Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko mam dla Ciebie cuś pięknego z pióropuszem:D I nie jest to CF:D [TWA zdecydowanie nie widzi powodu dostarczania nowego CF, skoro ten co jest, świetnie się spisuje i powoduje, że KO ma niekończący się O]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ty nie widziwiaj, dobrze...?! :P Ja Cie uracze kluskami i sosem, ktorego nie lubisz a Ty mi gratisy masz zamiar przynosic... :O Chcesz, zebym miala potem kaca moralnego...? A dla mnie kazdy nowy CF jest dodatkowym powodem do O... Sama mowilas, ze O... nigdy dosc :P Teraz bym chciala takiego ruchomego, heh... Marzenia scietej glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem do kogo się odezwiesz Flowka? Ja i Ptaszysko będziemy miały gęby pełne klusek z pieczarkami, to na pewno nic nie powiemy :D Popiszesz sama a my potem poczytamy te wypociny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> No ale jak Ty mi wytyczne dalas jak ja juz sie oblowilam w sosy w sklepie... Ja trzymalam reke na pulsie od samego poczatku... Dlatego taka dobra salatka Ci wyszla :D [zastanawia sie jak wyglada bardziej elegancji sos...? O_O ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mam 2 tajniackie nicki... :P Poza PCT i ST... :P Ale wieksza aktywnosc wykazuje pod tym moim jednym jedynym :D Przyzwyczailam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , tak Ptaszysko masz racje , oczywiście , tylko dlatego:P [TWA ukradkiem się śmieje, niech se Ptaszysko myśli, że się tak dobrze zna na przepisach jedzeniowych, TWA życzliwa jest, nie będzie KO wyprowadzać z błędu]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Az ja duma rozpiera na samo wspomnienie salatki... w koncu nie kazdy umie zrobic taka pyszna salatke na odleglosc :D ] No dobra... troche mi pomoglas w wykonawstwie... ale i tak koncepcja i projekt najwazniejsze som!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowac 500g, czy 400...?? Bo wiesz... u mnie nie bardzo moze co zostac... :P I wymyslilam, ze beda 2 sosy... do wyboru... do koloru. Niestety oba Winiary :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo będę miała czas żeby tęsknić. Ciężka atmosfera w pracy. Jutro coś bardzo ważnego ma się wydarzyć i pewnie dlatego ! Wszyscy chodzą podminowani i mi się też udziela ... Tańcząca - chrzcin nie będzie. Numer taki, że zapomnij ! Niektórzy ludzie po 40 nadal mają jednak 15 lat ! :D Ptaszysko - dwa sosy do wyboru to już uczta. Niech TWA nie wybrzydza, że nie Knorr. Nafutruj ją a jeszcze ci pięknie podziękuje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie był celny rzut dziewczyny ! Nic nie doleciało więc idę do lodówki pooglądać półki. Może coś znajdę do żarcia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od świąt coraz więcej wolnej przestrzeni mam w lodówce. Nawet nie wiedziałam, ze jest taka duża ! :D Pierwszy głód zaspokoiłam ale do wieczora jeszcze tyle czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko przeszło samo siebie, ło matko, ruszyć się nie mogłam - dwa sosy jeden z dodatkiem całej masy pieczarek, drugi z piersią kurczaka - pychotka !!! nażarłam się sosów z makaronem !!! Nie będę mówiła ile przytyłam...:p W drodze do KO kupiłam w lumpie śliczną różową bluzkę, że śliczna - to powiedziało Ptaszysko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Now iem. Ciężkie to nasze życie. Ale już lepiej ... :D Ponieważ wszystkie trzy jesteśmy zmęczone więc mówimy : DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mówię : Witajcie !!! Akurat zakończyłam walkę z prądem, już się zastanawiałam czy ogniska nie rozpalić:P Trzeba się w końcu trochę pofilmować, bo jak rano Ptaszysko zapyta czego chciał nieznajomy, kiedy dzwonił, to nie będę wiedziała co powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Awaria prądu była też u mnie. Tyle, ze ogólnomieszkaniowa. Tańcząca - czy nieznajomy zadzwonił ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! flow---> To mowisz, ze ani jeden makaronik nie dolecial...?? A tak sie staralam :( A Ta Tanczaca to mnie tylko o zawal serca przyprawia: sos nie dobry, bo nie Knor, nie ta ilosc pieczarek co trzeba, za duzo, tego, nie ma tego, nawet nie te sztucce co byc powinny... a na koniec dowiedzialam, ze sie pycha :D I jeszcze odstawila sie jak na niezla impre na wysokim szczeblu u szych, a ja prosto z roboty, zmachana, spocona... i bylo calowanie pod kiblem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko nie warto, ale Ty spróbuj może masz więcej do niego cierpliwości!!! Flowka wiesz co? To był naprawdę zwariowany dzień...i przyjechałam Nieznajomy o 15.00.... kurcze ...majster mi wieczorem powiedział... wkurzylam się, bo pytam czemu mi nie zadzwonił a ten już po tylu piwach powiedział, że nie dał mojego numeru, bo się mnie bał .. jakby mi o to chodziło...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka zanim wyjdę a potem wezmę się za wielkie porządki, napisze Ci jedno, że poznałam dnia wczorajszego nowe znaczenie słów \" dwa sosy \" :) U Ptaszyska dwa sosy, oznacza każdy inny i oczywiście dwa talerze kluchów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co innego mogloby znaczyc wyrazenie \"dwa sosy\" jak nie to, ze sa dwa sosy... :P Nie cale, nie cale... Bylam litosciwa... Jeszcze mi w garnku zostalo... Wciagalam na kolacje, bo zarcia nie wyrzuce przeciez... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - jesteś juz cała w kurzu ? Stosunek z końcówką odbyty ? Ptaszysko - a ja słyszałam wczoraj, że wszystko było pycha i super ! Tak to jest z TWA. Gada, marudzi a potem i tak pochwali ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×