Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Koniec picia MB, do domu jazda, ładna pogoda, buzie do słońca wystaw i niech Ci te procenty wyparują :p Ide na P kupić Z, żeby przykleić na K, potem wrzucę do S i pojedzie do G. i Flowka się zagubi z radości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paruje ze mnie, paruje Tańcząca ! U mnie dziś w słońcu 36 stopni ! Coś tam kupiłam i będę robić gulasz - taki oszukany z warzywami. Zamelduję się wkrótce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj kulawka jestem, zaciskam zęby i robię co do mnie należy! Tabletek kolorowych cała masa:( Przydał by mi się nowy kręgosłup :D Nie wiecie gdzie można kupić ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żarło się robi - dusi w garze ! Pachnie !!! Jakie to miłe mieć wolne popołudnie i wolnego kompa ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO jest poza zasięgiem cuda, poczekamy do jutra, odsłoni rąbek tajemnicy...czy nie? Flowka łupiesz i łupiesz S a może i dobrze, bo istnieje możliwość, że rzucisz palenie, które jest przyczyną wielu groźnych...:P A komp, och tak, to jest super uczucie jak ma się tylko dla siebie... Jak przystojny kiedyś wróci do domu, będziemy mieli dwa kompy i będziemy wtedy się bardzo kochać...wirtualnie...:P Daj trochę gólażu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego gólażu to wyszło raczej leczo bo dowaliłam tam śmieciowisko typu pieczarki, papryka, cebula i ogórek ... ale dobry jest ! :D Czy Ptaszysko będzie dzisiaj jeszcze zsieciowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i będzie M jak m a potem Magda M ! :D Moniał też przepadła wśród mleczy i bąków ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia64
czesc moge sie przylaczyc do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko proszę nie zwalać na mnie, że kazałam ci A oglądać ! Nic nie kazałam ! Sama chciałaś ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego napisałam - chodź - nie marzy mi się wcale chodzenie, bo nogi nie mam :p Ma być choć :D Ale dresiki zajebiste, jak się odchudzę to se kupię :D [ kiwa głową, minę politowania nad soba robi i patrzy na koszyczek przepysznych ciasteczek i 7 dejsów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta o poranku!!! Pobudka juz dawno byla :D Niestety nie zabawie dlugo :( Mamy mlyn w robocie... normalnie nie wyrabiamy sie... Nawet siusiu nie ma kiedy zrobic :P Ale nie takie rzeczy czlowiek przezywal... :P Jak skonczymy to cos chyba chlapne... zeby to uczcic :P Ale to nie dzis bedzie... :( Tanczaca--->Wzruszylam sie widzac Twoja stopke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Albo i nie dobry :O Jestem zła, niewyspana i ogólnie wściekła. Boli mnie głowa, mam kupę spraw do załatwienia i...w ogóle \"bez kija nie podchodź\". Wrrrrr!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sądze Ptaszysko, to tak specjalnie, żebyś na mnie łaskawszym okiem sokolim spojrzała i zebyś np. dwa razy w roku odbierała telefon i żeby Ci się podlizać :P Hej witam się z Wami i idę spać...dopóki nogi nie znajdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Jak tam poszukiwania...? ;) monial---> A co Ty taka wk... od rana? I co Wy takie obolale jestesci...?? Przesilenie wiosenne, czy co? Mnie paluszek boli maly... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef poszedł na obiad więc chwila luzu. Coś nie macie natroju czy weny żeby tu być ? Ptaszysko - jak się sprawy mają ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz ja mogę być niekumata Ptaszysko:P Czego miałam szukać , bo...zapomniałam? :D Dziś termin wylewania żali... Flowka Przystojny coś mi dzisiaj powiedział słowa, które, jeżeli Ty potwierdzisz, uznam za błąd, moje złe samopoczucie powoduje, że cały dzień mam oczy pełne łez :( Czy rzeczywiście coś straciłam bezpowrotnie i zmarnowałam szanse ułożenia swojego życia, czy tylko mi się tak wydaje? Wiesz... boję się... że to, że nie jesteśmy razem spowoduje, że przepaść między nami jeszcze bardziej się powiększy...a przecież jak sama powiedziałaś realia są jakie są, tylko los tu ma prawo głosu... Polewkę mam dzisiaj żurkowo-białobarszczową, ale nie do śmiechu mi, oj wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Kiepsko :( Jeszcze sie nie wygrzebalismy z robota, a jeden leser opowiedzial, ze ma nas w D i wychodzi... 😡 Tanczaca---> Nog szukalas... To pytam czy znalazlas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly swiat poza jednym malutkim ptaszkiem... ;) [mizia, mizia ile ma sil w skrzydelkach, po glowie, po nozce delikatniej i chucha, dmucha...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×