Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No co Ty Moniał ? Nie dajemy tylko bierzemy jak dają ! Dawać będą jutro u mnie ! Na kolacji biznesowej. To se pójdę ! A co ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie wiosenne roboty drogowe nie zaczęły to skąd Ci mam walca wziąć ? :D :D :D Inne to może bym znalazła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę mi z ulicy wracać! Zimno jest. Chcecie walce??? :P Ja chcę Malibu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIST GOŃCZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pilnie poszukiwana KRWAWA ORLICA vel PTASZYSKO !!! Ktokolwiek zna miejsce pobytu lub widział poszukiwaną proszony jest o zgłoszenie się na topiku i poinformowanie zaniepokojone koleżanki !!! P.S. Poszukiwania zaczynamy od klatki z łabędziami w Toruniu !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam z tej ulicy idę na wały a potem pod nasyp, wracając zajrzę do jej gruchota, może się w bagażniku zgruzowała:P W najgorszym wypadku w jakimś karmiku wyżera okruszki chleba biednym ptaszeczkom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo matko...jak klatka z łabędziami w Toruniu...to już po Ptaszysku :O Następną puszkę piwa otwieram. Na pohybel!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał Czy Ty juz jesteś w stanie wskazującym ? Do czego to doszło, że z pijaczkami się zadaję ? :D Tańcząca - jakie rezultaty poszukiwań na wałach ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow---jaki wskazujący, jaki wskazujący???? I znów puszke otwieram.... Wały??? Koparki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moniałka - wały są wrocławskie i tam Ptaszysko pije z gwinta PO ! :D Jakie koparki ? Była mowa o walcach ! Więc teraz jest remis : dwie baby z Wrocka i dwie z Pyrlandii ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale MB Ci u mnie smakowało, co TWA ? :D Pijaczki i tyle ! Jedna leży już pewnie zgruzowana po browarze. Druga pije browar i też zaraz będzie leżeć. Trzecia udaje, ze nie pije ale żaluje, że ją malibu ominęło. Czwarta będzie pić jutro ! Kwartet jak cholera !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koparka czy walec....co za różnica????? Wały.... Wrocław...dobra łapię. Piwo dobre....oj dobre :D I ja nie jestem zgruzowana :O Jestem zdeterminowana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wal śmiało co Ci na wątrobie leży Moniałka ! Ta determinacja to w jakim kierunku zmierza ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca Ty wiesz, ze ja tu towarzystwo do MB mam zawsze w godzinach od 8.00 do 16.00 ! I szkoda, ze Cię tam nie ma ! Moniałka - a taka byłaś cichutka jak tutaj przyszłaś ! No proszę - takie ziółko ! To mów od razu od czego jeszcze jestes uzależniona ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzależnienia zaraz.... No piwo wypiję, papieroska wypalę......Miziać się nie mam z kim...to sobie psa miziam....za uszami :D Zaraz...uzależniona :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka mądra laska jesteś, sprytnie to sobie wykalkulowałaś, ja tam u Was tyrka, papierki, porzadki, listy itd a WY chlańsko!!! A tak chociaż chwilę musicie popracować, aha warunków nie ma...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka - a już myślałam, że odstajesz od tego towarzystwa ! A to chyba ja odstaję bo jako jedyna tutaj nie mam zwierzaka w domu ! Tańcząca - warunki do pracy są i do MB też ale już nie zawsze ! Byłaś, widziałaś - sofki też sa jakby co ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS z wiekiem zamiast opadać to ho, ho !!! Szukaj, szukaj - potem mi nagrasz i wyślesz. Już się nie mogę doczekać jutrzejszego dnia !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×