Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A czemu mnie nikt o zdanie nie pyta...? Kto tak napisal jaeli mozna wiedziec, oczywiscie... Chyba, ze to kolejna skrzetnie skrywana tajemnica...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - widziałam, przeczytałam - wjednym zdaniu napiszę : kiepskie życie ! To już wolę z wami pisać o pierdołach niż takie tam ... :D Potrzebuję odstresowania a nie przygniatania dalej do ziemi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mam do powiedzenia, ze stanowczo protestuje!!! [jednoczesnie glowkuje, az mozg patuje, bo nie pamieta o co jej chodzilo...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tancząca - napisałam do Suchego Lasu - w razie cuś to będzie na ciebie ! Czy to nie podchodzi czasem pod molestowanie młodocianych ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko to już zakrawa na wymianę mózgu!!! spójrz 16.08 Flowka jakie molestowanie?, weekend przy kominku, to jest to czego Ci trzeba :D Szampanik, bajera i ...te sprawy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, fakt - potrzeba mi wyluzowania ponad wszystko ! Czy ja wiem ? Może ... zobaczymy ... Ale transport w obie strony musi być ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzować się??? Ooo...dobry pomysł. Też się wyluzuję, hę! Ino nie przy piwku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni - czytałam, że cię chciano otruć piwskiem. Nigdy więcej sobie nie pozwól na coś takiego ! Pewnie miałaś być brana ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka---to zgłupiał pedant czy jak? Ja przecież chętna i bez trunku :D Ale norma...miesięczna wyrobiona. Na piwko rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że miesiąc się kończy bo długi weekend bez piwka to tragedia ! :D A jak to sie stało, że chciał cię otruć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Flowka wiesz...lał i polewał :O Iał i polewał... A gadał i gadał to ja szybko chlup....gorzej słyszę wtedy :D A na długi weekend to tego...\"wina, wina, wina dajcie...\" Luzować się będę, nie??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na włosy to...piwko dobrze robi. Ale na kudły lać trzeba, nie do środka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wyraźnie Moniał chciał cię mieć ! Bo frajerzy tak mają : leją i gadają a potem robią ! :D Ja czasami i bez polewania gorzej słyszę ! :D Tańcząca - śmierdziela na łeb nigdy nie lałam. Ptaszysko by napisało, że to profanacja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotki moje MAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPISY DO BASICA INSTYNCTA TWO Jutro Wam powiem... och powiem Wam, czy SS(wydanie kobiece) przyprawiła mnie o dreszcze ;) Śmierdziel to chmielowIec, browarny rzułty napój FUJ:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---czyli dobrze gadam :D i to po wczorajszym. HE! Mądra jestem taka. Choroba...sama się dziwię aż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko bez wylewania śmierdziela na kłaki to i tak ma ich duzo ! Ale przez wlewanie śmierdziela do gardła to cuś jej padło ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka wymiane...?? Nic nie wymieniam!!! Wszystko mam piekne :D A na glowie mam wlosy... Jeszcze czego, zeby mi w glowie rosly... :O Na szczescie mozg mam nieowlosiony... tylko czaszke :P Spadam do domku!!! I flow ma racje... Wylewanie gdziekolwiek piwa poza przelykiem to profanacja!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO---zależy ile tego piwa w przełyk wlejesz... :D A teraz idę...mam nowy płyn do kąpieli i luzować się będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jakieś nienażarte jesteśmy, ciagłe czegoś nam brak... Moniałka czym Ty się kochana przejmujesz? Ptaszysko raz na jakiś czas musi opr dostać :D Przekonasz się, że rano zapyta za co? :P Jak Twoja kąpiel z bombelkami, pomarszczyłaś się bardzo? Ja to bidna jestem, tylko w soli i to kamiennej mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×