Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Że niby muszę mieć sygnał satelitarny żeby to zrozumieć ? Lepszy przekaz ? Mam kablówkę - wystarczy. Zresztą - jak zaczniecie szyfrować to nawet satelita nie pomoże ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas wziąć się z Posejdona pijąc Gold pepsi!:P [TWA pozbyła sie kabli i oddycha z widoczną ulgą, w czasie przyszłym absolutnie nie będzie potrzebowała kochać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla naszego niekumatego Ptaszyska! POSEJDON - władca morza, strumieni i jezior; syn Kronosa i Rei, brat Zeusa i Hadesa; opiekun żeglarzy i rybaków; mógł sprowadzać burze, uśmierzać fale, rozbijać nadmorskie skały, tworzyć źródła; władał cudowną wyspą Atlantydą; przedstawiany z trójzębem, na rydwanie zaprzężonym w półkonie, półwęże, w otoczeniu pływających ryb, delfinów, nereid... A także film, który ogląda TWA, remake Tragedii posejdona z 1972 roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem obecna ciałem i duchem na tej konfie ale ... nie mam nic do powiedzenia w kwestii konwertowania ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty w tej kwestii faktycznie nie masz nic do powiedzenia kochanie, bo Ty czekasz na efekty...co się będziesz zawracasz głowę produkcją i szczegółami.. biedna Presesowa, żeby mieć dwie Torbo-laski musi zasłuzyć na ich wzgledy, bo dzień bez Flowki w telewizorze, to dzień stracony :P Flowka a gdzie sobie zaglądałaś, żeby stwierdzić, że na pewno ich nie masz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ... jak ostatnio byłam u specjalisty kobiet to nic nie mówił, że mam coś takiego ! Nawet nic nie mówił, że mam organ który by to wytwarzał ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowienie na razie pozostaje w sferze postanowień. Mam nadzieję, ze tylko do jutra. Już nie będę mogła przyjść z pracy i lecieć do kompa bo będzie zajęty - więc będę mogła poprawiać co trzeba ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. :D Nowy tydzień - wstawać, wstawać ! Kawka podana gorąca i pachnąca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek57
witaj kawka pycha i ciasteczko jest a ty co podjadzasz do kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka już nie pytam po raz który, musiałam odwiedzić budynek P, zmarnować 1,30 na Z (jaka strata!!!)...tylko dlatego, żeby Synuś zrobił sobie dobrze...A Ty żebyś miała więcej wolnego czasu, który poświęcisz na modelowanie swojego Ślicznego Ciałka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku!!! Niewiele, niewiele ;) Tanczaca---> wiem co to i kto to ten Posejdon :P Ale skad mialam wiedziec, ze masz go na podlodze :P I widzisz :D I wlasnie dlatego chialam byc odrobine tajemnicza :) Zawsze lubilam zabawe w podchody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[puka sie w czolo i z politowaniem kiwa glowa, bo przeciez jak mozna nie lubic sie bawic...] Statki to zwykle po wodzie plywaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA ciekawa jest ile czasu Ptaszysko się pukało w czoło i jakie to pukanie dało efekty?] Za 3 dni Dzień Dziecka i TWA już sobie zrobila prezent!:D, który zacznie obowiązywać od 01.06.2006 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co się dzieje zwykłe... u TWA się nie dzieje ;) [puka się w czoło i z politowaniem kiwa głową, bo już traci cierpliwość do tłumaczenia zjawiska nadprzyrodzonego jakim jest TWA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[mysli sobie, ze szkoda czola i palca na wyrazenie swoich uczuc dotyczacych poczynan TWA] To jakis zmutowany statek masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko statek jest niezwykły..cała TWA jest niepowtarzalna i nietuzinkowa i jest cudownością cudowności ;) [jak przyjemnie mieć pozytywny stosunek do życia... skoro nie można mieć innego]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[przyglada sie z zainteresowaniem, bo jeszcze nigdy nie widziala takiego narcyza :P ] A ja nie mam dzis pozytywnego nastawienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×