Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Pomiziałm psa i teraz mi z łóżka nie chce zleźć...To niby gdzie ja mam spać?? Ide na psie posłanie się skulić..... Najpierw do barku jeszcze zajrze.... :D Ja też bym popatrzyła jak SS się mizia......cokolwiek by to nie znaczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow---mam nadzieję, że to nie do mnie te \"???\" :D Eeee.....idę na psie posłanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio oglądałam taki program o udzielaniu pierwszej pomocy. Nacisk na klatę a potem usta-usta. I te usta to mi się podobają ! :D I proszę - przydało się ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow--- usta- usta zawsze się przydają.....No, dobra czasami. Pies nie złazi, ja złażę.... O Mam jeszcze jedno piwo :D Cieszyć się? Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka - jeszcze jedno czyli które ? Przyznaj się ! :D Myślicie, że jutro usta-usta się przydadzą ? Przecież nie mam zamiaru go wykończyć tylko ... wykorzystać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczyć mam teraz? :O \"Adin, dwa, tri, czyteri, piat, wyszoł zajczik paguliat....\" A nie....to nie to :O Nie liczyłam, pies nie złazi...... Flow---wykorzystaj go!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka - mnie dwa razy nie mówić ! I tak było zaplanowane ! :D Tańcząca - Krwawa Mary ? Co mam jutro zamówić do żarcia - tak jak mówiłyśmy ? :D Podwójne fryty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podwójne...bo na fryty to i ja będę..... Ot......pech :O Idę na psie posłanie.... :O DOBRANOC tak zwana...... Łóżka nie mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pamiętam. Tylko potwierdzenia potrzebowałam. Oczywiście mam problem co ubrać. :D Ale w tym mi nie pomożecie niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wersja odpada - przecież najpierw kolacja, nie ? I futra nie mam. Reszta leży i czeka na okazję ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten spaniel Moniałki to jakis mutant ! Pewnie dlatego, że mu daje piwo pić ! Dobranoc Moni ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---jak śpi osioł to waży zbyt wiele :O Na siłę go nie zepchnę. Bo go kocham, mizam za uszkami i ..... w ogóle. Może razem się zmieścimy??? Idę spróbować! [do łóżka się próbuje wepchnąć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro Was rano budzić nie będę ! Śpię snem zasłużonej pracownicy po długim tygodniu ! I nie krzyczeć mi tu, ze kawka ! Wstanę to sobie zrobię ! DOBRANOC WSZYSTKIM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ta za krzyki w nocy TWA ? Mówiłam żeby delikatnie budzić ! Po śniadanku i dłuższej rozmowie telefonicznej jestem, kwaka tez jest ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×