jakieś 65C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający o biust
KTOS SIE PODSZYL POD MÓJ NICK! Nie to nie prowokacja, ale... jak na złość, ciagle trafiam na dziewczyny z duzym biustem (albo srednim). Ale fakt-moja pierwsza miała mały biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający o biust
kolo który podszywa się pode mnie musi mieć jakiś uraz a więc powtórze się i powiem że 65C są w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruzda
Ja mam taki biuścik,wygląda jak połówka jabuszka,ładnie mieści się w dłoni i wszystkim moim facetom zawsze bardzo się podobał! Nie ma w tym nic dziwnego-jest jędrny,twardy,nie zwisa jak u krowy :) :),a że mały ? Nie wszyscy faceci lubią duże! Podobnie z kobietami-nie wszystkie marzą o duzych penisach.Ja na przykład wolę małe,fajnie się ślizgają :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory jesteś
Może lubisz małe biusty, wąskie biodra i najlepiej żeby dziewczyna przypominała małego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
lepiej zeby przypominala malego chlopca niz tlusta krowe taka jak ty!!!!!!!!!!!!!! hehehhehhhehhehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne, ja tez tak mam .. ;) A juz jak sa duze brodawki to w ogole odjazd .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttttt
takze uwielbiam kobiety z malutkim biustem. Mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek gdańsk
A mi się wydaje, że wątek został założony przez zakompleksioną kobietę z małym biustem, która podszywa się pod faceta i tyle. Wszyscy faceci jakich znam wolą duże biusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nienormalne
Wszystkie ankiety pokazują, że ponad 90% mężczyzn uważa większy biust za bardziej podniecający. Zastanawia mnie skąd się biorą te wpisy w internecie, że płaskie kobiety są śliczne. Chyba to same kobiety piszą, żeby pocieszyc same siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwerek
też tak myślę. Fajnie jak kobieta ma jędrne 70 B i nie musi miec większych Ale rozmiary A są zupełnie nieseksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuhu
A mnie kreci biust A i szukam jakies znudzonej mezatki z takim biustem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwerek
A to bardzo mały biust. Taki mają mężczyźni. Czemu zatem pociąga cię brak biustu u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuhu
Pierd.. faceci nie maja biustu tylko klate... a biust A jest bardzo pociagajacy, do tego filigranowa sylwetka... oj juz mi stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwerek
no to jesteś niezłym zbokiem. Pociąga cię filigramowa sylwetka z małym biustem Szukaj lepiej partnerek w podstawówce, choć tam niektóre mają spore biusty. Proponuję zatem przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek_000000000
pierd... znowu.... nie jestem pedofilem minimum 25latek musi miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwerek
No i co z tego ze szukasz starszych bez biustu i bioder. Podświadomie ci przypominają małe dziewczynki z przedszkola i dlatego takich szukach. Nie pociągają cię w kobietach atrybuty kobiecości (biust , biodra i talia) tylko atrybuty dzieci ( brak biustu, wąskie biodra, filigranowa sylwetka) Możesz zaprzeczać ale tak działa twoja podświadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek_000000000
zdrowo jebn.... jestes, nie wiesz o mnie nic a wyciagasz wnioski i oceniasz... debile na forum... filigranowa sylwetka i biust A to nie to samo co 8latka balwanie... nie brak bioder i brak wciecia... znam kobiety z malym biustem i fajnymi bioderkami, fajnym seksownym brzuszkiem, i wcieciem w talii... szczupla kobieta jest seksowna dla mnie, a dziwczynka z przedszkola wcale nie budzi we mnie nic z erotyzmem.... co za duren bedzie wciskal... miales kiedys kobiete z biustem A? ja mialem i byla super... biodra miala szerokie, wcieta talie, po prostu figura kobiety bez zadnych walkow i tluszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALE SA SUPER
!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetobserwujacy
moim zdaniem , takie bardzo szczupłe dziewczyny z biustem a i waska talia i z chudziutkimi nóżkami, są tez atrakcyjne...na swoj sposob, na ten samze swoj sposob atrakcyjne sa krągłe biusciaste panie z pieknymi kragłymi bioderkami..wszystkie sa piekne jesli dbaja o siebie i do tego nie sa puste...i nie mysla tylko i wyłacznie o wygladzie.. natomiast mam taki swoj podział chudzsze wola faceci zakompleksieni, ktorzy chca za wszelka cene pokaza swoim kolegom jaka maja laska zgrabna "jak modelke"..zreszta moze nawet ona byc modelka..po prostu nadrabiaja swoje niedociagniecia i kompleksy jej szczupła figurka.za ktora przeciez wiekszosc mezczyzn sie obejrzy natomiaste te kragłe z biustem lubia faceci bez kompleksow , ktorzy nie musza sobie ani zadnym swoim kolego nic udowadniac, a ze taka kobieta kest seksowna i ich podnieca..to normalnie ich rajcuje no i dobra kandydatka na matke..szerokie biodra itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrr
sa piekne małe bisuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALE SA SUPER
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×