Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Trochę sie zgubłam - to z jakim sosem będzie ten makaron bo krąży tu wiele różnych wersji ? Ciekawa czyje zdanie wygra ... Zwolenniczki Knorra i Winiar ... co za różnica - byle był jadalny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę sie zgubłam - to z jakim sosem będzie ten makaron bo krąży tu wiele różnych wersji ? Ciekawa czyje zdanie wygra ... Zwolenniczki Knorra i Winiar ... co za różnica - byle był jadalny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyzwoita, tylko nieruchana, znaczy nieśmigana :p a to skromna różnica:p Prawda Flowka? [ Wyrocznia w sprawach K-M musi zająć stanowisko, czy H-fuj na coś szkodzi ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H-fuj to jest H-fuj i wiadomo co oznacza ! Co dla jednych jest fuj dla innych może prowadzić do O ! :D To tyle - spadam do domku ! Do wieczorka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ w poniedziałek[ Prywatne Święto TWA] absolutnie nikt mi nie kupił żadnego prezentu, więc ( jak zwykle) dogodzilam sobie sama i kupiłam coś, co uwielbiam w ...gruszki :P [ mina TWA wyraża dezaprobatę dla niedomyślności Flowki i Ptaszyska] Idę na spowiedź!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mamy do myślenia - co jest w gruszki ? Wyspowiadaj się tylko solidnie Tańcząca i mocno bij się w piersi z żalu ! Ja ci odpuszczę ! Nawet to co dopiero masz zamiar zrobić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar się z Tobą ożenić Flowka:Pi to będzie najlepsza rzecz jaką w życiu swoim zrobię :P A Ptaszysko poszło żreć darmowe gołąbki:D Ciekawe ile poupycha po kieszeniach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka coś Ci się popierdaczyło, to ptasibalizm...:p Ja mam pierożki ruskie...ostatnio jak robiłam, skromnie zjadłam 15 resztę zapakowałam w woreczki po 10 i schowałam do zamrażary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak twierdzisz ? No to masz rację ! Ale to grozi zachwianiem równowagi w przyrodzie ! :D Nadzieja tylko w tym, że Ptaszysko nie wszystkie ptactwo i nie od razu zeżre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u was ale u mnie zrobilo się tak cieplutko, że chyba na weekend będzie można juz w pończoszkach wyjść ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka też ma kabaretowe podkolanówki ! Ale pończoszki ładniejsze ! Każdy ma coś w czym jest lepszy ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!! Flowka laska nebeska jesteś, świat o tym wie!:P Ale jeśli chodzi o cechy charakteru to różnimy sie tylko tym, że Ty masz do mnie więcej cierpliwości niż ja do Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe wyznanie ! A wczoraj jak głosu nie miałam to co było ? Z bezsilności, że nie możesz posłuchać świergotu to poszłaś spać ! :D Jak ja to wszystko wytrzymuję ? Medal poproszę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy nazwać jakoś szczególnie ten medal. Za zasługi na skypie czy cuś ... A może za nadzwyczajną dozę cierpliwości ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ulga !! Woda...woda...woda... cieszę się, jakbym na pustyni oazę znalazła:D Jeszcze chwila porządków i lulu, bo jutro bardzo pracowity dzień. Ha! zapomniałabym...witam o poranku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku dziewczyny ! Myslę, że gruszki wiszą Tańcząca ? I na pewno ślicznie wyglądają. Teraz kawka i pora wziąć się do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznie Flowka !!! [TWA po raz kolejny jest pełna podziwu dla swojego gustu] Ptaszysko mam taką nadzieję, że dzisiaj usłyszysz D, bo nie będę stała bez końca i czekała, dlatego, że Ty nie masz D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Co to takiego to ND i t d... :P Co to takiego te gruszki...? A ja nie jadlam golabkow... To byly... normalnie no... strusie to byly!!! Takie wielkie, ze mi sie na talerzu nie miscily na dlugosc... Zezarlam cale 3 takie wielkie :D A do kieszeni nie upychalam... Ja sie kulturalnie zachowuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Zdziwie Cie!! Wiem co to D :D [wypina piers z duma...] To, ze nie mam D, nie znaczy, ze nie uslysze D... To by bylo bardzo wskazane nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Ptaszysko !!! Napchałaś brzuch to i kumanie się najadło i funkcjonuje :P [szczęśliwa, że czarna noc jej nie zastanie na nieznanym terenie] Gruszki to są owoce i wiszą sobie, a ja na nie patrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna noc... na nieznanym terenie... Az tak sie chyba nie najadlam :P Aha... rozumiem... TAKIE gruszki :D [juz widzi oczami wyobrazni rosnaca na srodku pokoju Tanczacej zielona grusze z zolciutkimi owocami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×