Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A do mnie, nie dość, że drukowanymi to powoli i wyraźnie proszę! Chyba zaraz się spacerkować pójdę....może mi się umysł przewietrzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że jako tako funkcjonujecie. Im dalej tym lepiej będzie ! :D No właśnie - co ta Tańcząca dzisiaj konsumowała ? :D Ja jeszcze nic więc idę coś wciągnąć a potem szykowanko do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta godzina dłużej to mi pasuje ! W każdym aspekcie ! TWA - jak stosunki ? Miałaś o .... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku ............... strzelają w moje wymiziane okna!!! [TWA kuli się pod parapetem, zagląda...rozglada się i co widzi... Ptaszysko szykuje następną serię]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak w Polsce, zmiana czasu z zimowego na letni nastepuje pod koniec marca (ostatnia niedziela marca o godz. 02.00 rano, dodajemy 1 godz. do obowiazujacego czasu), a z letniego na zimowy pod koniec pazdziernika (ostatnia niedziela pazdziernika o godz. 03.00 rano, odejmujemy 1 godz. od obowiazujacego czasu). Ptaszysko ja czesna jestem i tomna!!! Energia mnie dzisiaj rozpiera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMA30
taaaaak...kawka,,,kawka,,,,koniecznie,,,,i kobieta...zdecydowanie...żaden tam facet...;)))))mmmmmmmmmmm........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodajemy.... czyli z 7 robi sie 8... a co za tym idzie krotszy sen... :O ROMA---> ze facet to ok... Ale Ty kobita... rozumiem...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze krocej!!! Ja juz sie boje!!! Zwlaszcza, ze moj plan nie wypalil :( Teraz juz spie... nie budzic! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMA30
yessssssssss.......kobieta ze mnie z krwi i kości....;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiziałam okienko, cudne nowe zasłony powiesiłam!!!:D [TWA niczym King Kong wali się w piersi z zachwytu na sobą, ech...utrzymanie " idealnego " porządku w domu to jest to :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMA30
aj,,,kocham ,kocham,,i wielbię;)))pod właściwy adres powiadasz...?':)hmmmmmmmmmmmm.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO [TWa cichutko podchodzi do biurka Ptaszyska...cisza... lekki oddech...kochaniutka - budzi mizianiem - już koniec spania w pracy, idź teraz spać w autobusie:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko Ja mam w pracy luzy (czasami) ale żeby spać ? Na coś takiego to sobie pozwolić nie mogę ! Gdzie Ty pracujesz? Tańcząca Ja mogę zacząć z DB-E już po 16 ale czy on to przeżyje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie w ZOO ! To ja też chcę w UP pracować ! :D TWA Przypominam Ci dziś o 23.30 TVN serial ! Wybrańcy obcych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie chciałabym żeby facet na mnie zszedł ! Rany boskie ! Miałabym wyrzuty do końca życia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×