Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przeciez sama sobie przyznac nie moge... Musi byc uroczyscie, odswietnie... A tak, sama sobie... No weś!!! :P Czarny brokat... taaa... brokat to srebrny je... albo zloty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, ta ma znowu problem z brokatem:P Czy wiesz Ptaszysko jakie to som lakiery do pazurów brokatowe? Pewnie nie, bo drogerie to sklepy które Ty omijasz:P Biorę się za czytanie ustawy, muszę zrobić konspekt:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie wszystkie sklepy omijac :D Mame wysylam na zakupy... Ale kupilam kiedys w drogerii szare mydlo... Na lakierach dluzej wzroku nie zawiesilam... :P To nie brokat je... Brokat to takie sreberka blyszczace :P Nie mam z tym problemu. Nie ma tego na moich paznokciach, wiec nie mam problemu :P Ustawa... oj... biedna Ty :( To ja dzis chyba nie mam tak najgorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo interesujący tekst :D Mądra będę :P Jeszcze muszę wyszykować Pichę, dziś jedzie do innego domu, ale chyba coś czuje, bo smutno patrzy😭 No i generalne porządki :D Mam nową końcówkę:p ZOO i Noble biedne u Ciebie....:P kiedy je głaskałaś ostatni raz???;) KO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O drobinki mi chodzi Ptaszysko!!! złote to złotko srebrne to sreberko a czerwone, zielone,pomarańczowe, niebieskie, fioletowe i inne błyszczące papierki to co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie kumam!! Oczywiscie, ze kumam... Kiedys byl tylko brokat zloty i srebrny... Te inne to tylko cud techniki :P A poza tym ja nie pyszcze nigdy!!! Bo nie mam pyska!! Dziub mam przecie, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIÓB – rogowy twór u ptaków oraz niektórych innych zwierząt. Przekształcone kości szczęki górnej, kości międzyszczękowej oraz kości szczęki dolnej czyli żuchwy. Kości te tworzą zrąb kostny pokryty pochwą rogową - ramfoteką. U ptaków współczesnych pozbawiony zębów, tylko u niektórych ptaków (traczy, kaczek) zaopatrzony w rogowe wypustki, natomiast u praptaka (Archaeopteryx lithographica) zaopatrzony w ostre zęby, podobnie jak u gadów. Teraz wiem dlaczego pasty do zębów nie kupujesz KO!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja mam w dziobie ostre zeby!! ala dinozaur :P A ta Twoja polewka mi sie nie komponuje... Ostatnio za bardzo wydziwiasz... Jakis barszczyk to bym zjadla :) Ale bez burakow!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczyk bez buraków ? Jakiś dziwoląg ! To z czego ma być jak nie z buraków ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze Z BURAKOW ale BEZ BURAKOW... To drobna roznica ;) Nie lubie jak trzeba cedzic buraki miedzy zebami... lepiej na sitku chyba, nie? :) A nie lubie barszczu z fusami... Lubie taki do picia... Z pasztecikami, ewentualnie z miemniaczkami ale na OSOBNYM talerzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez mowie, ze moga byc paszteciki (z grzybami i z kapusta, nie z miesem), nie trzeba tego obierac ;) Duzo rzeczy mi sie komponuje... Nie jem dziwolagow... i tyle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz od mięsa? Wiesz jakie są pracochłonne paszteciki i krokiety:( Można zrobić i tak i tak, każde są smaczne!!! A najlepsze do barszczu som kluski !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Zauważyłam stopkę - a jakże ! Nic dodać, nic ująć ! Ptaszysko - Ty to masz jakiś francuski gust do żarcia. Jesz odwrotnie co innego niż my. A może to z nami coś nie tak ? :D No - teraz juz mnie nie będzie - biorę się do roboty z siłą wyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nic nie chce od miesa... Ale paszteciki lubie z grzybami i kapusta :) A kluski i barszcz... :O Pierwsze slysze... i mam nadzieje, ze nigdy nie zobacze takiej profanacji na oczy... :P flow---> O!! to to to!!! Wlasnie tak jak mowisz jest - cos nie tak z Wami :P Ja francuskiego gustu to napewno nie mam... Na mysl o zabach, ostrygach i innych kosmosach to mi sie cofa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskazane Ptaszysko, abyś zaczęła chodzić na lunchy, obiady kolacje do porządnych restauracji!:P Podadzą: Kuropatwy po prowansalsku lub \"Dziuwecz\" z drobiu lub Kurczaka z suszonymi pomidorami, ostatecznie Przepiórki w sosie wiśniowo - tymiankowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Ty mi slonce az tak zle zyczysz...?? Chcesz, zebym glodna chodzila?? O_O Bylam kiedys na takim super hiper przyjeciu... Cholera jak wyszlam to mi w brzuchu burczalo, bo caly dzien nie jadlam z nadzieja ze sobie podjem na kolacyjce... a tam nic dla mnie nie mieli :( Same niezidentyfikowane, niejadalne obiekty... Nawet wino dretwe bylo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mowie... ze niezidentyfikowane obiekty niejadalne byly... :O Nawet sledzie zepsuli... nawrzucali tam oliwkow i wszystko smierdzialo tym paskudstwem... Bleh... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzydlistwo pierwsza klasa... Nie dosc, ze wyglada obrzydliwie, smierdzi obrzydliwie to jeszcze smakuje OBRZYDLIWIE!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka do domu!!!:D koniec tyrki na dzisiaj!!! Ptaszysko jeszcze chwila a wrośniesz korzeniami w krajobraz UP! :P Skończyłam nareszcie odkurzanie, nie mówię ile kłaków wymiotłam, ale już poduszka by była:D Pani M z miasta R. całuski i przyłącz się do nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dzień kobiety ! W życiu nie uwierzycie, że można tak legalnie leniuchować w pracy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×