Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko a Ty musisz zaraz tak wszystko poważnie traktować? Jak młodzieżowe to co? To mi już uzywać nie można?:P Ja tam się młodo czuje, jak mlodzieżowa 40-stka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, koniecznie !!! Będziemy miały strefę 11 z Ptaszyskiem !!! Połączenie bezpośrednie z zaświatami !!! :D Idę na zakupy dziewczynki. Odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak trzeba to sie czuje mlodziezowo, jak trzeba to sie wybieam na tamten swiat... Elastyczna jestem... A jesli chodzi o \"laski\" to radykalna :D A po co mi net w trumnie...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźnia to proces poznawczy, definiowany jako: - umiejętność przypomnienia sobie lub wytworzenia w umyśle dowolnych bodźców odbieranych przez zmysły: obrazów, dzwięków, zapachów, smaków, wrażeń dotykowych. Wyobraźnia pozwala na mniej lub bardziej szczegółowe tworzenie w umyśle dowolnych sytuacji zaistniałych, hipotetycznych lub nie mogących zaistnieć w rzeczywistości. Ma związek z marzeniami sennymi. - umiejętność przewidywania możliwych, przyszłych zdarzeń na podstawie bieżących informacji, umożliwiające uniknięcie pewnych negatywnych zdarzeń lub przygotowanie się do nich, jeśli są niemożliwe do uniknięcia. W tym sensie używa się tego słowa w zwrotach \"Kierowca jeżdżący z wyobraźnią\". Wyobraźnia To samodzielny proces toworzenia obrazów (wyobrażeń) na podstawie minionych spostrzeżeń. Wyobrażenia są obrazami przedmiotów lub zjawisk, których nie postrzegamy w danej chwili. Wyobraźnia jest procesem, a wyobrażenie jego produktem, rezultatem. Wyobraźnia człowieka jest ściśle związana ze spostrzeganiem, z pamięcią, z myśleniem, a nawet z uczuciami. mimowolna dowolna odtwórcza wytwórcza (twórcza) konkretna fantazyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z wyobraznia...?? Nie... Ty chyba nie myslalas... Nie... no... nie mow, ze mialas choc cien nadziei, ze to przeczytam... :P Phi... oczywiscie, ze wiem gdzie poszlas... Do tego zadna wyobraznia nie potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie oglądałam swoich kości. Płuca i owszem. I nawet okazało się, że mam ! :D No ... zakupy zrobione. Zakupiłam duża ilość wody do picia ... na wieczór Tańcząca ! I buciorki oglądałam. Niby są ale żeby tak coś w oko wpadło ekstra to ... raczej nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez kiedys poszlam sprawdzic czy mam pluca... Ale wlasciwie to ja ich nie widzialam... W kazdym razie ponoc mam... I kosc kiedys tez ogladalam jedna... bo bylo podejrzenie, ze z jednej zrobily sie dwie... ale mocne kosci mam :D Osteoporoza mnie jeszcze nie dopadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się Ptaszysko, że się złamałaś w jednym miejscu ?! :D Nie pamiętam żeby mnie coś takiego spotkało. Ale życie jest jak pudełko czekoladek ... Śmigam robić obiad. Muszę coś zjeść bo dzisiaj znowu do wieczora nasiadówa w pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie przecie, ze sie nie zlamalam... Kosc cala... Ale bylo podejrzenie... Stluklam sie tylko, kolano stluklam ;) Aaaaa... no sory!!! Czaszke tez mi przeswietlali!!! Bo tez bylo podejrzenie pekniecia :P Ale tez mam mocna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi... oczywiście, że wiesz gdzie poszlłam... Do tego żadna wyobraźnia nie potrzebna, bo... Ci powiedziałam!!! I zmokłam w nowej kurtce z L i zmokły mi nowe buty z B i kości mam krzywe, wpłukały mi się do kanału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z czego masz kurteczke i buty... L... z lamy :) B... z byka...? :P I nie znam sie na anatomii na tyle by wiedziec do jakiego kanalu wpuscilas swoje kosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zalezy ile Volt (czy tam Watt... nawsze myle napiecie z natezeniem :P ) A ja znam tylko jedna Pania Prezes... I Vice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede musiala wspiac sie na wyzny swojej wyobrazni, zeby poczuc ten wspanialy smak na jezyku :D A teraz ide wszamac calkiem realnie calkiem rzeczywiste pierogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto powiedział, że o suchym pysku ? :D :D :D Trzeba się znieczulić żeby przeżyć dzień w biurze ! W tym biurze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czesc baby!! :D A ja mialam do domu jechac... Ale szef mnie wstrzymal, bo pisze cos i bede mu potrzebna do drukowania... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooo! Ptaszysko ! Jesteś a ja niestety biorę się do poważnej roboty ! Wynik finansowy to ważna rzecz dla firmy ! A Tańcząca po obejrzeniu swoich kości padła z wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zycze Ci, by wynik wyszedl dodatki... bo to bedzie oznaczalo, ze jeszcze troche popracujesz ;) Tanczaca pewnie zlokalizowala jakies dodatkowe, nadprogramowe chrzastki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadałam na chwilkę, bo jestem teraz kobieta klozetowa, zamontuje i podłączę spłuczkę i napije się wreszcie kwaki:D Cały dzień śmigam, nawet nie wiem kiedy minął:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×