Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tajemniczy plan = zero informacji dodatkowych na ten temat :P Czasem pytania sa niewskazane... Sama to mowilas... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napijemy się z Flowką kwaki, jej smak zawsze poprawia nastrój!!!:D Dzisiaj nogi drobiowego ptaszyska na obiad, więc będziemy się delektować szlachetnym mięskiem udka...:P Teraz lumpki w drugą stronę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko!!!! Nie dosc, ze juz jestem kaleka (mam dwie protezy!!!) to Wy jeszcze jakies moje czlonki chccecie do obiadkow dodawac...?? I organy?? :( Heh... to co ze mnie zostanie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do pracy z pracy :P Ale tesknie!!!! Usycham!! Nie jem, nie pije!!! No ile mozna zyc bez Tanczacej? [juz sobie mysli i wyobraza jakie to bedzie pyszne piwko...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - Tańcząca jest teraz tylko moja ! I tak jej tu dobrze, że zostaje do końca świata i o jeden dzień dłużej !!! I co Ty na to ? Piwka nie będzie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, stopka zmieniona, zaktualizowana ... TO MÓJ 2000 WPIS !!!! Zbieram gratulacje - proszę ustawić się w kolejce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> MOje gratulacje!!!! Czemu nic nie stawiasz??? Napilabym sie ;) Tanczaca---> A skopac Ci porecz??!! HJa tu tesknie, usycham... a Ty co??!! Emigrowac na stale chcesz??? A kto mi wygrane piwo postawi?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam juz... To DOBRANOC mowie :) A przypomnialam sobie... ze sie w koncu nie doczekalam raportu z wizyty w MS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja - Tańcząca Wsród Ananasów
Raport z wizyty w MS: Zimno, ciemno, jedyny męski eksponat w srebrnej trumnie!:P Znowu przeżyłam szok lumpkowy, bo piękna Flowka nabyła czarną seksowną wieczorową kreację z rozpierdaczkiem do biodra za całe 7,40 zlotych polskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej to ja, kreseczki braku nie zauważyłam:D Ptaszysko na piwo porządnie trzeba zapracować, musisz mówić codziennie komplementy najwyższego lotu!!! Pragniemy Cię poinformować, że byłyśmy w A i wybrałam z półki dla siebie G o smaku T a dla Flowki G Classic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A teraz to juz sama jestem zdziwiona, ze tu jestem... :P Leee... to sie rozczarowalas po braku spodziewanych eksponatow... zasuszonych... :P I nie mam zielonego pojecia co i gdzie konsumowalyscie :D Tylko Classic mi sie kojarzy... z tym moim ulubionym chopem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko dlaczego ma być przeźroczysta? Ty się kobito jakaś zboczona zaczynasz robić i wszystko zaczyna Ci się kojarzyć z S:P Bluzka jest różowa z bawełny i nie ma kołnierza, tylko golf, który jest ażurkiem, taki materiał w dziurki:P Kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MB chwilowo nie używamy. Herbatki cały dzbanek wypiłyśmy ! :D Ptaszysko - pracuj dzielnie (słyszałam, ze jesteś zawalona robotą) i wytrwale ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" W święto patrona Irlandii odbywają się parady, nosi się zielone ubrania, podaje się zielone piwo (z dodatkiem zielonego barwnika) a gdzieniegdzie farbuje się rzeki na zielono \" Laseczki to Mój Dzień!!!:D Muszę się skumać z tym Patrykiem!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na zielono !!! Tutaj specjalistką od zieleni jest Tańcząca więc ... wypowiadać się nie będę ... tylko życzę wszystkiego najlepszego !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe zielone piwo nie musi miec barwnika ;) A w ten jeden dzien w roku specjalistka od zoielonego jestem ja!! Obchodze dzien Sw. Patryka (jedyne obce swieto jakie lubie... bo irlandzkie :) ) od ponad 10 lat!! :D Dzis pije Guinessa (poplyne finansowo... ale jednego to musze!! ;) ) I moze napisez kolejny rozdzial ksiazki... ;) Tylko cholera... tyle pracy mam :( wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Zadno dzielo nie powstalo... Siedzialam i patrzylam, patrzylam i siedzialam... Krece sie w kolku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko a ten Twój śmierdziel jest zielony? Zaraz jedziemy z Flowką do wielkiego centrum handlowego, zobaczymy różnorodne promocje !!! Może będzie coś zielonego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guiness to ciemne piwo!!! Nie zielone... A zielone piwo to takie mlode, po fermentacji... ;) Ale bez barwnikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko szoki za szokiem tu przechodzę:P Flowka wpadła do Yóska i dawaj łapać za 5 jajek!!! i cała w euforii, podniecona mówi, że takie właśnie lubi...:P Pomacała, popatrzyła i poszła...:D Ja sobie kupiłam zieloną kołdrę!!! no w jakiś sposób trzeba uczcić ten Dzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×