Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do mezczyZN

CZY MEZCZYZNA POTRZEBUJE PRZYTULANIA I CZULOSCI?

Polecane posty

Gość do mezczyZN

witam was . ostatnio gdzies przeczytalam ,ze my kobiety uwielbiamy byc przytualne i glASKANE...tymczasem mezczyzni pragna tego takze! troszkem nie to zdiwilo ,bo w mnoim przekonaniu facet byl zawsze Macho,ktory tego az tak bardzo nie potrzebuje.... Czy wy-faceci uwazacie ze przytualnie jeast dla was wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herv
przytulanie jest ważniejsze niż całowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staś
kobieta kupiła mi ostatnio czteropak piffka ....ot tak bez okazji .....strasznie mnie to wzruszyło....w przypływie czułości tuliłem się przez 10 minut....do moich kochanych browarków więc moim zdaniem potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herv
przytulanie jest ważniejsze niż całowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mezczyZN
a co wam to daje ze kobieta was przytula i was glaszcze?czujecie sie wtedy bezpieczni ?kochani? bardzo mnie to ciekawi... bo ja odczuwam gdy moj partner mnie przytula :bliskosc, bezpieczenstwo, poczucie ze jestem kochana i akceptowana... jak jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herv
to samo poza: jednym : bezpieczenstwo tego nie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, pieszczoch ze mnie i tyle. Uwielbiam się przytulać. Dlaczego? Dlatego że ona to lubi, dlatego że czuję wówczas iż na prawdę jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeńka
mój kotuś uwielbia jak go przytulam i głaszczę. Zawsze okazuję mu że jest dla mnie ważny i wiem ze dla niego jest to bardzo istotne. Męszczyzna potrzebuje kobiety ciepłej i kochającej a nie sopla lodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokitka
Ciekawe bo moj slubny kiedy sie tylko do niego przytulam od razu mysli o sexie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z krwi9 ikosci
jestem postury ,,macho'' -czyli z miesniami , itp ale to nie znaczy ,.ze jestem zimny dran:P uwielbiam , gdy moja narzeczona jest blisko mnie, gdy okazuje m i swoja milosci przez wlasnie takie niby nic nie znaczace ale drobne rzeczy.. to wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
mezczyzni ktorzy byli najmlodsi potrzebyja wiecej przytulania i czulosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna takaj
hihi to by sie zgadzalo z osotatnia wypowiedzia-moj mezczyzna jest najmlodszy, ma starsza sisotre i lubi jak go glaszcze, przytulam itp.hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Ukochany bardzo lubi sie do mnie przytulać i bardzo lubi jak ja się przytulam do niego. Przez takie przytulanki i głaskanie się obok seksiku okazujemy sobie tym miłośc i to, że ciaglke tak samo sie kochamy jak na początku. On się tego nie wstydzi i przytula mnie przy znajomych, nieznajomych wszędzie tam gdzie mamy na to ochotę to jest poprostu naturalny odruch kochajacych się ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambooszek
:) moj ukochany tez lubi sie przytulac:) zwlaszcza do moich piersi:P wtedy moze posluchac jak bije moje serduszko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze mezczyzni lubia
sie przytulac! to poprostu jest przyjemne i jest dosc charakterystyczne dla naszego gatunku, oraz naszych braci bedacych nizej ewolucyjnie:) nie ma w tym nic dziwnego i zadne teorie odnosnie "najmlodszy" czy cos tam nie maja tu sensu! mozemy natomiast mowic o ludzich ktorzy NIE LUBIA sie przytulac i to jest wlasnie stan patologiczny, ktore napewno mozna leczyc u psychologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam przytulanieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest cos co laczy 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie z tym najmłodszym, mój jest starszy, a wielki z Niego miziak i pieszczoch :D Większy nawet niz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubimy ale bez przesady ,takie wieczne klejenie się przy byle okazji jest upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci mysla ciagle o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym go przytulala caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie przytulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulanie jest milusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiątko
Kto mnie przytuli ? Kto się poprzytula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie nie ma kto przytulić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym takiego dziwnego że mężczyźni też lubią być przytulani? Każdy normalny człowiek lubi czułości i mizianie, czuły dotyk uspokaja, odstresowuje, obniża ciśnienie krwi, itd... To kobiety ubzdurały sobie że faceci tego nie lubią, bo kobiety ze swoją egoistyczną naturą wolą brać niż dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam kogo przytulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kobiety. To że ty masz zimna rybę w domu to twój problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona zimnego męża
Niestety są tacy , którzy tego nie potrzebują i z sexem jest tak samo. Mam męża, ktory uważa , że tylko "pustaki " myślą o sexie , i ze on o tym nie myśli. Nasze życie sexualne prawie nie istnieje, o czułosciach nawet nie wspomnę. I niestety nie ma kochanki, siedzi od kilku lat w domu , będąc bezrobotnym na zasiłku w niemczech, a jego od wielu lat najwierniejszą kochanką a raczej kochankiem , to alkohol. Mogę tylko pomarzyć o bliskości i sexie ,mając męza u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×