Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający o biust

Uwielbiam małe biusty, czy to normalne?

Polecane posty

Gość ptr
Ja tam tez wole male piersiatka ale za to ladne, ksztaltZdecydowanie wole takie niebyt duze...ciemne...az sie rozmarzylem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptr
ehhh sorki widze, ze cos namieszalem:) Wiec mialo byc tak, ze tez wole male piersiatka ale za to ksztaltne, jedrne a nie doje jak u krowy. Tyle, ze nie bardzo zgadzam sie co do brodaweczek. Ja tam zdecydowanie lubie niezby duze, ciemne;) Az sie rozmarzylem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24..
Ejjj dziewczyny nie przesadzajcie. Ja tez mam biust raczej niewielki (75B) od dawna jednak wiem, ze nie wszyscy faceci lubią duze biusty. Wielkość nie ma takiego duzego znaczenia. Liczy się jędrność, kształt... Kiedys facet powiedzaił mi ze mam śliczne piersi i zawsze bede takie ładne mieć, a te z duzym za kilka lat będą miec obwisłe... a my ( te z mniejszymi piersiami) będziemy miec zawsze ładniutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeehhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasansakkkaaa
Jestem zgrabna,mam fajny tylek,ale moj biust to niestety jedyneczka i jestem tym zalamana,nic bym w sobie nie zmienila oprocz biustu.Gdybym miala kase to bym sobie napewno powiekszyla,ale narazie tyle nie mam.Jak wam facetom moze sie podobac biust A-nie rozumiem!?To moj ogromny kompleks!Mam meza ale nie wiem czy mu sie podoba moj malenki biust,mowi ze tak,ale mi sie nie chce wierzyc.Po prostu koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Staszek
Oczywiście że to normalne!! Jesteś gejem, wszyscy tak mamy :) Mam żonę która ma męskie piersi! Kocham ją!pozdrawiam twoje brązowe oczko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobliwosc
Nie no wiadomo, ze wiekszy biust jest seksowniejszy - i dekoldzik ladnie wyglada i staniczek, no ale niestety natura, nie zawsze sprawiedliwa, nie wszystkich obdarzyla duzymi przydatkami:) ja naleze do tych nielubianych przez nature;) mialam jednak to szczescie, ze wszyscy moi faceci ( wszyscy trzej:) ) twierdzili, ze nic ich nie kreci bardziej niz moje piersi, noi fajnie mi bylo to uslyszec:) Dlatego ,mezczyzni, nawet jesli wolicie kobiety z duzym biustem to nie krytykujcie tutaj tych z malym - to nie nasza wina , ze natura nam poskapila;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek18
no właśnie to nie moja wina że mam 10 cm we wzwodzie! próbuję to wytłumaczyć dziewczynom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DO ONA24 jesteś dziewczyna ideał... 75b...jest najpiękniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny pijak z XVI wieku
czy biust jest taki wazny? najwazniejsze jest to cos, a nie cycki... a skoro juz pisze tu to powiem ze osobiscie wielbiam male biusty strasznie mie krec+-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastyyyyyyyyyyy
kreca was male biusty,owszem ale pewnie B a nie A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, no oczywiscie, ze biust jest wazny u kobiety, przeciez to, miedzy innymi , odroznia nas od facetow. Faceci to wzrokowcy i jesli nie przyciagnie ich wyglad zewnetrzny, w tym rowniez pierwsi;), no to mozemy nie miec sznsy, zeby pokazac, ze to \"cos\" mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe jest piękne
Tez mam 75 B. Moi kumple zawsze prawią mi komplementy na temat mojego biustu - hehe - chyba nie wiedzą co to push-up :p Mogłabym miec odrobine większe ale żeby nie traciły na jędrności bo takie jak sa teraz - rewelacja. A ostatnio zostały miło dopieszczone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały biust duża dupa --- to ideał brazylijski. Samba i jazda od tylaka, to jest to, co najbardziej lubia. Wszystkie malopiersiaste z kompleksami, jedzcie na karnawal do Brazylii, tam podbudujecie swoje ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczony
Są dwa rodzaje typów faceta; 1.Piersiaże i 2. Dupczaże 1- zwrca tylko uwage na ładny biust reszta nie ma wiekszego znaczenia, a drugi typ patrzy na zgrabna pupe i nogi a biust nie ma wiekszego znaczenia ooo takie badania były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemale
to ja chyba należę do...trzeciej kategorii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma w tym nic nienormalnego. Sam zdecydowanie wole male, zgrabne, sliczne piersiatka niz jakies duze wiszace cyce. Moja obecna partnerka nie ma akurat najmniejszych (C) ale ma naprawde ladniutkie wiec jest ok:) ale gdybym mial wybierac pomiedzy zgrabnymi malutkimi a ekstremalnie duzymi to zdecydowanie to pierwsze. Nie zgodze sie tylko do brodawek...zdecydoanie wole malutkie, ciemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
Zalezy w kim sie zakochamy...wiadomo ze milosc nie wybiera Podajecie jakies teorie, przeprowadzone badania a to ejst tak naprawde o dupe rozbic :-) jak ja sie zakochalam to mi nawet nei przeszkadzaly faldki tluszczu, odrazu je pokochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STEFAN 58
macie jakieś stronki z małymi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez kompleksów
A ja mam 75A (od niedawna!bo niedawno trochę urosły) i niestety już nie jestem nastolatką, figurkę mam szczupłą i jestem raczej wysoka. Mój mężczyzna kocha mój biuścik i nie zamieniłby go na żaden inny. Na codzień chodzę bez biustonosza, którego wprost nie cierpię i wiem,że mój biust zwraca uwagę mężczyzn na ulicy, co powoduje zazdrość u mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vardaq
...różnie w zyciu bywało, ale jedno wiem:) rozmiar biustu nie jest najwazniejszy. Osobiście wolę te mniejsze, zgrabniejsze i dziewczyny nie ma się czego wstydzić. Biust jak biust, nawet najpiękniejsz nie da radosci męzczyźnie jeżeli to tylko obrazek:) ...do gorrrąca 25 - zawsze podobały mi się brazylijki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up rzadzi
ja mam jedrne 75B zgrabna pupe 158cm wzrostu plaski brzuszek ladna buzie brazowe wloski i oczka oraz wydepilowana cipke mimo to nie moge znalesc faceta tylko mam samych kolegow :( kiedys mialam sie kochac z blizszym kolega ale gdy sie przed nim rozebralam chyba sie spusscil w spodnie :( nie chcial mi powiedziec tylko sobie poszedl pod pretekstem ze teraz nie moze :( to bylo takie straszne czulam sie jakby sie mnie przestraszyl :( dodam ze mam 21 lat i do tej pory jestem dziewica a poped seksualny mam ogromny i musze sie rozladowywac sama.... :( nie chce zrobic tego z pierwszym lepszym facetem na baletach tylko z kims z kim bede mogla sie kochac regularnie :( to jest moja zyciowa udreka :((( czemu oniesmielam facetow?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up rzadzi
halo odpowie mi ktos? :((( moze jakies porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up rzadzi
moze dlatego ze jestem tak niska zaden mnie nie chce? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z miastaONA
EEE głupoty gadasz....na pewnoe nie odsstrasza ich biust bo jak na 158cm to biuscik masz idealny!!Mam tyle wzrostu co ty a nawet nie mam AA!:( Nie wiem o co chodzi facetoma,le wzrost na pewno nie jest przeszkodą....moze tobie się tylko tak wydaje ze ich onieśmielasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×