Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawski_19

Włosy łonowe

Polecane posty

Gość Ciekawski_19

Cześć... od dłuższego czasu nurtuje mnie jedno pytanie... jakie zastosowanie czy też przeznaczenie (jak kto woli) mają właściwie włosy łonowe?? Czy nie lepiej byłoby, gdyby człowiek nie "zarastał" w tych miejscach? Ja współczuję dziewczynom, które muszą się depilować co tydzień... wielki respect dla Was miłe Panie... Tymczasem czy ktoś odpowie na moje pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie by
wszy lonowe zyly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Dobre... nie powiem, że nie :D Jendak ja wesz łonowych nie mam, ani nie miałem... ciekawi mnie brdziej poważna wersja tej odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniak
wlosy lonowe sluza ochronie tej strefy przez roznego rodzaju drobnoustrojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Drobnoustrojami powiadasz?? A jakie drobnoustroje masz na myśli?? To w takim razie płeć piękna nie powinna się depilować w tych miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniak
dokladnie...nawet niektorzy ginekolodzy zwracaja na to uwage swoich pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Jednakże z drugiej strony nieogolona dziewczyna/kobieta uchodzi za niedbającą o siebie... co ciekawsze o swoją higienę co przeczy ostatniej wypowiedzi To jak to jest w końcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniak
jest tak: z medycznego punktu widzenia wlosy lonowe powinny pozostac na swoim miejscu.natomiast golenie lona jest kwestia mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Mody powiadasz?? A czy w modzie jest też golenie ich przez facetów??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
IIIIII kolejne pytanie: Dlaczego faceci golący włosy łonowe uznawani są za pedziów, albo pedofilów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Droga Pedotko... a co w takim razie powiesz o owłosieniu łonowym u panów?? Przecież to się do płci brzydkiej już nie odnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Ja nie jestem przekonany co do tych stereotypów... osobiście denerwują mnie włosy łonowe... ja na przykład nie chcę ich mieć... co do kobiet to jak dla mnie niekoniecznie musi być wygolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Skoro nie czyni im to szkody... to znaczy... przynajmniej w moim przekonaniu, że włosy w naszym przypadku nie są potrzebne... :) aczkolwiek są... D-L-A-C-Z-E-G-O??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Anastazja... może się mylę, ale ja tu próbuję roztrząsnąć nie czy się powinno je golić czy nie tylko po kiego grzyba to rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosnie, bo :) taka jest natura ludzka:) a depilacja to nieodzowna czynnosc kazdej dbajacej o urode i higiene kobiety:) to tak na marginesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Tak na marginesie :D Dlaczego jesteście takie samolubne ?? :D Pytam także o swoją sytuację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
"EJKA"?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Z tego co mówicie to kobiety nie powinny w ogóle golić intymnych miejsc... jednak jest zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Tylko proszę... nie mówcie mi, że to taka moda, bo nie wiem... :D Przecież kobiety nie chodzą po ulicach z łonem na wierzchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
A co tu ma wiek do rzeczy, skoro ja sie chcę dowiedzieć ogólnych wiadomości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Aaaa nawet jeśli to "wina" mody, to dlaczego nie jest w modzie np. żeby depilować tylko brzegi owłosienia tak, żeby nie było pojedyńczych odrostów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 letnia zakochanA
A j a nie depiluje a facet to akceptuje...potem te wlosy strasznie mnie swedza jak crosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Owszem, podniecające jest młodo wyglądające (bo w końcu taki jest tego efekt) łono, ale nie mniej jest podniecające widoczne i zadbane owłosienie... golenie wszystkich włosów wcale nie świadczy o braku higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
Na brzegach... tzn. na udach, bo tam niestety też wyskakuje :P... Albo drogie Panie wystarczy je tylko przyciąć na jedną długość... to też wygląda niczego sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawski_19
A tak na marginesie to co się stało z powiedzeniem "jestem jaki jestem"?? Co się stało z tolerancją?? Przecież Polska to wolny kraj, a Wy piszecie, że "MUSICIE" się depilować :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×