Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

To sie telepatia nazywa... Kurka... dna jeszcze nie widac...??? Ale ktorej butelki?? :P JA juz tez nie wiem kto za tydzien odpadnie... Ale wcale nie wiem, ze Mroczek wygral. Niby czemu? Do konca jeszczez daleko :) Jak narazie to On mi sie podobal bardzo w sambie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co widac w buzi...? O_O No wiesz... taka dewiacja... Nie wiem jak Ty... ale ja go sobie nie wsadzam do buzi... :O Zreszta mam tera 2 cudy techniki... Jeden sie laduje, drugi uzywam :D 6,5l... no... to ja bym byla sztywna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walusia
KAWKA-to uwielbiam.nie wyobrazam sobie zycia bez kawki.....coc pozna pora dnia,to zmykam sobie zrobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ładujesz w dupkę to skąd wiesz czy już dostatecznie naładowałaś ? Ptaszysko Jak cud na d... to masz tez g...;( Moj musk ma się doskonale, właśnie kolejną szklanice wychyliłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam tak na oko... Nie sprawdzam... ;) jakie \"d\" i jakie \"g\"...? Po nastepnej muskownica moze zaczac szfankowac :P To sie zawsze tak niewinnie zapowiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak juz mowa o organach - to moje serce pragnie snu :D W kimonko uderzam!!! Aha... i popatrz ostatni raz na Big Fut'a... bo zaraz umrze smiercia tragiczna... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto powrot na stare smieci :D A wokol jajka to jakies gasienice sa... Nie zwrocilam nawet wczesniej uwagi ;) PO cholere gasienice na swieta... Wcale mi sie swiatecznie nie skojarzylo... no ale zobaczylam jajo i wyslalam :P Ja nie z tych co pol dnia siedza, przebieraja w kartkach i mieszaja w jajach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto jest zazdrosny? Ty?? O co? Wlasnie dlatego sie do wyrka spiesze... bo zaczynam coraz mniej kumac :P flow to balowala caly dzien, ciagnela z gwinta, a ja mam teraz zarywac noc, bo zaraz bedzie??? Lo matko!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ? Tam u T jakaś z pałą latała :P No to się Flowka ubawi, bo ona też widziała te gąsienice :P Jaka noc? gdzie? kiedy? Czy to ma jakieś znaczenie - pora dnia - względem kumania? ;) bo muszę skromnie przyznać, że nie zauważyłam różnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walka z Żubrem wygrana ! Nie dla wszystkich niestety ! Ale to szczegół ... Ptaszysko - gdzie ty widzisz gąsienice ? Chyba w ogródku z ziemi ! Co ty za jajcio wysłałaś Tańczącej ? Jakieą aluzje czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj znowu wiosna się rodzi, tysiącem kolorów rozkwita w ogrodzie, ptaki nie dają spać ... By poczuć, że coś na lepsze się zmienia, by zasiać w sobie trochę nadzieji kupiłam zielony płaszcz ... A. Lipnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×