Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Aloha, aloha ! [czy tak to się pisze ? - nieważne - Flowka ma nadzieję, że osoby zainteresowane wiedzą o co jej chodzi] I jeszcze (bo bym zapomniała) na peronie juz kwiatki wysypane, różane takie, pachnące ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... dzin mezczyzny... jasne... klon jakis niedorobiony... pierwsze slysze... :O Ja bym sie klocila... To RKM jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do meczennikow to sie nie kloce... Ale dzien mezczyzn jesli jest to to jakis nowy niedorobiony klon 8 marca... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Na razie kasa nadal pusta - przelew w drodze ! Jak nie dojdzie to pójdę się oddać żeby Cię nakarmić ! :D O dniu mężczyzny słyszałam rano w RMF-ie. Przecież oni mają święto przez cały rok !!!! I jacy to niby męczennicy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze jacys chojniejsi beda :P Napiszecie na karteczce, ze prosicie o wsparcie, bo cala kasa poszla na komitet powitalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatecznie mogę przyjąć do wiadomości, że dziś jakiś tam dzień ... i nic poza tym. W polskim kalendarzu jest wiele dni różnorodnych - a czy jest dzień dziewicy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIELKI DZIEŃ TWA jest właśnie dzisiaj i zacznie się jak TWA stąpnie swoja nóżką na peron w G ! :D Ta uroczysta chwila nastapi krótko po godzinie 19 czasu miejscowego (w zależności ile spóźni się pociąg) !!!! Ogłaszam tydzień obchodów ! Alkohol się leje ! Wszyscy pijani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mam 3 dni!!! Byl jeden... to pamietam :P Eeeee tam... takie nowosci... do bani!! :P Z nowosci to ja.... LOSTA lubie :D Tanczaca---> Juz siedzisz ubrana w futerko z waliza na kolanach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czas sie ubierac... bo gola nie mojdziesz przeciesz na PKP... Coprawda na DM nie bedziesz miala duzo zachwyconych oczu... no ale zawsze.... Nie ma takiego dnia... tego 3... :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - przysnęłaś ? Przecież mówiłam, ze w pociągu można drzemkę złapać ! No - pod warunkiem, że Cię tirowiec nie będzie zabawiał ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniemam, że Tańcząca już jest w drodze ... do mnie ! Na razie pewnie drodze tramwajowej, potem kolejowej ! Czekam, czekam !!!! :D [Flowce wydaje się, że słyszy głośny szloch z okolic pracy Ptaszyska ... cicho ! ... tak - to KO tak głośno łzy wylewa ...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wygietych torach tez mozna jechac... byleby byly rownolegle wygiete :P Znaczy dwie naraz tak samo wygiete :P Ja stanowczo domagam sie chusteczek.Jestem cala zalana lmi, zasmarkana... i w ogole... [smaruje rekawem po twarzy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko łap ! [Flowka zamachnęła się ogromnie i rzuciła do Wrocka transport Velvet pachnących wanilią ... może przy okazji Tańcząca tez coś złapie bo pewnie jej żal opuszczać KO ...?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapie, lapie... [widzi nadlatujacey niezidentyfikowany obiekt latajacy, po zapachu wanili kojarzy, ze to chusteczki Velweta od flow i rzuca sie skokiem tygrysim w powietrze lapiac w dziub paczuszke i laduje na ziemi pieknym telemarkiem :P ] maaaam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komisja sędziowska wystawiła oceny za lot Ptaszyska : sędzia nr.1 - 9,0 sędzia nr.2 - 9,0 sędzia nr.3 - 9,0 [Ptaszysko swoim lotem zachwyciło skład sędziowski i otrzymało propozycję lotów w Turnieju 4 Skoczni w przyszłym roku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczysz żeby polecieć za pociągiem ?:D Jeszcze się taki nie urodził co by doleciał z Wrocka do Gniezna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×