Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

To ja jednak napisze... FUJ!!! Ja tam lubie soczki z polskich owocow... :O lo matko!!! A z bambusem co sie robi...?? Bo myslalam, ze sie go wiesza w oknie... ale teraz to juz nie wiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitaya (pitaya dulce - słodka pitaya, pitaya agria - kwaśna pitaya, pitaya de Mayo - majowa pitaya, pitaya amarilla - żółta pitaya, pitaya roja - czerwona pitaya) miejscowa nazwa (Ameryka Południowa) jadalnych owoców kaktusów kolumnowych, np. Stenocereus griseus, S.queretaroensis, S.stellatus, Selenicereus megalanthus, Hylocereus undatus Pitahaya miejscowa nazwa (Meksyk i Am. Środkowa) jadalnych owoców kaktusów kolumnowych jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wiem, ze na bambus sie idzie banany prostowac. I nie wiem po co mam isc... a juz tym bardziej gdzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - odpowiadając na jakże istotne pytanie w sprawie obiadu : pomyslałam wcześniej co by się zaopatrzyć w jakieś mięcho aby w trakcie miziania ta myśl mi nie przeszkadzała ! :D Najgorzej jak Cię coś rozprasza ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francuski juz zmyty. Jakoś za szybko go robiłam i łapki mi się trzęsły - nie był najwyższego lotu więc już go nie ma. Może wieczorkiem coś pomaluję ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym postrzelala... Zawsze chcialam isc na strzelnice... :) A z luku juz strzelalam... Prawie trafilam... w tarcze... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dary losu ! Ptaszysko - podobno masz orli czy sokoli wzrok ... nie pamiętam ... i w tarczę się nie zmieściłaś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie ! U mnie dziś na obiad nie było nic z duszonego ptactwa ! :D A jak już mam coś takiego w menu to nie piszę żeby Ci Ptaszysko przykro nie było ! :D Za młodzi na sen, za starzy na grzech ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×