Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ja tego bambuda to widziałam u siebie w Jusku. Według mnie to on jest rudawo-brązowy ale moge się mylić ! I się komponuje z tym buszem w chacie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ! Kto ? Wiem ! Tańcząca to się z nim świetnie dogaduje to go usynowi ! Dzieciak duży to kłopotu nie będzie z pieluchami ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambus jest koloru ceglastego, wspaniałe wygląda na oknie i chroni od słońca... i komponuje się z meblami:P Okap świeci i szumi... NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczotka stoi w łazience w centralnym miejscu, tuż koło ZOO:P [ TWA robi piątą kawę i sprzątanie hahaha nie skończone]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to sie inne problemy zaczynaja... Wiecej zre... Laski trzeba odganiac... rozmowy uswiadamiajace... i takie tam ;) JUz chyba lepsze te pieluchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> To mowie pciecie, ze pomaranczowy :P Jak szczotka centralnie stoi... jeszcze sie o nia potkniesz, nadziejesz ... szkoda by bylo... szczotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasek odganiać nie trzeba. Jest jedna od roku i na razie spokój. Ale z żarciem to faktycznie problem bo wciąga tyle ... I uświadomiony też jest. Gumki i te sprawy ... wiecie ! :D Tancząca - siedzisz i podziwiasz zamiast sprzątać ? Chyba nie modlisz się do tych wszystkich ładnych detali mieszkaniowych ! ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie... slepia wlepione w bambusa, wschuchana w odchlosy okapy... zyc nie umierac :P To masz dobrze wychowanego syna... flow... Przynajmniej z pozoru tak to wyglada... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlić się, nie modlę, ale sobie tak myślę, ile to pracy kosztowało, ile wyrzeczeń... Cieszę się, że skończyłam, zamykam kolejny etap życia... I wcinam 4 gumkę :P nożyczkami rozcinam, żeby szybciej do buzi wziąć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie wie Ptaszysko - w końcu sama go wychowywałam ! :D A Tancząca to od dziś będzie spędzać swój żywot między nowym okapem, kuchenka gazową w końcu w kącie i podstawą pod zlewozmywak która jest w drodze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Zobaczylam... Tym razem widzialam!!! Rzucilo mnie sie o oczy!!! Lo matko! Musze nastepnym razem uwazac co pisze :P flow---> I tym samym blyskotliwym sposobem, bez falszywej skromnosci sama sobie rzucilas komplementa :D NIe ma to jak byc samowystarczalna!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka całkiem samowystarczalna to nie jestem Ptaszysko ! A szkoda ! :D Ale mnie dokomplementowałaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane - muszę iść na zakupy żeby nie paść z głodu ! Chyba coś tam jeszcze na karcie bankowej mam !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co ale na pocieszycielkę to Ptaszysko całkowicie się nie nadaje ! Nawet nie ma żadnych zalążków ! :D Zakupy poczynione - skromne ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka moja ukochana SWNŻ jest w telewizorni :p Oglądam, nie sprzatam, Ptaszysko mówi, że z brudu się nie umiera...:P poczekam, może nazbieram tyle samo papierków, co KO znalazło razem ze szminką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwilą skończyli mi rapować pod oknem. To była pewnie rozgrzewka przed Marylką. Ale na Marylce to będzie ful ludzi ! I ja też ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mi to napisał ktoś inny ale Ty ? Kobieta kobiecie ! A gdzie solidarność jajników ? :D Pośpiewam, poskaczę i opowiem wam ze szczegółami ! Szczególnie tobie Tańcząca ! On line ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×