Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> Juz ja wiem swoje... Przywitalas sie i dalej poszlas w kimono... Tak sciemniac to i ja potrafie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak sie mozna nie wkurzyć, mówię Przystojnemu wczoraj, żeby mi kupił kaktusa, a ten poszedł i zapłacił za multiwitaminę!!! KAWA na ławę!!! Mówisz i masz!!!! Mi też Flowka się podoba... a kiedy mi tak powiesz?:p Czerwone światło w kropelkach wody, cudownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się przywitałam i nie poszłam w kimono ! Moje kimono dzisiaj było bardzo krótkie - stanowczo za krótkie ! Pewnie jakąś drzemkę złapię po obiedzie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę mi tu nic sugerować Ptaszysko !!!:P Byałam z Pichą na dłuugim spoacerze i było kąpiu, kąpiu!!!:D Ale łóżeczko się prosi, bo niepościelone, jak Flowka skończy świergotać idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz na jakiś czas to Tańcząca może wstać o przyzwoitej porze ! :D Kogoś to dziwi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jak Ty dnia wczorajszego włączałaś te latarnie, to ja poszłam do swojego wielkiego podwójnego sklepu i wyobraź sobie, że nie kupiłam ani okapu ani podstawy, bo ... nie było... Jak to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko nie licz na to, że co 5 minut będę się logować do MP i słać Ci smysy :P Flowka ja się obeszłam ze smakiem!!!:( Ani miziania, ani kaktusa, ani śniadania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrakło ? Poczekaj na promocje - jeszcze skorzystasz na tym ! Ja mam w planach kupno bambusa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> NIe licze ;) A teraz to byl wyjatkowo dluuuuuugi pikacz :P What\'s up duck...? :D Bo ja pracuje troche... ;) To nie jestem zsieciowana non stop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - przetłumacz ! Tu się pisze po polsku ! Sierściuch - spałam zdecydowanie za krótko i za szybko ! Tańcząca - gdyby nie Ty to już dawno bym się stoczyła ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Specjalnie dla Ciebie: \"o co biega kaczorze?\" (chyba :P ) Stoczylabys sie gdyby nie latarnie czerwone...? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego tu jestem... co by ta inteligencja i na mnie skapnęła , bo braki nadrabiać należy i uczyć się od najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się posikam zaraz ze śmiechu Ptaszysko ! :D Wiesz kiedy zapalają się czerwone latarnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informuje uprzejmie, że dnia dzisiejszego polewka grzybowa z makaronem na stole TWA:P Jakieś TY fantastycznie pojętne Ptaszysko, masz rację, zawsze Flowka ostatecznie może się oprzeć o latarnię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze wiem... Fenomen czerwonych latarni rozgryzlam jeszcze zanim Wy o nim wspomnialyscie :D Przecie zjestem inteligentna i blyskotliwa bestia... I tej wersji sie bede trzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zapalałaś kiedykolwiek czerwone latarnie Ptaszysko ? Bo coś mi świta, że piszesz ale nie bardzo wiesz o czym ... :D A odpowiedź była nad wyraz inteligenta - wiem, ze nic nie wiem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to idę pogasić wszystkie rodzaje latarni. Obiadek zrobię i zjawię się później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka a z czego Ty ten obiad gotujesz, jak od trzech myślałaś jedynie o mizianiu! :P [ TWA wpadła do domu zdyszana, siedzi bezradnie w fotelu, patrzy tępo w monitor, znowu nie ma tego, czego pragnie, ani kaktusa, ani liczi, był tylko granat, heh...zaspokoi się pineapple]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Czytam sobie Twojego przedostatniego posta i wiesz co przeczytalam zamiast kwiatka... I juz mialam napisac \"fuj\" az doczytalam, ze to botanika jest, nie anatomia... :P pinaple to dobre... Przynajmniej lepiej brzmi... Tak po ludzku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×