Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> Maniaczka firanek, heh... :P CO ja Ci moge polecic...?? Przeciez to Ty jestes bardziej na biezaco... :P Taaa... jak ten sygnal to byl pikacz... to mi na rece kaktus urosnie... Lecialam z herbata przez cale mieszkanie, polowe wylalam... nie zdazylam... oczywiscie - ale to napewno nie wygladalo jak pikacz :P Juz ja sie znam na tym :P Jak to co Ci po moim glosie... No chocby dla roznorodnosci... a nie tylko flow i flow... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko co Ci trzeba zrobić, żebyś Ty kiedyś zrozumiała!!:P Nie chcę mi się co chwilę, logować do MP, żeby Ci smysy wysyłać, daje sygnała to właź na kawkę... tak jest ustalone i proszę tu Pani Prezes nie zmieniać regulaminu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jezeli to byl pikacz to ja jestem swiety turecki!! :P CAla muzyczke wysluchalam i 3 razy zdazylam sie zastanowic, czy jednak nie powinnam odebrac :P Po cholere do MP... Przeciez do mnie mozesz wysylac smsy z GG, z www.plusgsm.pl, nawet z @... tyle jest innych zrodel dostepu do mojej komorki... Ja MP tez nie lubie... wciaz sie samo wylogowuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NI 2...?? prosze o rozszyfrowanie... ;) Casanova nie dla mnie... Dobra... to ja polecam: Bandyci Telefon Zgadnij czemu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A zgadlas... Jest tak jak mowisz :D Bandyci sa... A jak... Myslisz, ze skad ja wzielam...?? :P Z GG mnie wywalilo... :( I nie chce sie wlaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jezeli to bedzie to co masz w stopce to nie bedzie to kicha :D A ja ide spac... Ostatnio mam faze ;) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek!!! Ptaszysko w objęciach futrzaka, Flowka w objęciach DB-E a mi biednej Przystojny narobił ochoty na śniadanie, ale tak mnie wkurzył, że nawet kolacji nie zjadł... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. :D Ranny spacer na dworzec wcale nie jest taki zły. Ale rozwaliła mnie ta godzina do przodu. Zdecydowanie jej zabrakło !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! siersciuch---> Pogielo...?? W niedziele?? O_O Tez juz nie spie :D TAki ze mnie poranny ptaszek :D A teraz do roboty... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - Przystojny nie umie dobrze zapunktować ! Niech się zapisze na jakiś kurs czy cuś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wyjątkowo dzisiaj brakuje ! Godzinę zmieniałam jak należy: o 2 w nocy ! Latarnie się zapalały i gasły Tańcząca ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmienilam jak narazie tylko w komputerze... Znaczy sam zmienil ale zapytala sie czy dobrze... ;) A w budziku zmienie moze wieczorem... jak bede nastawiala na jutro rano... ;) Wy cos pilyscie, ze czerwone latarnie Wam sie pala...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę Flowka, bo mi cały czas coś mrygało przed okami:P Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy -----> ZOO KO -----> 500 i 1000 i 4500 = 3x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 = 3x TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 ----->5x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Nie tylko tu... :O Jakby podliczyla wszystkie statuetki to by wyszlo, ze ma za maly metraz mieszkania, by wszystko pomiescic... Tanczaca----> Co Ty tak pozno wstalas... BIerz przyklad z porannych ptaszkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ja piłam Absoluta. A Tańcząca pewnie napój do rur ! Niektóre napoje działają na wyobraźnię ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godziny... jak juz mowilam... brakuje mi zawsze :D A co to ma wspolnego z moim sokolim wzrokiem to nie wiem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko Ty nie kumasz przez to przestawienie godziny ! Przecie Tańcząca to się pierwsza wpisała o 9.47 ! :D Ja byłam druga ! Ty ostatnia ! A Absolut jest pycha ! Najlepiej z sokiem pomarańczowym ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcale, ze nieprawda!!! Pierwsza byla siersciuch... o oblednej porze :D Sok pomaranczowy niefajny jest... a jeszcze z wodka... :O Wole czerwone... ewentualnie jablkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×