Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flow---> No chyba sie zakopala w jakims gruzowisku... bo sladu ni ma... :P Ta.. ja tez uslyszalam, ze pycha... zaraz po tym jak sie dowiedzialam, ze wszystko zle... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj seksualne podejście do pracy w domu!!! Wszystko mnie wk... okap ma za krótki kabel i do tego szary a nie biały a ja nie mam przedłużacza z jednym wariatem, instrukcji do bambusa znaleźć nie mogę... w dodatku tak gorąco, kawę se zrobiłam i siedzę i myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam \"ochrzan\" na gg :O Czytam, czytam...ale nie nadążam. I w doły se popadłam...a co - nie mogę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Gdybym ja liczyla ile razy dostalam OPR od Prezeski... to bym sie nie doliczyla :P Nie wolno w dolu wpadac!!! Zabronione w regulaminie KKK !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bambusa rozpracowałam, działa jak należy :P [ podskakuje kulawo z radości , bo łokcie bolą] Lo matko... idzie mi to strasznie dzisiaj, ja mówię, że się od Ptaszyska zaraziłam, chyba się wypiszę z tego klubu KKK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podziwiam :D Pies mi kapcie poszarpał 😠 Potykam się.... A w dole se posiedze....posiedze, posiedze, posiedze.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atmosfera trochę sie wyklarowała w pracy ... Moniałak - gdzie byłaś jak cię nie było ? Tańcząca - powodzenia i trzym się jakoś ! Ptaszysko - dziergasz znowu cuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa...sbgdfjiytre ....kto wie,ten wie.... :D Ja też tyle skapowałam :O Ide na spacer...mlecze kwitnące se będę podziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stos z nimi Flowka :P Dobrze, że Ptaszysko przez weekend znetowane, może nas czymś rozbawi...:D Zmywam się po 2 metrowy przedłużacz...szkoda, że nie do O :P PO drodze pooglądam wrockowe mlecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - może mój los się w końcu odwrócił ? Synek idzie od poniedziałku do pracy ! :D U mnie na rynku stoi estrada i w ogóle zamieszanie niezłe. Dziś wieczorem koncert Maryli Rodowicz ! Rozpoczęły się obchody dni miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> JA tak na zawolanie nie umiem... :O Zreszta ja w ogole nie umiem... najczesciej tak niechcacy wychodzi... :P monial---> bhjftyoiui... wlasnie dlatego... Ja tez \"wiem\" o co chodzi ZAWSZE :P A po co Ci informacja o wadze H-fujach? flow---> Ty!!! Wyrodna matko!!! Biedne dziecko do pracy wysylasz!! Ty zla kobieta jestes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca to pewnie jakąś ankietę robi. Przedmiot ankiety : H-fuj. Temat : wzloty i upadki w powiązaniu z ciężarem całkowitym bez VAT-u !!! :D Ptaszysko - ja jestem taka matka, że takiej drugiej nie znajdziesz. Ty się zapytaj TWA ! Ale w końcu niech dziecko teraz pomoże matce która je Zywiła przez 20 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To tak madrze brzmi, ze nadaje sie na dr, hab, czy co tam jeszcze w ministerstwie oferuja :P Mama zawsze bedzie mama..Czy sie ma 5, 10, czy 20, czy 50 lat!! :D Ale zrobisz Mu chociaz kanapki do pracy, nie? :P Tanczaca---> Ale kto ma placic...?? Ty?? O_O Czy Tobie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak kochane moje, składam raport: - mleczów nie ma:( - przedłużacz jest, ale na 3m, ale się okazało, że ledwo starczylo:P - zielona żarówka do lampki na biurko wkrecona, będzie nastrojowo wieczorem:D - szczotka do klopa z rączkami i nóżkami i buźką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczotka do klopa - pelen wypas... szkoda, ze jeszcze sama wsadzi sie gdzie powinna i nie zrobi tego, czego by sie od niej oczekiwalo SAMA :P O kurka... A mi sie przypomnialao, ze mialam sobie zalatwic czerwona latarnie... :O Wciaz zapominam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - sobie kanapek nie robię (ja to jadam w pracy byle co) ale synusiowi jasne, że tak ! :D Już się tego boję ! Tańcząca - waga ma znaczenie ! I za wagę się płaci przecież, no nie ? :D Ty juz całkiem zielona będziesz - nie przesadzaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To juz wlasciwie wszystko jedno... Jedna zarowka zielona mniej, czy wiecej... nie zrobi roznicy :D Ale co najdziwniejsze (szok prawdziwy wczoraj przezylam jak sie dowiedzialam) bambus nie jest zielony... tylko pamaranczowy!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×