Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No przecie juz jestem na nogach 1 Kawkę poproszę - taka dobrą, zagramaniczną to bardzo chętnie ! :D Jaka robota ci spadła na łeb :D Ptaszysko - teraz widzisz co ty piszesz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tanćząca ma - nie ja ! To Tańcząca jest elita - nie ja ! To Tańcząca sobie dogadza - nie ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jeszcze chwila i bedziesz mósiała iść do kfiaciarni po 10 zielonych goździkuf, bo po TWA zostanie jedynie 30 zielonych pżetmiotuf i lodufka, na kturą polóje Ptaszysko :P Znuf nażekasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁOSZENIE: Sprzedam dziecko. Tańczy, śpiewa, przesadza (jasna cholera!) kwiatki 😠 myje psa (wtedy kiedy nie ma takiej potrzeby), wypija kawę (zagramaniczną też!), ustawia barykadę pod drzwiami, wygląd anioła. Errata...oddam za darmo :D RATUNKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ skąd - jestem dzisiaj cała w skowronkach ! Taki piękny pochmurny dzień dziś wstał a z nim i ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał - dzięki, nie skorzystam. Juz to przerabiałam i wiem czym grozi ! :D Może na allegro wystaw ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Pomimo zachecajacej reklamy, z przykroscia musze odmowic... :P Za to jakbys miala na sprzedaz lodowke... :P Bo Tanczaca nie chce mi dac :P Tanczaca---> Nic nie chce od stopek... Ale teraz takie wyrwane z kontekstu zdania... Jeszcze kto pomysli, ze ja niespelna rozumu jezde!! O_O flow---> Bede teraz 2 razy przemysliwiac co pisze zanim napisze :P Sorry za pobudke... Ale pomyslalam, ze czemu Wy macie spac, skoro ja nie spie... Jakas soprawiedliwosc na tym swiecie musi byc, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> A TY to tylko narzekasz!!! A widzialas kiedys idealnego faceta...?? (No poza CF :P ) Jeszcze z "doplata"... Zarobisz na tym, a faceta ewentualnie do wora i na smietnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Dzizas!!! Zmieniaj szybko stopke... BO nie dosc, ze wychodze w nich na nimfomanke niespelna rozumu to jeszcze na pijaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymiary Tańcząca tylko stan konta ! To ważne ! I wszystkie wady też ! Ptaszysko - bez serca jesteś. Oj, poczekaj - ja też będę krzyczeć jak ty bedziesz spała ! Złośliwa jestem ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - wezmę a potem będę musiała zapłacić żeby go zgruzować ? I to ma być interes ? Nigdy - przenigdy ! W życiu nie zapłacę za faceta ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiary niezłe :P Wszelkie... Wysokość 192 cm, długość...całkiem całkiem :D Włos ciemny, wzrok ponury, pedant :P Brać, brać i nie pytać :D Dołożę kawę...zagramaniczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A niby czemu tak myslisz? :P flow---> Nic nie bedziesz placic!!! W nocy po tajniacku! Pala w leb, do wora i na smietnik!!! I pamietaj - ja tez jestem zlosliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wzrok ponury\"... cholera... z jakiejs ksiazki to bylo... Mickiewicz moze czy cus... :P O nie!! Jak pedant to moze miec nawet 2 m - nie biore!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiary są ok dla mnie. Co ty na to Tanćząca ? Moniał - a dlaczego się go chcesz pozbyć ? Ze względu na to \"pedant\" ? :D To uciążliwe bardzo w zyciu - wiem coś o tym ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A chce Ci sie tak... :P NIe lepiej jakas tworcza mysl filozoficzna trzasnac...? Sokratesa, Arystotelesa, czy cus w ten desen...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam.....nauczony siedzieć cicho, kiedy się narzeka. Pomocny jak cholera - sam wodę na kawe nastawia :P skarpetek nie rozwala po domu, po zakupy łazi i wózek sklepowy pcha. Raz do roku przynosi kwiatki :D Z żarciem nie ma problemu - jada co mu się pod nos podstawi. Jak się nie podstawi to pizze zamawia :D Chłop jak zloto.... :D Bierzcie, bierzcie.... KO---wzrok ponury ale szata nie plugawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> NO wlasnie!!!! TY mi mow szybko skad ten cytat, bo nie bede spala po nocach :P LO matko... to naprawde prawie ideal... TO moze i ja sie zainteresuje blizej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×