Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku. Kawka wypita - teraz czas się wziąć za porządki domowe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. kawka się pije 2. jedzonko dla Czterech Lap się studzi 3. ryżyk się gotuje 4. pranie się składa do szafy 5. talerze się myją 6. kurze się wycierają 7. muzyczka i gra i fajnie jest :D [Później TWA zrobi sie na bostwo i pójdzie pić kawkę z panem, który na bardzo miły głos!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja - Taka Wsólna Ambrozja
Kody wycinam i filiżankę dostanę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne TWA, że u ciebie wszystko się jakoś samo robi ... kurze same się wycierają ? :D Bo u mnie to jakoś nie działa - sama muszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam skromną nadzieję, że jak wrócisz z rajdu samochodowego i skończysz pocieszanie to do mnie zadzwonisz? :D Mam nadzieję, że mogę mieć nadzieję i nadzieja nie dotyczy tylko głupich, zakochanych i studentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nadzieje, ze nie bede musiala pocieszac :P Bo to mi srednio wychodzi :O Studenci nie za glupi :D Po to przynajmniej studiuja, zeby nie byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczucie żalu i smutku okazywane komuś dotkniętemu nieszczęściem - współczucie Nieść pociechę komuś, sprawiać, że ktoś jest mniej smutny, zmartwiony - pocieszanie dla mnie jedno z drugim się przeplata Ptaszysko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeplata sie (wiem to bez Twoich definicji :P ) ale to sa zupelnie 2 rozne sprawy!!! Nie trzeba komus wspolczuc, by umiec go pocieszyc, a z drugiej strony fakt, ze kogos sie nie umie pocieszyc, nie znaczy ze sie mu nie wspolczuje... (ja podpadam pod ten drugi przypadek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mloda (taaa... i co jeszcze?) to myslisz, ze wolna od cierpien? Tu nie ma co rozumiec. To sie czuje... A pocieszac pewnie dlatego nie umiem, ze nie ma takiego sposobu by mnie ktos pocieszyl w pewnych sytuacjach. Czasem pozostaje tylko wspolczucie, bo wszystkie slowa i gesty nie maja sensu, sa wrecz niewskazane :O Jaki Posejdon? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×