Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maska

czy powiedziec kolezance ze spotyka sie z moim byłym ....????

Polecane posty

sama nie wiem co tym sadzic !!niedawno sie dowiedziałam ze kolezanka z uczelni spotyka sie z moim byłym chłopakiem wszystko sie zgadza to napewno on tylko !!!wczesniej powiedziałam jej jak moj były miał na imie i same sie wczesniej smiałysmy ze moze to ten sam ale tak naprawde zadna z nas nie chciala zeby to była prawda!!! jednak kiedy zaczeła sie mnie dalej wypytaywac to w pewnym momencie skłamałam ze to nie on !!!!!!! ale wszystko sie zgadzało!!!!!!!! ,,,tylko ze ja nie wiem co zrobic , oszukałam ja , a trzymamy sie razem ,,, mimo to ja cierpie jak ona mi opowiada o nim ,,,,bo tak naprawde mi jeszce nie przeszło !!! strasznie cierpiłam jak sie rozstalismy w sumie w zgodzie ale zawsze jest cierpienie a ja duzo przeszłam depresja , załamanaie inerwowowe , wszyscy bliscy nie wiedzieli jak mi pomoc od tych paru miesiecy nie potrafiłam sie z nikim umowic choc miałam wiele propozycji bo ciagle mysle o nim a teraz kiedy myslałam ze zaczyna wszystko od nowa jego osoba znowu wrociłam ?czemu????? to jakies fatum czy co?? jak myslicie co mam zrobic?powiedziec jej , czy poprostu nic nie robic ?? a co bedzie jak sie kiedys spotkamu a to teraz bardzo mozliwe ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jej, bo inaczej będziesz strasznie cierpieć, kiedy będzie Ci o nim opowiadała. Pogadajcie o tym, niech to nie będzie temat tabu. Nie oczekuj, że ona z nim zerwie, ani Ty z nią nie zrywaj znajomości, jeśli to bardzo dobra kumpela. Wszystko się jakoś ułoży, ale powiedz jej, nic nie tracisz, a przynajmniej wszystko będzie jasne i ona chociaż oszczędzi Ci pewnych szczegółów ich znajomości. Pozdrawiam i trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mium
powiedz jej ,ze były robi sobie piknik na werandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby to było takie proste , powiedziec jej !!!sama nie chciałbym gadac z byla dziewczyna mojego chłopaka i wcale sie nie zdziwie jak ona tez tak zrobi , to jest tylko kolezanka , ale ja nie lubie miec wrogow i niech sie dzieje co chce ..........ale nie wiem czy warto cokolwiek zaczynac i gadac !!!!ale to prawda ze cierpie strasznie !!!!1najgorzej bedzie jak kiedys sie spotkamy przypadkiem -to wiecie ze zrobie ----- udam ze go nie znam ja nie bede w szoku , tylko on !!!!!!!!wiem to!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby to było takie proste , powiedziec jej !!!sama nie chciałbym gadac z byla dziewczyna mojego chłopaka i wcale sie nie zdziwie jak ona tez tak zrobi , to jest tylko kolezanka , ale ja nie lubie miec wrogow i niech sie dzieje co chce ..........ale nie wiem czy warto cokolwiek zaczynac i gadac !!!!ale to prawda ze cierpie strasznie !!!!1najgorzej bedzie jak kiedys sie spotkamy przypadkiem -to wiecie ze zrobie ----- udam ze go nie znam ja nie bede w szoku , tylko on !!!!!!!!wiem to!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×