Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

LASECZKI, JA ŚWIĘTUJE OD PÓŁNOCY!!!:D Zaczęłam od obejrzenia fajnego filmiku \"z ust do ust\" :D A kwiatków nie mam, ale pójdę se kupić, bo mi US zrobił prezent... Ptaszysko śliczna kartka, a moja też Ci się podobała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Czyli na K bylo ok?? :D Sliczna karteczka... Ale cwieka mi zabilas... Bo dostalam 3 powiadomienia: 1. Twoja kartka dostala odebrana 2. Twoja kartka zostala wyslana 3. Otrzymales kartke :D Hahaha... az tak mnie kochasz, ze Ci sie adresat z nadawca pokrecil? :D Sliczna karteczka!!! Ale glosniczkow nie mialam :( Zaraz u szefa obejrze jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy Ptaszysko szukałam i pisałam...i się wkurzałam, bo chciałam ruchawkę , a malo było... i śmiałam się z sama z siebie, bo poczta trąbi ... ja zaglądam a tu kartka co wysłam do KO przyszła do mnie, że niby KO wysłała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObre :D Mi najpierw cwieka zabilo... I sie zastanawialam powaznie nad kupnem lecytyny... A potem sie tez uchachalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis chyba brata wykorzystam (chyba mi nie odmowi...) i wysle Go do sklepu po napoje :D Czasem milo jak ktos inny dogadza... A za kwiatami nie przepadam... Wole patrzec jak rosna, niz jak wiedna w wazonie :( A przed chwila dostalam od kolegi... Heh... no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko dzisiaj to pewnie cały UP stoi do Ciebie w kolejce, by ucałować Twą dłoń....:D Zgadzaj się, bo może któryś w kieszeni ma...\"grześka\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kolejki :( A po rekach to moga calowac... Byleby mnie po twarzy nie slinili :P I bez Grzeska to nie ma mowy!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zauwazyli...?? ;) Lo matko... flow... co Ty masz na sobie? :P A MB to nawet lepiej smakuje w konspoiracji, co...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nigdzie nie poszłam, bo manicure z pedicure musiałam robić personelowi :P Dr też bym pobróbowała, może kokosowe....:D Ten Z to chyba zwariował dzisiaj...znowu czekała na Ciebie kawa Flowka...?;) A Przystojny rozdaje dzisiaj tulipany wszystkim flamom i pindom, które zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - chcesz czy nie chcesz - musisz ! Taki to juz Twój los ! Ptaszysko pewnie szkrzydła zaciera z zadowolenia, że ją to ominęło ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka mówi Ptaszysko, żeś Ty zwolniona ze słuchania odgłosów flowkowatych!!! i dymu nie musisz wąchać!!!:P Fajny ten dzisiejszy dzień...:D można leżeć i pachnieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - Ty mało co kumasz ! Czy to żółty napój już Ci szumi w głowie ! Tańcząca - przykro mi - jesteś dziś skazana na mój słowiczy śpiew i opary dymu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja też zacznę żyć w BLOGIEJ NIEŚWIADOMOŚCI, telefony zgruzuje, skypa odinstaluje, drzwi zamknę na klucz... Ale za neta właśnie dziś zapłaciłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i wiedza... Ale nikt za mnie tego nie zrobi... Kurka wczoraj nawet prosilam kolege jak wychodzilam, zeby mi kompa wylaczyl... No i tak wylaczyl, ze siara... Czego sama nie zrobie nie bedzie dobrze zrobione :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO na wrocku i na kawce zostało nam po 25 wpisów.... znowu się szampan będzie lał...jeszcze trochę na cafe posiedzę i zmuszona będe pójść na odwyk...Flowka... zabiorę Cię ze sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... dlaczego moj komp mialby byc w ciazy, czy karmiacy... Ale trzeba umiec zamykac komp do konca, a nie tak polowicznie :O Nie lubie robic czegos na odwal... Zamknac komp = zrobic tak, zeby sie nie grzal, nie zuzywal i nie ciagnal pradu. A to bibki beda :D Bedziesz sie musiala rozdwoic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś za często ostatnio te okazje do wypicia ... ! :D Na odwyk TWA ? To nie ze mną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×