Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No i tradycyjnie ... MB się polało ... pycha ! TWA - Ty się zdecyduj czy kupujesz torebkę u siebie czy nie ? Jakaś się nerwowa zrobiłaś po tym wyjeździe ! :D A co do 17 kwietnia - dla mnie bomba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe dlaczego 17 kwietnia... Ale moze byc Dzien Tanczacej... Heh... dokladnie miesiac po Dniu Sw. Patryka... moze jakos zapamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za walka ze zlem...? :P Bo nie wiem :D Moze tez bym powalczyla... Zapowiada sie niezle... Jaka polewke...? Nic sie dzis nie chwalilas, ze masz polewke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie 18 cm ... też nie jest złe. Wyślij KO bo zgubłam jej adres. :D MB to nie jest zło - a jeżeli nawet to ... zło konieczne w mojej firmie. A jak Twoja walka Dobra ze Złem Tańcząca ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wazne, ze nic nie rozumiem... Nie przejmujcie sie mna... Ja tu posiedze cichuytko w kaciku... Mleczka sie napije... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - Ty nie pisz, że nie palisz ! Popalasz i to nieźle - miałam próbkę u siebie, widziałam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fuj!!! To Wy mi przysylacie... No naprawde... to takie nieprzyzwoite... Czuje sie zgorszona :P A ja zakumalam, ze P to piwo, a nie faje :D Dobra jestem, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko - myslałam, że o fajkach piszesz bo do tego się przyznaję ! Jakie ciastka ? Dla kogo ? Dla opiekunów pieska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - napisałaś, że nieprzyzwoite. Dla mnie to to samo co obrzydliwe. Więc podobało się ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie obrzydliwe to nie to samo co nieprzyzwoite... Obrzydliwe jest np zarcie patrzace talerza... ale nie jest nieprzyzwoite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię jak coś łypie na mnie okiem z talerza ... Zgroza !!! A jaką polewkę Tańcząca dziś miała ? Zgaduję, że w związku z sensacjami żołądkowymi to był rosołek ... nie napiszę z kogo ! :D Jaka jest różnica między żabą a Flowką Tańcząca ? Żadna - bo jedna i druga kuma !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×