Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Placuszki poproszę ! Jak będzie dobry rzut to dolecą. Zielone czy brązowe - wszystko jedno byle były jadalne Ptaszysko ! :D Tańcząca - czyżbys była w ekskluziw sklepie ? Zielona bluzka z falbankami ? Jakieś szczegóły ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko... juz myslalam, ze o cos innego chodzi... Propozycja - ODRZUCONA... Widzisz, ze jest zamowienie na placki... PLACKI musza byc :D Chce wyprobowac zielona patelnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że Ptaszysko poszło jeść na naradzie ciastka i paluszki a Flowka zapija smutki MB, mogę w spokoju ducha szykować farsz:P [TWA - myśli czy jeszcze ujrzy kiedyś świat po plackach hmm.. Ptaszeczku a Ty umiesz gotować?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie wielebne grono nie zebralo :P I nie bedzie dzis ciastek :( Tylko pretensje, narzekania, waty i takie tam... Sama radosc :O A skad!! Nie umiem gotowac :P Ale placki robie od czasa do czasu... Jak dotad wszyscy co jedl;i to zyja... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę ryzykować Ptaszysko!!!:P Mam jeszcze tyle do zrobienia w życiu!!:D Zgłoś wniosek racjonalizatorki ! Wstań i powiedz: Dzień bez ciasteczek na zebraniu szych w UP, to stracony dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Odrobina adrenalinki jeszcze nikomu nie zaszkodzila... Zarcie moich plackow z zielonej patelni = odrobina ryzyka :D Wstalam i mowie: \"Dzień bez ciasteczek na zebraniu szych w UP, to stracony dzień\" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowa o jakimś święcie ... hmmm ... nie jestem na bieżąco. Podejrzewam cuś ale nie wiem czy w dobrym kierunku ? :D MB ciąg dalszy bo szef w domu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten sposób to ciasto zostanie i jutro będziesz dorabiać znowu farsz ! No właśnie - gdzie są te co były i się zmyły ? Meldować się w podskokach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A... to ja myslalam o innym swiecie... O tym pierwszym... o tym z Twojej stopki... Ze mna to nie swieto... :P Zeby bylo swieto to mieszkanie musi wygladac odswiietnie. Mojemu do tego daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ziemniaki z serem Ci smakuja?? O_O To dobrze... znaczy, ze nie jestes wybredna... To moze moje placki zaspokoja Twoje podniebienie :D O_O Nie wiedzialam, ze CF jest czekoladowy... Myslalam o czyms innym... CF to kcem, kcem, kcem!! :D Ale buzi to juz nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam... Czy wszystko musi byc czarne albo biale...?? Nie ma szarego...??? Ja chcem to co posrodku :D CF nie musi byc czekoladowy - i tak bym nie zjadla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - masz ochotę na CF ? Takiego z krwi i kości ? Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!! Tańcząca - Ty uważaj dzisiaj na nią ! Ona ma jakieś niezaspokojone żądze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwoita to byłaś do czasu kiedy nie zobaczyłaś CF ! :D Teraz to tylko pozory stwarzasz ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Go juz dawno zobaczylam... Ale zawladnal moim sercem gdzies tak na jesien... :P Jesienna milosc :P Ale platoniczna!!! Nic w niej nie ma nieprzyzwoitego!!! Jakie pozory?!!? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×