Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko to pewnie jutro się odezwie w przerwie między jednym dzierganiem a drugim ! Końcówki - to się wie ! Byłaś świadkiem jak nabyłam w markecie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Flowka dopiero skończyłam finanse i biorę się za wieszanie prania!!!:D Łóżeczko pachnie nowością, z tego zamieszania Twoją kołderkę też rozpakowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Dzisiaj smaczne spanie nie dla mnie. Skończył się urlop i znowu szara rzeczywistość. Jak się spało TWA pod nową kołderką ? :D Ptaszysko - dziergasz czy śpisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!!! Dziergam o rana!! Teraz mam przerwe na herbatke!!! Jakby Tanczaca wysiadala na DG, a nie na M to moze moze... a tak... :( Nawet tanca z gwiazdami nie ogladalam :( Ale za to wyrobilam sie z robota :D Chociaz teraz tez sie nagromadzilo... I wysylam tego posta od godziny, heh... Nie bede dzis chyba zbyt socjalna... Tanczaca---> Jak powrot do Starej Ziemi...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej nocy spanie też było nie dla mnie, o 5.00 oko mi się dopiero zamknięło No i jakby mogło być inaczej, obudził mnie telefon, wiadomo od kogo... no tak, wyszło na moje, skończyły się Fruzie, jest TWA zawsze kochająca... Flowka wracam do Ciebie, tu to mi święty boże nie pomoże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca pewnie jeszcze śpi ... nie dzwonię, nie budzę ! Ptaszysko - świetnie, że się wyrobiłaś ! Co to znaczy, że nie będziesz socjalna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - to spałaś w ogóle czy nie TWA bo nie kumam. Nie wyspałam się więc jestem trochę nie tego ... Kwaka juz druga leci i nic ! A Przystojny to ma wyrzuty czy cuś ? Pewnie, że wyszło na Twoje ale wiesz ... bądź konsekwentna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież jestem Flowka, kseruj tam swoje papierki i nie krzysz głośno:p Sciskali Cię na powitanie? DB już z kubkiem kawy powinien Cię w drzwiach witać o 8.00:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A ja wlasnie chcialam zapytac czy przezylas bez wiekszych uszczerbkow na zdrowiu spotkanie z psiula :D flow---> Nie bede socjalna, bo znow mam kupe roboty... Nowej... Bo sie kolega nie wyrobil i musze robic to czego On nie zrobil teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - DB nie witał. Wyjechał na dłuuuugo ! Mam być niepocieszona ? Nie !!! Ja się cieszę ! :D Tylko młoda sie cieszy, że już jestem - duzo mamy zaległości do pogadania. Ptaszysko - jak zaległości to zaległości. Pracować trzeba na chleb ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jestem przy kasie ! US równo po miesiącu od oddania PIT-a przelał forsę ! Uwielbiam mieć takie zaplecze finansowe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nawet nie myslalam o liczeniu pita :P Zreszta jeden jeszcze do mnie nie dotarl... Jutro bede dzwonic sie pytac ;) czas mam do konca kwietnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kcem kase, kcem!!! Duzo jej nie bedzie... Ale czas na zlozenie pita mam do kona kwietnia :D Jeszcze Cie brzuchol boli??? [mizia Tanczaca, bo brzuszku, az ta dostaje laskotek] No nie wierc sie tak!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka a wiesz co?.... [ TWA się zbliża powoli i zaczyna miziać po szczupłej szyjce] jak masz tyle kasy to może, biednej TWA dogodzisz i kupisz srebrno-złotą torebkę?:P [ z okazji Dnia Dziecka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dzien dziecka jest w czerwcu :PAle Tanczaca zdolna jest... Jak trzeba bedzie to znajdzie po drodze inna odpowiednia okazje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... sama nie wiem co z tą kasą zrobić ... Na pewno wymienię prawko - i tak muszę do końca czerwca. I spłacić kartę kredytową - tylko ile ? TWA Mało Ci było miziania w G ? Torebka ? Która bo wybierałaś i nic nie wybrałaś ?! :D A we Wrocku nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miziania zawsze jest za mało :P [TWA się przeciąga i zamyka oczy na samo wspomnienie miziania w G.] Jak nie wybrałam? W jednym sklepie aż trzy się kwalifikowały do zakupu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze dowod wymienic do konca grudnia... Ale nie zamierzam... Co mi moga zrobic :P Szkoda mi 30 zl :P A prawko na szczescie mi juz nowe dali!! [wznosi rece ku niebiosom w podziece!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Tańczącej zostaje przez Tańczącą ustalony na dzień 17 kwietnia:P Flowka jak nie masz na torebkę, zawsze ostatecznie może być ten otwieracz do konserw!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi to rybka... Bede zalatwiac sprawy na prawko :P A wymiane dowodu mam tam gdzie slonce nie dociera :P Bede Joe Doe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×