Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Znowu nie mogłaś spać chichraczko ? :D Ja tu od rana ważne rozmowy przeprowadzam - nie napiszę, ze na szczycie ale miło pogadac z kimś kogo sie daaaaawno nie widziało. Ktoś wie czy Ptaszysko żyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brokat jest na każdą okazję - nawet na kupno kiełbasy. I pazury tez można wybrokatować. Ale Ty juz nie masz pazurków ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie mów, że w twoim Tańcząca ! Jaka dziś polewka ? Bo u mnie puste gary - luz blus ! :D Nic nie muszę dzisiaj ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zaczynam soki sssać ! Najpierw R. Przed chwilą DB-E. Zwariuję !!! :D Od nadmiaru tez można oszaleć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polewka wczorajsza ? To źle prorokuje. Przeciez wczoraj Ptaszysko zaginęło ! Trza będzie dochodzenie w sprawie zrobić. U mnie piórek nie ma ale jak by sie przyjrzeć we Wrocku ... coś się znajdzie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad u mnie dziś ptaszysko :D duszone... TWA---dawaj ten brokat na ślipia. Nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć w kolejce po kiełbase....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa obowiązków wypełniona. Tańcząca - czy brokat zrobił wrażenie na kiełbasie ? Moniałka - to Ty jestes zbrodnicielka Ptaszyska ! Duszone Ptaszysko ? :D Przynajmnie podaj ładnie ozdobione - w końcu to ostatnie wrażenie jest najważniejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Lo matko!! Ladne kwiatki!!! Chcieli mnie udusic ugotowac, usmazyc... i co jeszcze??? Dobrze, ze wszystkie w stanie wskazujacym zabraly sie za gotowanie... Pomylilyprodukt rosolowy i jeszcze zyje :D Ciekawe w takim razie co Wam sie dusi w garnku... :P znaczy kto... :P Mam nadzieje, ze listu gonczego jeszcze nie wyslaliscie... A jesli... z nagroda... to mam nadzieje, ze bez dopisku \"zawa lub martwa\" :P Ale sie wyspalam :D Chyba przesilenie minelo :D Snila mi sie galaretka z owocami... zjadlabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał zrobić, ale nie zrobił, bo zrobił ten, którego widać nie było, bo mi Pani w sklepie dała baleron i karczek i 10 zł zabrakło... Teraz dopiero maluje oko i idę do piwnicy... sprzątania dzień trzeci...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko żyjesz !!!!! Spałas przez 2 dni ? Ło matko - to ty teraz po nocach będziesz łazikować ! Ja nic nie gotuję ! Żadnego ptactwa więc nie do mnie proszę pić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :D Wstalam wczesniej. Smys przyszedl, odczytany, a jak... Tylko odpisac nie moglam... bo w drodze bylam :( Calych 2 dni nie spalam... bez przesady... Ale wczoraj bylam nie do zycia... A dzis sa ze mnie ludzie... :P flow---> Zwracam honor... Ty jedna sobie smaka na latajace nie robisz :P Reszta to "niecierpliwi mysliwi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - bo taka zła kobieta nie jestem ! Tylko czasami ... Też miałam ciężki tydzień. A następny nie zapowiada się lepiej ! Witaj wśród żywych ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Bo Ty nie umiesz praparowac... Najpierw to trzebaby bylo obskubac... :P flow---> Tez sie ciesze, ze zyje :D Zwlaszca, ze marny to koniec bylby... w garnku... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - marny ale jaki smakowity ! :D Ciekawe z jakiego ptactwa Tańcząca polewkę ma od wczoraj ! Bo skoro żyje Ptaszysko to czyje zwłoki tam pływają ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra....i Malibu i Advocaty pochowały po kątach A potem brokat na ślipia i cacy! A obiad będzie pyszny....oj, pyszny :D Idę sobie! Nie powiem gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka - tu się mówi gdzie się idzie ! A ja dziś idę na biznesowe negocjacje (ale to juz chyba pisałam wcześniej). Jak sie skończą to wie tylko Bóg i ... ja ! No ... i może DB-E !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> :O smakowity dla kata! marny dla ofiary... :O Tanczacej sie pewnie powalilo... dostala oczoplasu i golebia gotuje albo inne kuraki... :P monial----> Kto daje Malibu i Advokata?! JA tez chce!!! Brokat na slipia...?? O_O Znaczy, ze co...? Opisz to technicznie... I kolejna co o zarciu mowi... juz sie latajace udusilo...? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość od pierwszego... węchu Naukowcy odkryli, w czym tkwi tajemnica nagłego olśnienia inną osobą. Otóż winowajcą jest nos, który wychwytuje roztaczające się wokół nas feromony - bezwonne substancje produkowane przez nasze ciało, a które działają na ośrodki seksualne przeciwnej płci. Jeśli nasze feromony odpowiadają jakiejś osobie, czuje ona do nas nieprzeparty pociąg. Niestety, współczesny zwyczaj zlewania się perfumami skutecznie zabija delikatny zapach naturalnych feromonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj na ślipiach może nie az brokaty ale cuś fajnego ! I pazurki bedą francuskie. I ciągle nie wiem co ubrać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PTASZYSKO !!!!!!!!!!!!!!!!! Palpitacji zaraz dostanę!!! 1. musisz mieć kasę!!! 2. idziesz do drogerii (firmowa ma być) 3. kupujesz kredkę do powiek - mówisz poproszę kredkę do powiek w kolorze... i tu mówisz jaki chcesz... 4. płacisz 5. przynosisz do domu 6. bierzesz lusterko do ręki 7. podziwiasz się, jaka jesteś piękna 8. zaczynasz malować powiekę lewą, potem prawą 9. ponownie wpadasz w zachwyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ślicznie Tańcząca ! Jak ktoś tego nie zrozumie to będzie głąb ! Słyszysz Ptaszysko ? To do Ciebie piję ! :D Tańcząca - ty zdolna bestyjka jesteś ! Jak szyfrem to szyfrem i nikt nie kuma. Ale jak dasz instrukcję to mucha nie siada ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×